HK CREDIT, spol. s.r.o. – logo společnosti HK CREDIT, spol. s.r.o.

Společnost HK CREDIT spol. s r.o. Vám nabízí následující služby. Oceňování a zpracování znaleckých posudků (oceňování podniků, oceňování movitých a nemovitých věcí, oceňování nehmotného majetku, oceňování finančního majetku, oceňování vkladu do společností a čistého obchodního majetku a oceňování privátních zdravotnických praxí). Ekonomické a finanční poradenství (vypracování podnikatelských záměrů, ekonomické rozbory, vnitropodnikové kalkulace, zpracování žádosti o bankovní úvěry, komplexní zpracování projektu při přeměně společnosti a řízená likvidace společnosti). Vedení účetnictví a činnost účetních poradců (kompletní vedení účetnictví podnikatelských subjektů a neziskových organizací, zpracování mezd a personalistika a zpracování daňových přiznání). Kongresové a konferenční služby (kompletní technické a organizační zajištění odborných akcí, školení, seminářů, konferencí a kongresů). Vydavatelská a nakladatelská činnost (vydávání odborných publikací, sborníků, abstrakt, včetně ISBN).

  • Klíčová slova 32

    HK Credit, oceňování, znalecké posudky, ekonomické poradenství, vedení účetnictví, zpracování znaleckých posudků, finanční poradenství, činnost účetních poradců, vydavatelská činnost, nakladatelská činnost, oceňování podniku, oceňování movitých věcí, oceňování nemovitých věcí, oceňování nehmotného majetku, oceňování finančního majetku, vypracování podnikatelských záměrů, ekonomické rozbory, vnitropodnikové kalkulace, řízená likvidace společnosti, kompletní vedení účetnictví, zpracování mezd, personalistika, zpracování daňových přiznání, tržní oceňování podniků, zpracování vnitropodnikových kalkulací, zpracování účetních dokladů, kompletní zpracování mezd, příprava měsíčních přehledů, výplatní pásky, zastupování na úřadech, silniční daň, daň z nemovitosti

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu HK CREDIT, spol. s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.