Předoperační interní vyšetření – Východní Čechy

Předoperační interní vyšetření je důležitou součástí přípravy pacienta na chirurgický zákrok. Toto vyšetření se provádí za účelem zjištění celkového zdravotního stavu pacienta a případných rizik spojených s operací.

1–10 firem z 63 nalezených Filtry

1MVDr. Hana Lagínová - Veterinární ambulance

4.7
★★★★★
★★★★★
(147)
Čs. armády 218, Chrudim
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární služby malým zvířatům. Provádíme širokou škálu preventivních a léčebných výkonů i operačních zákroků. Prodáváme veterinární přípravky. Dopřejte vašemu mazlíčkovi kvalitní veterinární péči a navštivte naší veterinu.

2MUDr. Jiří Stehlík ORTOPED.HK s.r.o.

2.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Jeronýmova 750/1, Hradec Králové
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Naše ortopedie v Hradci králové nabízí veškerou ortopedickou péči včetně ambulantní. Jsme ortopedie pro děti i dospělé pacienty. Vyšetření bez objednání u ortopeda MUDr. Jiřího Stehlíka. Kontakty najdete na našich internetových stránkách.

3MUDr. Svatava Tomašuľová s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Rokycanova 2798, Pardubice
Otevřeno od 7:15
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme soukromou gynekologickou ambulanci pro ženy a poradnu pro těhotné. Naše gynekologie provádí zavádění antikoncepčních tělísek, vyšetření na okultní krvácení, biorezonance, preventivní prohlídky a poradenství. Kontakty o objednací dobu naleznete na našich internetových stránkách.

4Veterinární klinika Trnová

5.0
★★★★★
★★★★★
(234)
Jiřího Potůčka 379, Pardubice - Trnová
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná Ověřená

Naše klinika se zabývá kompletní veterinární péčí (vakcinace, odčervení, čipování, vystavení Petpasu, interní medicína, chirurgické zákroky). Zaměřujeme se na prevenci a léčbu psů, koček, drobných savců a exotického ptactva. Ošetření mimo ordinační hodiny možno po telefonické domluvě.

5Veterina Polička1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(189)
Husova 77, Polička
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Naše veterina nabízí vysoce odbornou veterinární péči, která je dostupná všem. Pracujeme s moderními přístroji v příjemně a funkčně zařízených prostorách ambulance, operačního sálu a hospitalizace. K dispozici máme rovněž plně vybavenou laboratoř. Zabýváme se prodejem krmiv. Kontakty a…

6PRAKTIK MICHAL s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
V Hliníkách 1172, Chrudim
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Samostatná ordinace praktického lékaře pro dospělé, všeobecné lékařství, interní lékařství a diabetologie. Smluvní zajištění závodně preventivní péče. Vyšetření pro zbrojní průkazy, vyšetření pro řidičská oprávnění a ultrazvuk. Používání přístroje TK HOLTR, CRP vyšetření, QUICK vyšetření. …

7Zvoníček Leoš - oční optika1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Krkonošská 29, Vrchlabí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Měření zraku, prodej dioptrických i slunečních brýlí, kontaktních čoček a příslušenství.

8ZP - TECH, s.r.o.1 pobočka

Nabízíme velký výběr nejrůznějších pomůcek jako lůžka, chodítka, invalidní vozíky, lůžka, matrace, hrazdy, toaletní křesla, vanové sedačky, madla, schůdky, zástěny... Doprava pomůcek domů.

9VETERINÁRNÍ OŠETŘOVNA TŘEBEŠ

4.6
★★★★★
★★★★★
(82)
Příčná 168/5, Hradec Králové Bezdlužná

Poradenství, prevence, interní vyšetření včetně laboratorních, rentgenologie, stomatologie, chirurgie měkkých tkání, gynekologie, laserterapie atd.

10Smíšek Pavel, MVDr. - Veterinární ambulance1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Jižní 1991, Hořice
Otevřeno od 16:30

Veterinární ambulance pro malá zvířata. Vakcinace a preventivní prohlídky, interna, chirurgie, rentgen, sono, čipování a výdej pasů, prodej klinických diet a krmiv. Ambulantní laboratoř pro běžná vyšetření. Výjezd a pohotovost telefonicky.


Firmy v dalších lokalitách


Předoperační interní vyšetření v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Vyšetření se obvykle provádí několik dní před plánovaným zákrokem a zahrnuje několik kroků. Prvním krokem je zjištění anamnézy pacienta, kdy lékař zjišťuje informace o jeho zdravotním stavu, předchozích onemocněních, alergiích a užívaných léčivech.

Dalším krokem je fyzikální vyšetření, kdy lékař posoudí stav srdce, plic, krevního oběhu a dalších orgánů. Dále se provádí laboratorní testy, jako je krevní obraz, krevní chemie a koagulační testy. Tyto testy pomáhají zjistit případné abnormality v těle pacienta, které by mohly být rizikové při operaci.

V některých případech se provádí i další vyšetření, jako je elektrokardiogram (EKG), rentgenové nebo ultrazvukové vyšetření. Tyto testy pomáhají lékaři získat další informace o stavu pacienta a případných rizicích spojených s operací.

v oblasti Východní Čechy se předoperační interní vyšetření provádí v místní nemocnici, kde jsou k dispozici moderní diagnostické přístroje a kvalifikovaní lékaři. Pacienti jsou předem informováni o tom, jaké testy se budou provádět a jaké jsou možné rizika spojená s operací.

Celkově lze říci, že předoperační interní vyšetření je důležitou součástí přípravy pacienta na chirurgický zákrok. Pomáhá lékařům zjistit případné rizika spojená s operací a minimalizovat tak možné komplikace.

Seznam kroků předoperačního interního vyšetření:
1. Zjištění anamnézy pacienta
2. Fyzikální vyšetření
3. Laboratorní testy (krevní obraz, krevní chemie, koagulační testy)
4. Další vyšetření (EKG, rentgenové nebo ultrazvukové vyšetření)

Seznam výhod předoperačního interního vyšetření:
1. Zjištění případných rizik spojených s operací
2. Minimalizace možných komplikací
3. Zvýšení úspěšnosti operace
4. Zlepšení celkového zdravotního stavu pacienta.

Celková délka popisu: 1300 znaků.