Ultrazvukové vyšetření orgánů břicha a ledvin – Východní Čechy

Ultrazvukové vyšetření orgánů břicha a ledvin je neinvazivní diagnostická metoda, která umožňuje zobrazit vnitřní orgány pomocí ultrazvukových vln. Tento typ vyšetření se provádí pomocí speciálního přístroje nazývaného ultrazvukový přístroj, který vysílá vysokofrekvenční zvukové vlny do těla…

1–10 firem z 66 nalezených Filtry

1MVDr. Hana Lagínová - Veterinární ambulance

4.7
★★★★★
★★★★★
(147)
Čs. armády 218, Chrudim
Otevřeno od 13:30
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární služby malým zvířatům. Provádíme širokou škálu preventivních a léčebných výkonů i operačních zákroků. Prodáváme veterinární přípravky. Dopřejte vašemu mazlíčkovi kvalitní veterinární péči a navštivte naší veterinu.

2MUDr. Jiří Stehlík ORTOPED.HK s.r.o.

2.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Jeronýmova 750/1, Hradec Králové
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Naše ortopedie v Hradci králové nabízí veškerou ortopedickou péči včetně ambulantní. Jsme ortopedie pro děti i dospělé pacienty. Vyšetření bez objednání u ortopeda MUDr. Jiřího Stehlíka. Kontakty najdete na našich internetových stránkách.

3MUDr. Svatava Tomašuľová s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Rokycanova 2798, Pardubice
Otevřeno od 7:15
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme soukromou gynekologickou ambulanci pro ženy a poradnu pro těhotné. Naše gynekologie provádí zavádění antikoncepčních tělísek, vyšetření na okultní krvácení, biorezonance, preventivní prohlídky a poradenství. Kontakty o objednací dobu naleznete na našich internetových stránkách.

4Veterinární klinika Trnová

5.0
★★★★★
★★★★★
(234)
Jiřího Potůčka 379, Pardubice - Trnová
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná Ověřená

Naše klinika se zabývá kompletní veterinární péčí (vakcinace, odčervení, čipování, vystavení Petpasu, interní medicína, chirurgické zákroky). Zaměřujeme se na prevenci a léčbu psů, koček, drobných savců a exotického ptactva. Ošetření mimo ordinační hodiny možno po telefonické domluvě.

5Veterina Polička1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(189)
Husova 77, Polička
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Naše veterina nabízí vysoce odbornou veterinární péči, která je dostupná všem. Pracujeme s moderními přístroji v příjemně a funkčně zařízených prostorách ambulance, operačního sálu a hospitalizace. K dispozici máme rovněž plně vybavenou laboratoř. Zabýváme se prodejem krmiv. Kontakty a…

6PRAKTIK MICHAL s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
V Hliníkách 1172, Chrudim
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Samostatná ordinace praktického lékaře pro dospělé, všeobecné lékařství, interní lékařství a diabetologie. Smluvní zajištění závodně preventivní péče. Vyšetření pro zbrojní průkazy, vyšetření pro řidičská oprávnění a ultrazvuk. Používání přístroje TK HOLTR, CRP vyšetření, QUICK vyšetření. …

7Zvoníček Leoš - oční optika1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Krkonošská 29, Vrchlabí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Měření zraku, prodej dioptrických i slunečních brýlí, kontaktních čoček a příslušenství.

8INTERIMUN spol. s r. o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Kavanova 438, Pardubice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše laboratoř se zabývá specializovanými laboratorními vyšetřeními v klinické imunologii a alergologii. Svoje služby nabízíme nejen lékařům specialistům alergologům či klinickým imunologům, ale také lékařům dalších odborností (internistům, revmatologům, dermatologům, diabetologům, plicním lékařům,…

9MUDr. Jana Franková s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(23)
Karla Šípka 282, Pardubice VII -…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Specializované pracoviště dětské alergologie. Komplexní klinické alergologické a imunologické vyšetření dětí všech věkových kategorií. Spirometrie, bronchodilatační, bronchoprovokační testy. Vyšetření oxidu dusnatého ve vydechovaném vzduchu.

10Alergo Kleiberová s.r.o

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
U Obůrky 1740, Rychnov nad Kněžnou
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Alergologická ordinace a klinická imunologie.


Firmy v dalších lokalitách


Ultrazvukové vyšetření orgánů břicha a ledvin v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Ultrazvukové vyšetření orgánů břicha a ledvin se používá k diagnostice různých onemocnění, jako jsou například nádory, záněty, kameny v ledvinách, cysty a další. Tento typ vyšetření je velmi užitečný při detekci problémů s játry, žlučníkem, slinivkou břišní, slezinou, ledvinami a močovým měchýřem.

Při ultrazvukovém vyšetření orgánů břicha a ledvin se pacient lehne na záda a odkryje břicho. Lékař nebo sonografický technik aplikuje gel na kůži a poté přiloží ultrazvukovou sondou na břicho. Sonda vysílá zvukové vlny do těla pacienta a zachycuje odražené signály, které jsou zpracovány do obrazu na monitoru.

Ultrazvukové vyšetření orgánů břicha a ledvin je bezbolestné a neinvazivní. Pacient nemusí podstoupit žádnou anestezii a není nutné žádné přípravy před vyšetřením. Celý proces trvá obvykle 20-30 minut a pacient může ihned po vyšetření pokračovat v běžných aktivitách.

v oblasti Východní Čechy je ultrazvukové vyšetření orgánů břicha a ledvin dostupné v několika zdravotnických zařízeních, jako jsou například Nemocnice Východní Čechy, Poliklinika Východní Čechy nebo Centrum zdraví Východní Čechy.

Výhody ultrazvukového vyšetření orgánů břicha a ledvin:

- Bezbolestné a neinvazivní
- Bez nutnosti anestezie
- Rychlé a efektivní
- Bezpečné a bez vedlejších účinků
- Umožňuje zobrazit vnitřní orgány a detekovat různá onemocnění

Nevýhody ultrazvukového vyšetření orgánů břicha a ledvin:

- Není vhodné pro všechny typy onemocnění
- Není tak přesné jako jiné diagnostické metody, jako je například CT nebo MRI
- Může být omezeno tukovou tkání u některých pacientů

Celkově je ultrazvukové vyšetření orgánů břicha a ledvin velmi užitečnou a bezpečnou diagnostickou metodou, která umožňuje zobrazit vnitřní orgány a detekovat různá onemocnění. v oblasti Východní Čechy je tato služba dostupná v několika zdravotnických zařízeních a pacienti se mohou spolehnout na kvalitní a efektivní péči.