Znalecké posudky na nemovitosti – Východní Čechy

Znalecké posudky na nemovitosti jsou v oblasti Východní Čechy velmi důležité pro správné určení hodnoty nemovitosti. Znalecký posudek je vypracován odborníkem, který má znalosti a zkušenosti v oblasti nemovitostí.

1–10 firem z 119 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Naše realitní kancelář působí na trhu s nemovitostmi od roku 1998. Svým klientům poskytujeme komplexní realitní servis v regionu Hradci Králové, Orlických hor a podhůří a okolí. Specializujeme se na prodej nemovitostí a výkup nemovitostí. Náš tým tvoří profesionální makléři.

Poslat poptávku 776 761 391

Naše realitní kancelář zajišťuje prodej bytů, prodej rodinných domů, rekreačních objektů, komerčních prostor i prodej pozemků. Provádíme znalecké posudky a odhady nemovitostí pro všechny účely. Poskytujeme poradenství s nemovitostmi.

Poslat poptávku jostovarealitni.cz 466 616 780

Provádění oceňování nemovitostí, znaleckých posudků. Prodej a pronájem nemovitostí.

Poslat poptávku 494 370 207

Zajišťování znaleckých posudků nemovitostí a tržní oceňování budov, geodetické práce, vytyčení stavby, znalecké posudky.

Poslat poptávku geoplan-nb.cz 603 887 095

Naše projektová kancelář sídlící v Jaroměři nabízí projektování pozemních staveb, znalecké posudky v oboru oceňování staveb, inženýrskou činnost, stavební dozor, apod. Využíváme moderní software pro projektování, díky kterému Vám vypracujeme počítačový model stavby.

Poslat poptávku projekty-jaromer.cz 603 494 861

Společnost HK CREDIT spol. s r.o. Vám nabízí následující služby. Oceňování a zpracování znaleckých posudků (oceňování podniků, oceňování movitých a nemovitých věcí, oceňování nehmotného majetku, oceňování finančního majetku, oceňování vkladu do společností a čistého obchodního majetku a oceňování…

Poslat poptávku hkcredit.cz 495 218 059

Nabídka služeb znalecké kanceláře. Realitní kancelář, nákup a prodej nemovitostí.

Poslat poptávku 494 623 208

Zajišťujeme zprostředkování pronájmu bytů, zprostředkování nákupu a prodeje bytů a rodinných domů, zprostředkování znaleckých posudků veškerých nemovitostí, bytů, domů a pozemků.

Poslat poptávku bytyhradec.cz 777 192 016

Oceňování nemovitostí, nabídka tržních odhadů a znaleckých posudků, konzultace tržní ceny nemovitostí.

Poslat poptávku 608 536 322

Zajištění komplexních služeb v oblasti oceňování, prodeje a nákupu nemovitostí.

Poslat poptávku melich.cz 602 320 276

Znalecké posudky na nemovitosti v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Tento posudek je potřebný například při prodeji nebo koupi nemovitosti, při dědění nebo při soudních sporech. Znalecký posudek obsahuje informace o stavu nemovitosti, o její výhodnosti a nevýhodnosti, o možnostech využití a o dalších faktorech, které ovlivňují její hodnotu. Znalecké posudky na nemovitosti jsou tedy velmi důležité pro správné určení ceny nemovitosti v oblasti Východní Čechy.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.