Ukončovací lišty – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je místem, kde se nachází široká nabídka kvalitních ukončovacích lišt. Tyto lišty jsou nezbytným prvkem při dokončování interiéru a exteriéru domu, bytu či kanceláře.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1LIGMA spol. s r. o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Masarykovo náměstí…, Vysoké Mýto

Zabýváme se výrobou nerezových profilů a lišt. Dále výroba hliníkových profilů pro výrobu dveří, oken, zimních zahrad, stavebních a dilatačních spár, polystyrenových stavebních desek, školních a kancelářských obalů, podlahářství.

2Jelínek Přemysl - Podlahářství

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Kaněrova 163, Kostelec nad Orlicí Bezdlužná

Podlahářství Jelínek. Prodej a pokládání podlahových krytin a podlahovin. Nabízíme demontáž starých podlahových krytin, nivelizace podlah, pokládku koberců, plovoucích podlah, montáž ukončovacích lišt.

3PROFIN PLASTY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Horka 163, Miletín Bezdlužná

Výroba plastových profilů včetně koextruze pro stavebnictví, propagaci, interiéry a podle požadavků zákazníka.

4Osmík Radek - Sádrokartony Ronap

Montáž: sádrokartony, polystyrenové stropní kazety, podhledy, lišty ukončovací, polystyrenové izolační tapety na stěny a pod koberce, dekorační omítky, půdní vestavby, zateplování stropů.

5Sádovský Zdeněk

Prodáváme obkladové ukončovací lišty z tvrdého PVC, dilatační lišty od firmy Sáry.

6Perun Vlastimil

Prodej a montáž dlažeb, obkladů, ukončovacích lišt a mozaiky.


Firmy v dalších lokalitách


Ukončovací lišty v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho specializovaných prodejen, které nabízejí široký výběr lišt různých tvarů, barev a materiálů. Tyto lišty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům. Pokud hledáte kvalitní ukončovací lišty, oblast Východní Čechy je pro vás tou správnou volbou. Navštivte jednu z mnoha prodejen a vyberte si z široké nabídky lišt, které dokonale doplní váš interiér či exteriér.