Znalecké posudky strojů – Východní Čechy

Znalecké posudky strojů jsou v oblasti Východní Čechy velmi důležité. Zajišťují totiž správné určení hodnoty strojů a zařízení, což je klíčové pro úspěšné podnikání.

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1Znalecká kancelář Ing. Přibyl Luboš

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Sebranice 248, Vamberk Bezdlužná

Provádíme znalecké posudky a analýzy dopravních nehod. Stanovujeme rychlost jednotlivých vozidel. Analýzy dopravních nehod provádíme pomocí počítačové simulace PC Crash. Oceňujeme motorová vozidla, stroje či strojní zařízení, věci movité. Zajišťujeme identifikace vozidel Cebia.

2Leinveber Stanislav, Ing.

Oceňování osobních a nákladních automobilů, traktorů, dílenských strojů a zajišťování dražeb movitého i nemovitého majetku.

3Soudní znalec - Ing. Martin Bakeš3 pobočky

Kouty 193, Vamberk Bezdlužná

Nabídka vypracování znaleckých posudků v oborech strojírenství a ekonomika, stanovení cen, provádění odhadů věcí movitých.

4Profity s.r.o.

Účetnictví, daně, účetní audit, odhady cen ve strojírenství, zakládání, slučování, likvidace společností: vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování kompletní mzdové agendy.

5Ing. Jan Morávek

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Trstenická 932, Litomyšl

Soudní znalec v odvětví ceny a odhady strojů a zařízení, odvětví ceny a odhady strojních součástí a náhradních dílů, odvětví strojírenství všeobecné se specializací posuzování stavu strojů, zemědělství, odvětví rostlinné a živočišné výroby.

6Kadlec Michal1 pobočka

Zpracovaní posudků pro dotace. Projektování inženýrských sítí (plynovodů, vodovodů a kanalizace), kotelen, vytápění, alternativních zdrojů tepla (solar, tepelná čerpadla), zdravotní techniky. Inženýrská, obchodní a montážní činnost.

7Karpíšek Milan- soudní znalec

Soudní znalec v oboru ekonomiky provádějící odhady cen a posuzování technického stavu motorových vozidel. Poradenství při koupi nebo prodeji vozidla.

8Fabián Josef, Ing.

Revize plynu, tlakových nádob, kotlů. Měření emisí a měření hluku. Znalecké posudky.

10Ing. JOSEF KOŽENÝ

Nabízím služby znalce v oborech náhrady škod, ušlý zisk a předpokládané výnosy. Provádím odhady cen strojů a zařízení.


Firmy v dalších lokalitách


Znalecké posudky strojů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Znalecké posudky se využívají při prodeji, nákupu, pronájmu nebo pojištění strojů. Díky nim lze minimalizovat rizika a zajistit spravedlivou cenu. Znalecké posudky provádějí odborníci s dlouholetou praxí a znalostmi v oblasti strojů. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro znalecké posudky strojů v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s bohatými zkušenostmi.