EKG vyšetření – Východní Čechy

1–10 firem z 48 nalezených Filtry

1Veterinární klinika - MVDr. Miroslav Šperlich1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(24)
Lidická 355, Lanškroun -… Bezdlužná Ověřená

Veterinární klinika se zaměřením na choroby a preventivní činnost v chovech velkých a malých zvířat zahrnující ordinaci, dva operační sály, místnost pro hospitalizaci pacientů a velkou čekárnu. Mezi nejdůležitější poskytované služby patří: RTG, USG, EKG, koprologické, dermatologické,…

2MUDr. Havlíčková Renata, s.r.o.1 pobočka

Štefánikova 535/48, Hradec Králové
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Praktický lékař pro dospělé. Poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou a závodní preventivní péči. Provádíme vyšetření pro řidičský průkaz, sportovní kluby apod. Laboratorní odběry, EKG, očkování, pomoc při odvykání kouření, apod. Přijímáme nové pacienty. Možnost objednání středa - odpoledne…

3Třezalka, s.r.o.1 pobočka

Pernerova 1573, Choceň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ambulantní a zdravotnické služby - interní a diabetologické ambulance a metabolická poradna, léčba poruch metabolismu tuků a cholesterolu, poradna při léčbě obezity. V interní ambulanci provádíme EKG vyšetření, krevní odběry, pravidelná dispenzární péče, prevence proti civilizačním chorobám.

4MVDr. Matěj Procházka - veterinární lékař

4.7
★★★★★
★★★★★
(72)
Udánky 66, Moravská Třebová
Otevřeno do 18:30
Bezdlužná

Veterinární péče - prevence, diagnostika a terapie. Choroby koní. Nemoci skotu, ovcí a koz. Nemoci prasat. Nemoci psů a koček.

5MUDr. LANGROVÁ DANA - INTERNÍ LÉKAŘKA1 pobočka

Komenského 554, Česká Skalice
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

MUDr. LANGROVÁ DANA - provozujeme dvě interní ambulance - v Jaroměři a v České Skalici. Poskytujeme léčebnou péči včetně EKG a diabetologie.

6Jansová Zdeňka, MUDr.

Národní 213, Trutnov
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Interní ambulantní péče. Interní ambulantní péče. V interní ambulanci provádíme EKG vyšetření, krevní odběry, pravidelná dispenzární péče, prevence proti civilizačním chorobám.

7MUDr. Chvalinová Jana

Barákova 582, Jičín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Praktická lékařka pro děti a dorost - očkování, preventivní prohlídky, poradna pro kojence, nadstandardní očkování, potvrzení na vyžádání, močový analyzátor, CRP. Volná kapacita pro nové pacienty v omezené míře. Smluvní vztah se všemi pojišťovnami.

8Mikulcová Apolena, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Střelecká 214, Hradec Králové Bezdlužná

Obvodní lékařka pro dospělé.

9MUDr. Hartman Jan

Zajištění základní léčebně preventivní péče. Disponujeme EKG, spirometrem, glukometrem, laserem, přístrojem pro magnetoterapii a vybavením pro resuscitační péči. Samozřejmostí jsou návštěvy u pacientů.

10Oravcová Jarmila, MUDr.

3.6
★★★★★
★★★★★
(33)
5. května 24, Svoboda nad Úpou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obvodní lékařka pro dospělé.


Firmy v dalších lokalitách


EKG vyšetření v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru EKG vyšetření najdete 48 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 43 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 14 firem v regionu Východní Čechy.