EKG vyšetření – Východní Čechy

Elektrokardiogram (EKG) je neinvazivní diagnostický test, který se používá k měření elektrické aktivity srdce. Tento test se provádí pomocí elektrod, které jsou připevněny na hrudníku, pažích a nohách pacienta.

1–10 firem z 42 nalezených Filtry

1MUDr. Havlíčková Renata, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Štefánikova 535/48, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Praktický lékař pro dospělé. Poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou a závodní preventivní péči. Provádíme vyšetření pro řidičský průkaz, sportovní kluby apod. Laboratorní odběry, EKG, očkování, pomoc při odvykání kouření, apod. Přijímáme nové pacienty. Možnost objednání středa - odpoledne…

2PRAKTIK MICHAL s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
V Hliníkách 1172, Chrudim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Samostatná ordinace praktického lékaře pro dospělé, všeobecné lékařství, interní lékařství a diabetologie. Smluvní zajištění závodně preventivní péče. Vyšetření pro zbrojní průkazy, vyšetření pro řidičská oprávnění a ultrazvuk. Používání přístroje TK HOLTR, CRP vyšetření, QUICK vyšetření. …

3MVDr. Matěj Procházka - veterinární lékař

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Udánky 66, Moravská Třebová
Otevřeno do 18:30
Bezdlužná

Veterinární péče - prevence, diagnostika a terapie. Choroby koní. Nemoci skotu, ovcí a koz. Nemoci prasat. Nemoci psů a koček.

4MUDr. Lenka Šmídová KARDIOLOGIE - PEDIATRIE, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kamenice 113, Náchod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dětská kardiologická ambulance.

5ANGIO PARDUBICE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rokycanova 2921, Pardubice V -…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Cévní a interní ambulance.

9MUDr. LANGROVÁ DANA - INTERNÍ LÉKAŘKA1 pobočka

Komenského 554, Česká Skalice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. LANGROVÁ DANA - provozujeme dvě interní ambulance - v Jaroměři a v České Skalici. Poskytujeme léčebnou péči včetně EKG a diabetologie.

10Jansová Zdeňka, MUDr.

Národní 213, Trutnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Interní ambulantní péče. Interní ambulantní péče. V interní ambulanci provádíme EKG vyšetření, krevní odběry, pravidelná dispenzární péče, prevence proti civilizačním chorobám.


Firmy v dalších lokalitách


EKG vyšetření v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Tyto elektrody zachycují elektrické signály, které vysílá srdce během jeho činnosti.

EKG vyšetření je velmi důležité pro diagnostiku srdečních onemocnění, jako jsou arytmie, ischemická choroba srdeční, srdeční selhání a další. Tento test může také pomoci lékaři určit, zda pacient trpí srdečním infarktem.

v oblasti Východní Čechy se EKG vyšetření provádí v místní nemocnici, kde jsou k dispozici moderní přístroje a kvalifikovaný personál. Pacienti jsou přijímáni na základě doporučení svého lékaře nebo na základě svých vlastních potíží.

Během EKG vyšetření pacient leží na zádech a elektrody jsou připevněny na jeho hrudník, paže a nohy. Poté se zaznamenávají elektrické signály, které srdce vysílá během své činnosti. Celý proces trvá obvykle jen několik minut a je naprosto bezbolestný.

Výsledky EKG vyšetření jsou interpretovány lékařem, který může určit, zda jsou výsledky normální nebo zda existují nějaké abnormality. Pokud jsou zjištěny nějaké problémy, lékař může doporučit další testy nebo léčbu.

Výhody EKG vyšetření zahrnují jeho rychlost, bezbolestnost a neinvazivnost. Tento test je také velmi přesný a může poskytnout důležité informace o zdraví srdce.

Závěrem lze říci, že EKG vyšetření je důležitý diagnostický test, který může pomoci lékařům určit zdravotní stav srdce. v oblasti Východní Čechy je tento test k dispozici v místní nemocnici, kde jsou kvalifikovaní pracovníci a moderní přístroje. Pokud máte nějaké potíže se srdcem, měli byste se poradit se svým lékařem a zvážit možnost EKG vyšetření.

Odrážkový seznam výhod EKG vyšetření:
- Rychlost
- Bezbolestnost
- Neinvazivnost
- Přesnost
- Poskytuje důležité informace o zdraví srdce

Číslicový seznam srdečních onemocnění, které lze diagnostikovat pomocí EKG vyšetření:
1. Arytmie
2. Ischemická choroba srdeční
3. Srdeční selhání
4. Srdeční infarkt