Odběry krve – Východní Čechy

Odběry krve jsou běžnou součástí zdravotnické péče a slouží k diagnostice a monitorování různých onemocnění. v oblasti Východní Čechy jsou odběry krve prováděny v místní nemocnici, ale také v několika soukromých laboratořích.

1–10 firem z 41 nalezených Filtry

1DAKTARIVET s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Roosveltova 455, Dvůr Králové nad…
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Jsme veterinární ordinace pro psy, kočky, drobné savce, ptáky, plazy a malá hospodářská zvířata. Poskytujeme preventivní a léčebnou veterinární péči včetně chirurgických zákroků. Navštivte naši veterinu nebo využijte mobilní veterinární službu. Těší se na vás tým veterinárních lékařů.

2Petr Knížek pediatrie Pardubice s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Karla Šípka 282, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Praktický lékař pro děti a dorost. Poskytuji léčebnou a preventivní péči, aplikaci očkovacích látek a odběry krve a biologického materiálu na následné rozbory.

3PracticMedica s.r.o.1 pobočka

Bernartice 200, Bernartice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provoz ordinace obvodní lékařky pro dospělé. MUDr. Zuzana Pohlová poskytuje léčebnou a preventivní péči v rámci praktického lékařství pro dospělé ve dvou ordinacích: Žacléř, Bernartice.

4MUDr. ŽANETA HÁDLÍKOVÁ - dětský lékař Pardubice

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lidmily Malé 656, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V mé ordinaci vám poskytuji kompletní zdravotní péči o děti od 0 do 19 let. Poskytuji léčebnou a preventivní péči, aplikaci očkovacích látek a odběry krve a biologického materiálu na následné rozbory. Aby se u nás i nejmenší pacienti cítili dobře, s týmem dětské ordinace jsme připravili jak v…

5MUDr. Miroslava Hájková

Husova 191, Vysoké Mýto
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost. Zajišťujeme komplexní a preventivní léčebnou péči, včetně povinných i nadstandardních očkování.

6AXIS - CZ Hradec Králové, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
třída Edvarda…, Hradec Králové Bezdlužná

Odběry krve, biochemická a hematologická vyšetření.

7Medika Hradec Králové, s.r.o.6 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Riegrovo nám. 914, Hradec Králové

Nestátní zdravotnické zařízení ambulantního typu.Je zaměřena na léčbu ambulantního typu, prevence a závodní preventivní péči, včetně vstupních a preventivních prohlídek zaměstnanců železniční a silniční dopravy (vyšetření řidičů - EEG,neurologické, psychologické). Součástí polikliniky je i lékárna …

8Bártová Eva, MUDr.

Komenského 323, Nová Paka
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Eva Bártová v rámci praktického lékařství pro děti a dorost zajišťuje pravidelné diagnostickou a léčebnou péči, preventivní prohlídky, standartní i nadstandartní očkování a odběry krve a biol. materiálu na následné rozbory.

9Hamra medical, s.r.o.

Revmatologická ordinace, interní a praktické lékařství.

10Škeříková Anna, MUDr.

Partyzánská 106, Nová Paka
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Praktická lékařka pro dospělé.


Firmy v dalších lokalitách


Odběry krve v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Před samotným odběrem krve je nutné dodržet několik pravidel. Pacient by měl být nalačno minimálně 8 hodin před odběrem, aby byly výsledky co nejpřesnější. Dále by měl být pacient informován o tom, jaké léky by měl před odběrem vysadit a jaké může užívat. Pokud pacient užívá nějaké léky na ředění krve, měl by o tom informovat zdravotnický personál, aby byl odběr proveden bezpečně.

Samotný odběr krve probíhá rychle a bezbolestně. Zdravotnický personál používá sterilní jehlu, kterou propíchne žílu na paži pacienta. Poté se odebere potřebné množství krve, které se následně odešle do laboratoře k vyšetření.

Výsledky odběru krve jsou obvykle k dispozici do několika dnů. Výsledky mohou být prezentovány buď v textové formě, nebo v grafické podobě. Výsledky mohou obsahovat informace o hladině různých látek v krvi, jako jsou například cholesterol, glukóza, kreatinin, nebo krevní obraz.

Odběry krve jsou důležitou součástí preventivní péče o zdraví. Pravidelné odběry krve mohou pomoci odhalit různá onemocnění včas a umožnit tak rychlejší a účinnější léčbu. v oblasti Východní Čechy je možné odběry krve provést v několika zdravotnických zařízeních, které nabízejí kvalitní a rychlou péči.

Seznam:

1. Pacient by měl být nalačno minimálně 8 hodin před odběrem.
2. Pacient by měl být informován o tom, jaké léky má vysadit a jaké může užívat.
3. Odběr krve probíhá rychle a bezbolestně.
4. Výsledky odběru krve jsou obvykle k dispozici do několika dnů.
5. Pravidelné odběry krve mohou pomoci odhalit různá onemocnění včas.