Znalecké ústavy – Východní Čechy

Znalecké ústavy jsou v oblasti Východní Čechy velmi důležité pro řešení různých právních sporů. Tyto ústavy poskytují odborné znalecké posudky v oblasti stavebnictví, techniky, zdravotnictví a dalších oblastí.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1RenoArt s.r.o. - restaurování památek

Obnova a restaurování památkových objektů. Provádíme kompletní dodávky restaurátorských prací a inženýrskou činnost v oboru. Zajišťujeme rekonstrukce historických interiérů i exteriérů.

2Hejna Zdeněk

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Bělidle 966, Týniště nad Orlicí Bezdlužná

Provádění znaleckých posudků administrativních cen pro daňové účely a odhadů obvyklých tržních ocenění nemovitostí (objektů obytných, průmyslových i zemědělských, porostů a pozemků) pro dědická řízení, jednání s finančními ústavy za účelem zástavy nemovitostí, pro insolvenční řízení, převody…

3Znalecká kancelář - Ing. Jana Vítková

Jsem znalec a odhadce v oboru ceny a odhady nemovitostí. Zpracovávám ocenění pro bankovní ústavy, finanční úřady, soudy a pro potřeby účetnictví. V oboru pracuji od roku 1995. Od roku 2000 jsem certifikovaný odhadce a pravidelně certifikaci obnovuji u bankovního institutu.

4VALČÍK JIŘÍ

Zhotovuji znalecké posudky. Provádím oceňování nemovitostí, odhady cen nemovitostí pro bankovní ústavy. Poskytuji poradenství ve stavebnictví.

5ZUOM, a.s.

Chelčického 686, Rosice-Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

ZUOM, a.s., se sídlem Chelčického 686, 533 51, Rosice-Pardubice, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. B 3423, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Akciová společnost. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

6Česká znalecká, a.s.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Nezvalova 423, Hradec Králové Bezdlužná

Ústav poskytuje znalecké posudky v oboru oceňování majetku, stanovování hodnoty firem, přezkoumávání smluv a vztahů.

7Generi Biotech s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Machkova 587, Hradec Králové Bezdlužná

Provádění anonymních i znaleckých DNA testů otcovství. Internetový prodej odběrové soupravy na DNA test otcovství. Výroba biotechnologických komponentů, molekulárně genetický servis, výzkumná činnost v oblasti molekulární genetiky a nanotechnologie.


Firmy v dalších lokalitách


Znalecké ústavy v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky svému vysokému odbornému standardu jsou znalecké ústavy v oblasti Východní Čechy velmi respektované a vyhledávané. Pokud hledáte spolehlivého znalce, který vám pomůže s řešením vašeho právního sporu, neváhejte kontaktovat jednu z mnoha znaleckých ústavů v oblasti Východní Čechy.