Interní ambulance – Východní Čechy

Interní ambulance v oblasti Východní Čechy poskytuje kvalitní zdravotní péči pro obyvatele a návštěvníky města. Tato ambulance je součástí místního zdravotnického zařízení a zaměřuje se na diagnostiku a léčbu vnitřních onemocnění.

1–10 firem z 87 nalezených Filtry

1MVDr. Hana Lagínová - Veterinární ambulance

4.7
★★★★★
★★★★★
(147)
Čs. armády 218, Chrudim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární služby malým zvířatům. Provádíme širokou škálu preventivních a léčebných výkonů i operačních zákroků. Prodáváme veterinární přípravky. Dopřejte vašemu mazlíčkovi kvalitní veterinární péči a navštivte naší veterinu.

2MUDr. Jiří Stehlík ORTOPED.HK s.r.o.

2.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Jeronýmova 750/1, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše ortopedie v Hradci králové nabízí veškerou ortopedickou péči včetně ambulantní. Jsme ortopedie pro děti i dospělé pacienty. Vyšetření bez objednání u ortopeda MUDr. Jiřího Stehlíka. Kontakty najdete na našich internetových stránkách.

3MUDr. Svatava Tomašuľová s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Rokycanova 2798, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme soukromou gynekologickou ambulanci pro ženy a poradnu pro těhotné. Naše gynekologie provádí zavádění antikoncepčních tělísek, vyšetření na okultní krvácení, biorezonance, preventivní prohlídky a poradenství. Kontakty o objednací dobu naleznete na našich internetových stránkách.

4Centrum pro terapii lymfedému, s.r.o. - MUDr. Miriam Kmoníčková

Jožky Jabůrkové 227, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provoz interní ordinace, terapie lymfedému. Lymfedém je vysokoproteinový otok, vzniklý nahromaděním volné tekutiny a bílkoviny v interstitiu při dysfunkci lymfatického systému a neadekvátní proteolýze. Vzniká jako výsledek patologické lymfatické drenáže při normální kapilární filtraci. Postihuje…

5Veterina Polička1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(189)
Husova 77, Polička
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše veterina nabízí vysoce odbornou veterinární péči, která je dostupná všem. Pracujeme s moderními přístroji v příjemně a funkčně zařízených prostorách ambulance, operačního sálu a hospitalizace. K dispozici máme rovněž plně vybavenou laboratoř. Zabýváme se prodejem krmiv. Kontakty a…

6Vysokomýtská nemocnice

3.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Hradecká 167, Vysoké Mýto Bezdlužná

Vysokomýtská nemocnice, příspěvková organizace Pardubického kraje, je jednou z historicky nejstarších nemocnic východních Čech. Nabízí zdravotní ambulantní služby. Patří sem gynekologická, chirurgická, interní, ortopedická, stomická a rehabilitace. Součástí je i následná lůžková péče pro…

7Oblastní nemocnice Jičín, a.s2 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Bolzanova 512, Jičín Bezdlužná

Kromě základních oddělení, tj. interního včetně JIP a dialyzačního střediska, chirurgického, dětského a gynekologicko-porodnického, je součástí oblastní nemocnice Jičín a.s. oddělení anesteziologicko-resuscitační, radioterapeutické, neurologické, oddělení ušní, nosní, krční, psychiatrické,…

8INTERIMUN spol. s r. o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Kavanova 438, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše laboratoř se zabývá specializovanými laboratorními vyšetřeními v klinické imunologii a alergologii. Svoje služby nabízíme nejen lékařům specialistům alergologům či klinickým imunologům, ale také lékařům dalších odborností (internistům, revmatologům, dermatologům, diabetologům, plicním lékařům,…

9MUDr. Jana Franková s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(23)
Karla Šípka 282, Pardubice VII -…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializované pracoviště dětské alergologie. Komplexní klinické alergologické a imunologické vyšetření dětí všech věkových kategorií. Spirometrie, bronchodilatační, bronchoprovokační testy. Vyšetření oxidu dusnatého ve vydechovaném vzduchu.

10Alergo Kleiberová s.r.o

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
U Obůrky 1740, Rychnov nad Kněžnou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Alergologická ordinace a klinická imunologie.


Firmy v dalších lokalitách


Interní ambulance v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

1. Moderní vybavení
Interní ambulance v oblasti Východní Čechy disponuje moderním vybavením, které umožňuje rychlou a přesnou diagnostiku. Mezi nejmodernější přístroje patří ultrazvukový přístroj, EKG přístroj a rentgenový přístroj. Díky těmto přístrojům mohou lékaři rychle a přesně stanovit diagnózu a zahájit léčbu.

2. Odborný tým
Interní ambulance v oblasti Východní Čechy má k dispozici odborný tým zdravotnických pracovníků, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti vnitřního lékařství. Tento tým tvoří lékaři, sestry a další zdravotničtí pracovníci, kteří jsou připraveni poskytnout pacientům nejlepší možnou péči.

3. Široké spektrum služeb
Interní ambulance v oblasti Východní Čechy nabízí široké spektrum služeb, které zahrnují diagnostiku a léčbu vnitřních onemocnění. Mezi nejčastější onemocnění, která se zde řeší, patří cukrovka, vysoký krevní tlak, srdeční choroby, onemocnění trávicího ústrojí a další.

4. Pohodlná lokalita
Interní ambulance v oblasti Východní Čechy se nachází v centru města, což zajišťuje snadnou dostupnost pro pacienty. Ambulance je umístěna v moderním zdravotnickém zařízení, které je vybaveno veškerým potřebným vybavením.

5. Individuální přístup
Interní ambulance v oblasti Východní Čechy klade velký důraz na individuální přístup ke každému pacientovi. Lékaři a sestry se snaží poskytnout pacientům co nejlepší péči a vyslechnout si jejich potřeby a přání. Pacienti se zde cítí vítáni a dobře ošetřeni.

Celkově lze říci, že interní ambulance v oblasti Východní Čechy je moderní zdravotnické zařízení, které poskytuje kvalitní zdravotní péči pro obyvatele a návštěvníky města. Díky modernímu vybavení, odbornému týmu, širokému spektru služeb, pohodlné lokalitě a individuálnímu přístupu se jedná o ideální místo pro léčbu vnitřních onemocnění.