Ukončovací lišty – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je místem, kde se nachází široká nabídka kvalitních ukončovacích lišt. Tyto lišty jsou nezbytným prvkem při dokončování interiéru a exteriéru domu, bytu či kanceláře.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1PROFIN PLASTY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Horka 163, Miletín Bezdlužná

Výroba plastových profilů včetně koextruze pro stavebnictví, propagaci, interiéry a podle požadavků zákazníka.

2LIGMA spol. s r. o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Masarykovo náměstí…, Vysoké Mýto

Zabýváme se výrobou nerezových profilů a lišt. Dále výroba hliníkových profilů pro výrobu dveří, oken, zimních zahrad, stavebních a dilatačních spár, polystyrenových stavebních desek, školních a kancelářských obalů, podlahářství.

3Jelínek Přemysl - Podlahářství

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Kaněrova 163, Kostelec nad Orlicí Bezdlužná

Podlahářství Jelínek. Prodej a pokládání podlahových krytin a podlahovin. Nabízíme demontáž starých podlahových krytin, nivelizace podlah, pokládku koberců, plovoucích podlah, montáž ukončovacích lišt.

4Sádovský Zdeněk

Prodáváme obkladové ukončovací lišty z tvrdého PVC, dilatační lišty od firmy Sáry.


Firmy v dalších lokalitách


Ukončovací lišty v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho specializovaných prodejen, které nabízejí široký výběr lišt různých tvarů, barev a materiálů. Tyto lišty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům. Pokud hledáte kvalitní ukončovací lišty, oblast Východní Čechy je pro vás tou správnou volbou. Navštivte jednu z mnoha prodejen a vyberte si z široké nabídky lišt, které dokonale doplní váš interiér či exteriér.