Interní lékař – Východní Čechy

Interní lékař je odborník na diagnostiku, léčbu a prevenci onemocnění vnitřních orgánů. Jeho práce se zaměřuje na léčbu pacientů s onemocněními srdce, plic, jater, ledvin, trávicího traktu a dalších orgánů.

1–10 firem z 108 nalezených Filtry

1Centrum pro terapii lymfedému, s.r.o. - MUDr. Miriam Kmoníčková

Jožky Jabůrkové 227, Pardubice
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná Ověřená

Provoz interní ordinace, terapie lymfedému. Lymfedém je vysokoproteinový otok, vzniklý nahromaděním volné tekutiny a bílkoviny v interstitiu při dysfunkci lymfatického systému a neadekvátní proteolýze. Vzniká jako výsledek patologické lymfatické drenáže při normální kapilární filtraci. Postihuje…

2PRAKTIK MICHAL s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
V Hliníkách 1172, Chrudim
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Samostatná ordinace praktického lékaře pro dospělé, všeobecné lékařství, interní lékařství a diabetologie. Smluvní zajištění závodně preventivní péče. Vyšetření pro zbrojní průkazy, vyšetření pro řidičská oprávnění a ultrazvuk. Používání přístroje TK HOLTR, CRP vyšetření, QUICK vyšetření. …

3MUDr. Jaroslava Petrová

Karla Šípka 282, Pardubice Bezdlužná Ověřená

Ordinace interní lékařky pro dorost.

4BŽ NÁBYTEK

Firma Branda & Žabka je malá rodinná firma, která se zabývá zakázkovou výrobou nábytku (kuchyňské linky, kancelářský nábytek, vestavěné skříně, nábytek pro zdravotnická zařízení, dětské pokoje, atd.) Používáme kvalitní materiály české i zahraniční výroby (Egger, Fundermax, Kaindl).

5HELAGO-CZ, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Kladská 1082/67, Hradec Králové Bezdlužná

Nabízíme váhy, laboratorní přístroje a pomůcky, viskozimetry, mikroskopy, učební pomůcky, laboratorní, lékárenský, interiérový a školní nábytek. Zařídíme laboratoře a učebny. Zastupujeme firmy A&D, GFL, M.A.D., H+H, Adam, Rouilly, MicroMedical.

6Fakultní nemocnice Hradec Králové2 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(221)
Sokolská 581, Hradec Králové Bezdlužná

Fakultní nemocnice Hradec Králové náleží k největším zdravotnickým zařízením nejen ve východních Čechách, ale i v celé České republice. Na 39 pracovištích včetně 24 klinik s 1360 lůžky je každý rok hospitalizováno přes 41 tisíc pacientů, z nichž kolem 40 % je operováno. Ambulantně je v nemocnici…

7MVDr. Zdeněk Votava

Václavická 1718, Náchod
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace. Interna a drobná chirurgie, čištění zubního kamene ultrazvukem, laseroterapie, čipování zvířat, diagnostický ultrazvuk.

8Městská nemocnice, a.s.3 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(41)
Vrchlického 1504, Dvůr Králové nad… Bezdlužná

Nestátní zdravotnické zařízení ve vlastnictví msta Dvůr Králové nad Labem. Základním předmětem její činnosti je poskytování zdravotní péče. Nemocnice je poskytovatelem akutní lůžkové péče (v oboru interním, chirugickém a urologickém), následné péče a provozovatelem odborných ambulancí a oddělení…

9Česko - německá horská nemocnice Krkonoše, s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(84)
Fügnerova 50, Vrchlabí Bezdlužná

Soukromé zdravotnické zařízení nemocničního typu. Poskytuje chirurgickou, interní, endoskopickou, gynekologicko-porodnickou, dětskou a následnou péči. Součástí je i oddělení akutní medicíny, rentgeny a laboratoř.

10Městská nemocnice Hořice2 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(17)
Riegrova 655, Hořice Bezdlužná

Jsme zdravotnické zařízení s mnohaletou tradicí v poskytování zdravotních služeb, ekonomicky stabilní a odborně velmi dobře fungující. Vysoká odborná úroveň, profesionalita a vstřícnost zaměstnanců se významně podílejí na dobrém kreditu nemocnice. Strategií našeho zdravotního zařízení je…


Firmy v dalších lokalitách


Interní lékař v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy je interní lékař důležitou součástí zdravotnického týmu, který se stará o zdraví místních obyvatel.

Mezi hlavní úkoly interního lékaře patří:

1. Diagnostika a léčba onemocnění vnitřních orgánů - internista provádí vyšetření a testy, aby zjistil příčinu pacientových potíží a navrhl vhodnou léčbu.

2. Prevence onemocnění - internista se zaměřuje na prevenci vzniku onemocnění vnitřních orgánů, například pomocí očkování, změn životního stylu a pravidelných preventivních prohlídek.

3. Léčba chronických onemocnění - internista se specializuje na léčbu chronických onemocnění, jako jsou cukrovka, vysoký krevní tlak, srdeční choroby a další.

4. Spolupráce s dalšími specialisty - internista spolupracuje s dalšími lékaři a specialisty, aby poskytl pacientům komplexní péči.

v oblasti Východní Čechy interní lékař pracuje v místní nemocnici, kde poskytuje péči pacientům s různými onemocněními vnitřních orgánů. Kromě toho může internista pracovat i v soukromé praxi, kde poskytuje preventivní prohlídky a léčbu pacientů s chronickými onemocněními.

Interní lékař je klíčovou součástí zdravotnického týmu v oblasti Východní Čechy. Jeho práce je zaměřena na diagnostiku, léčbu a prevenci onemocnění vnitřních orgánů. Díky jeho odbornosti a zkušenostem mohou pacienti získat kvalitní péči a podporu při léčbě svých zdravotních problémů.