Znalecké posudky na pozemky – Východní Čechy

Znalecké posudky na pozemky jsou v oblasti Východní Čechy velmi důležité. Tyto posudky jsou nezbytné pro stanovení spravedlivé ceny pozemku při jeho prodeji nebo koupě.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Naše realitní kancelář působí na trhu s nemovitostmi od roku 1998. Svým klientům poskytujeme komplexní realitní servis v regionu Hradci Králové, Orlických hor a podhůří a okolí. Specializujeme se na prodej nemovitostí a výkup nemovitostí. Náš tým tvoří profesionální makléři.

Poslat poptávku 776 761 391

Naše realitní kancelář zajišťuje prodej bytů, prodej rodinných domů, rekreačních objektů, komerčních prostor i prodej pozemků. Provádíme znalecké posudky a odhady nemovitostí pro všechny účely. Poskytujeme poradenství s nemovitostmi.

Poslat poptávku jostovarealitni.cz 466 616 780

Zajišťování znaleckých posudků nemovitostí a tržní oceňování budov, geodetické práce, vytyčení stavby, znalecké posudky.

Poslat poptávku geoplan-nb.cz 603 887 095

Zajišťujeme zprostředkování pronájmu bytů, zprostředkování nákupu a prodeje bytů a rodinných domů, zprostředkování znaleckých posudků veškerých nemovitostí, bytů, domů a pozemků.

Poslat poptávku bytyhradec.cz 777 192 016

Oceňování nemovitostí, nabídka tržních odhadů a znaleckých posudků, konzultace tržní ceny nemovitostí.

Poslat poptávku 608 536 322

Provádění znaleckých posudků administrativních cen pro daňové účely a odhadů obvyklých tržních ocenění nemovitostí (objektů obytných, průmyslových i zemědělských, porostů a pozemků) pro dědická řízení, jednání s finančními ústavy za účelem zástavy nemovitostí, pro insolvenční řízení, převody…

Poslat poptávku soudniznalec-hejna.cz 602 408 124

ONE Reality – Realitní a znalecká kancelář Hradec Králové, působí v celých východní Čechách. Výkup, prodej a pronájem nemovitostí (byty, domy, pozemky, chaty, chalupy, obchody, penziony, sklady, továrny,...), zprostředkování prodeje a koupě nemovitostí, služby realitní kanceláře, oceňování…

Poslat poptávku onereality.cz 777 207 277

Naše realitní kancelář působí převážně v regionu východních Čech. Poskytujeme komplexní služby při prodeji a pronájmu nemovitostí včetně znaleckých posudků a tržních ocenění. Jsme členy ARK a sítě RVČ.

Poslat poptávku consultvk.cz 728 080 947

Klasická realitní činnost s úplným odborným a právním servisem, byty, domy, reality, prodej, pronájem, soudní, znalecké posudky, oceňování, hypotéky. Váš obchodní partner s tradicí od roku 1993.

Poslat poptávku rk-hlavacova.cz 466 612 141

Společnost Reality MOUŘENÍN, spol. s r.o. vznikla rozdělením původní společnosti MOUŘENÍN společnost s ručením omezeným, a to dle projektu rozdělení, který byl schválen dne 8.8.2007. Společnost Reality MOUŘENÍN, spo. s r.o. je jedním z právních nástupců.

Poslat poptávku mourenin.cz 461 531 905

Znalecké posudky na pozemky v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Znalecký posudek je vypracován odborníkem, který má znalosti a zkušenosti v oblasti nemovitostí a ocenění. Tento posudek obsahuje informace o vlastnostech pozemku, jako jsou jeho velikost, umístění, přístupové cesty a další faktory, které ovlivňují jeho hodnotu. Znalecké posudky jsou důležité pro všechny, kteří se zabývají obchodem s nemovitostmi v oblasti Východní Čechy, ať už jsou to majitelé pozemků, kupující nebo realitní agenti. Díky těmto posudkům mohou být transakce s pozemky spravedlivé a transparentní.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.