Interna – Východní Čechy

Interna je moderní a dynamická firma, která se specializuje na poskytování komplexních služeb v oblasti informačních technologií. Sídlo společnosti se nachází v Praze, ale působí po celé České republice.

1–10 firem z 224 nalezených Filtry

1MVDr. Hana Lagínová - Veterinární ambulance

4.7
★★★★★
★★★★★
(147)
Čs. armády 218, Chrudim
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární služby malým zvířatům. Provádíme širokou škálu preventivních a léčebných výkonů i operačních zákroků. Prodáváme veterinární přípravky. Dopřejte vašemu mazlíčkovi kvalitní veterinární péči a navštivte naší veterinu.

2MUDr. Jiří Stehlík ORTOPED.HK s.r.o.

2.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Jeronýmova 750/1, Hradec Králové
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná Ověřená

Naše ortopedie v Hradci králové nabízí veškerou ortopedickou péči včetně ambulantní. Jsme ortopedie pro děti i dospělé pacienty. Vyšetření bez objednání u ortopeda MUDr. Jiřího Stehlíka. Kontakty najdete na našich internetových stránkách.

3MUDr. Svatava Tomašuľová s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Rokycanova 2798, Pardubice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme soukromou gynekologickou ambulanci pro ženy a poradnu pro těhotné. Naše gynekologie provádí zavádění antikoncepčních tělísek, vyšetření na okultní krvácení, biorezonance, preventivní prohlídky a poradenství. Kontakty o objednací dobu naleznete na našich internetových stránkách.

4Veterinární klinika Trnová

5.0
★★★★★
★★★★★
(234)
Jiřího Potůčka 379, Pardubice - Trnová
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná Ověřená

Naše klinika se zabývá kompletní veterinární péčí (vakcinace, odčervení, čipování, vystavení Petpasu, interní medicína, chirurgické zákroky). Zaměřujeme se na prevenci a léčbu psů, koček, drobných savců a exotického ptactva. Ošetření mimo ordinační hodiny možno po telefonické domluvě.

5Centrum pro terapii lymfedému, s.r.o. - MUDr. Miriam Kmoníčková

Jožky Jabůrkové 227, Pardubice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná Ověřená

Provoz interní ordinace, terapie lymfedému. Lymfedém je vysokoproteinový otok, vzniklý nahromaděním volné tekutiny a bílkoviny v interstitiu při dysfunkci lymfatického systému a neadekvátní proteolýze. Vzniká jako výsledek patologické lymfatické drenáže při normální kapilární filtraci. Postihuje…

6Veterina Polička1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(189)
Husova 77, Polička
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Naše veterina nabízí vysoce odbornou veterinární péči, která je dostupná všem. Pracujeme s moderními přístroji v příjemně a funkčně zařízených prostorách ambulance, operačního sálu a hospitalizace. K dispozici máme rovněž plně vybavenou laboratoř. Zabýváme se prodejem krmiv. Kontakty a…

7PRAKTIK MICHAL s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
V Hliníkách 1172, Chrudim
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná Ověřená

Samostatná ordinace praktického lékaře pro dospělé, všeobecné lékařství, interní lékařství a diabetologie. Smluvní zajištění závodně preventivní péče. Vyšetření pro zbrojní průkazy, vyšetření pro řidičská oprávnění a ultrazvuk. Používání přístroje TK HOLTR, CRP vyšetření, QUICK vyšetření. …

8MUDr. Jaroslava Petrová

Karla Šípka 282, Pardubice Bezdlužná Ověřená

Ordinace interní lékařky pro dorost.

9Zvoníček Leoš - oční optika1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Krkonošská 29, Vrchlabí
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Měření zraku, prodej dioptrických i slunečních brýlí, kontaktních čoček a příslušenství.

10Vysokomýtská nemocnice

3.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Hradecká 167, Vysoké Mýto Bezdlužná

Vysokomýtská nemocnice, příspěvková organizace Pardubického kraje, je jednou z historicky nejstarších nemocnic východních Čech. Nabízí zdravotní ambulantní služby. Patří sem gynekologická, chirurgická, interní, ortopedická, stomická a rehabilitace. Součástí je i následná lůžková péče pro…


Firmy v dalších lokalitách


Interna v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Interna se zaměřuje na vývoj a implementaci software, správu a údržbu IT infrastruktury, cloudové služby, bezpečnostní řešení a další IT služby.

Firma Interna má velké množství spokojených zákazníků, mezi které patří i Oblast Východní Čechy. Díky spolupráci s Internou se Oblast může spolehnout na moderní a bezpečné IT řešení, které zajišťuje efektivní fungování Oblastního úřadu. Interna poskytuje obci Východní Čechy kompletní IT servis, včetně správy a údržby počítačové sítě, zabezpečení dat a dalších IT služeb.

Mezi hlavní výhody spolupráce s firmou Interna patří:

1. Komplexní IT řešení - Interna poskytuje široké spektrum IT služeb, které jsou přizpůsobeny potřebám zákazníka.

2. Profesionální přístup - Interna disponuje týmem zkušených IT specialistů, kteří jsou schopni rychle a efektivně řešit jakékoli problémy.

3. Bezpečnost - Interna klade velký důraz na zabezpečení dat a IT infrastruktury, aby byla zajištěna maximální ochrana před hrozbami z internetu.

4. Flexibilita - Interna se snaží přizpůsobit se potřebám zákazníka a nabízí individuální řešení.

5. Kvalita - Interna používá moderní technologie a neustále se vzdělává, aby mohla poskytovat nejvyšší kvalitu služeb.

Oblast Východní Čechy si může být jistá, že spolupráce s firmou Interna je pro ni výhodná a přináší jí mnoho benefitů. Díky profesionálnímu přístupu a kvalitním službám se může Oblast Východní Čechy soustředit na své hlavní úkoly a nechat IT řešení na odbornících.