Komplexní interní vyšetření – Východní Čechy

Komplexní interní vyšetření je důležitou součástí preventivní péče o zdraví. Tento druh vyšetření se zaměřuje na celkový stav organismu a zahrnuje mnoho různých testů a vyšetření.

1–10 firem z 66 nalezených Filtry

1MVDr. Hana Lagínová - Veterinární ambulance

4.7
★★★★★
★★★★★
(147)
Čs. armády 218, Chrudim
Otevřeno od 13:30
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární služby malým zvířatům. Provádíme širokou škálu preventivních a léčebných výkonů i operačních zákroků. Prodáváme veterinární přípravky. Dopřejte vašemu mazlíčkovi kvalitní veterinární péči a navštivte naší veterinu.

2MUDr. Jiří Stehlík ORTOPED.HK s.r.o.

2.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Jeronýmova 750/1, Hradec Králové
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná Ověřená

Naše ortopedie v Hradci králové nabízí veškerou ortopedickou péči včetně ambulantní. Jsme ortopedie pro děti i dospělé pacienty. Vyšetření bez objednání u ortopeda MUDr. Jiřího Stehlíka. Kontakty najdete na našich internetových stránkách.

3MUDr. Svatava Tomašuľová s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Rokycanova 2798, Pardubice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme soukromou gynekologickou ambulanci pro ženy a poradnu pro těhotné. Naše gynekologie provádí zavádění antikoncepčních tělísek, vyšetření na okultní krvácení, biorezonance, preventivní prohlídky a poradenství. Kontakty o objednací dobu naleznete na našich internetových stránkách.

4Veterinární klinika Trnová

5.0
★★★★★
★★★★★
(234)
Jiřího Potůčka 379, Pardubice - Trnová
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná Ověřená

Naše klinika se zabývá kompletní veterinární péčí (vakcinace, odčervení, čipování, vystavení Petpasu, interní medicína, chirurgické zákroky). Zaměřujeme se na prevenci a léčbu psů, koček, drobných savců a exotického ptactva. Ošetření mimo ordinační hodiny možno po telefonické domluvě.

5Veterina Polička1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(189)
Husova 77, Polička
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Naše veterina nabízí vysoce odbornou veterinární péči, která je dostupná všem. Pracujeme s moderními přístroji v příjemně a funkčně zařízených prostorách ambulance, operačního sálu a hospitalizace. K dispozici máme rovněž plně vybavenou laboratoř. Zabýváme se prodejem krmiv. Kontakty a…

6PRAKTIK MICHAL s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
V Hliníkách 1172, Chrudim
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Samostatná ordinace praktického lékaře pro dospělé, všeobecné lékařství, interní lékařství a diabetologie. Smluvní zajištění závodně preventivní péče. Vyšetření pro zbrojní průkazy, vyšetření pro řidičská oprávnění a ultrazvuk. Používání přístroje TK HOLTR, CRP vyšetření, QUICK vyšetření. …

7Zvoníček Leoš - oční optika1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Krkonošská 29, Vrchlabí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Měření zraku, prodej dioptrických i slunečních brýlí, kontaktních čoček a příslušenství.

8INTERIMUN spol. s r. o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Kavanova 438, Pardubice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naše laboratoř se zabývá specializovanými laboratorními vyšetřeními v klinické imunologii a alergologii. Svoje služby nabízíme nejen lékařům specialistům alergologům či klinickým imunologům, ale také lékařům dalších odborností (internistům, revmatologům, dermatologům, diabetologům, plicním lékařům,…

9MUDr. Jana Franková s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(23)
Karla Šípka 282, Pardubice VII -…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Specializované pracoviště dětské alergologie. Komplexní klinické alergologické a imunologické vyšetření dětí všech věkových kategorií. Spirometrie, bronchodilatační, bronchoprovokační testy. Vyšetření oxidu dusnatého ve vydechovaném vzduchu.

10Alergo Kleiberová s.r.o

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
U Obůrky 1740, Rychnov nad Kněžnou
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Alergologická ordinace a klinická imunologie.


Firmy v dalších lokalitách


Komplexní interní vyšetření v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Při komplexním interním vyšetření se pacient nejprve setká s lékařem, který provede důkladnou anamnézu a zjistí veškeré informace o pacientově zdravotním stavu. Poté následuje fyzikální vyšetření, které zahrnuje měření krevního tlaku, tepové frekvence, poslech srdce a plic a další testy.

Další částí vyšetření jsou laboratorní testy, které zahrnují krevní testy, močové testy a testy funkce jater a ledvin. Tyto testy mohou odhalit přítomnost infekce, zánětu, anémie, cukrovky a dalších onemocnění.

Komplexní interní vyšetření také zahrnuje testy na detekci rakoviny, jako je mammografie pro ženy a kolonoskopie pro muže a ženy. Tyto testy jsou důležité pro včasnou detekci rakoviny a zvýšení šancí na úspěšné léčení.

V neposlední řadě se komplexní interní vyšetření zaměřuje na zdraví duševní. Lékař se může zeptat na pacientovu náladu a stresové faktory a doporučit případné psychologické poradenství.

v oblasti Východní Čechy je možné absolvovat komplexní interní vyšetření v místní nemocnici nebo u soukromých lékařů.

Seznam testů a vyšetření zahrnutých v komplexním interním vyšetření:

1. Anamnéza
2. Fyzikální vyšetření
3. Krevní testy
4. Močové testy
5. Testy funkce jater a ledvin
6. Mammografie
7. Kolonoskopie
8. Testy na detekci rakoviny
9. Testy na zdraví duševní

Komplexní interní vyšetření je důležité pro včasnou detekci a prevenci mnoha zdravotních problémů. Pacienti by měli absolvovat toto vyšetření pravidelně, aby si udrželi zdraví a prevenci před nemocemi.