Výkup starých podlah – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho starých domů a bytů s podlahami, které už nevyhovují moderním standardům. Proto je výkup starých podlah v této oblasti velmi žádanou službou.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Hartman Jiří - PILA - DŘEVOVÝROBA

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Choteč 121, Lázně Bělohrad Bezdlužná Ověřená

Výkup, prodej, pořez, pilařská výroba, impregnace, pořez kulatiny na katru a pasové pile, prodej stavebního a truhlářského řeziva, impregnace řeziva máčením, sušení řeziva, hoblování, výkup kulatiny, prodej obkladových a podlahových palubek, autodoprava.

2TESAŘI CZ s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Platěnice 103, Moravany Bezdlužná Ověřená

Měníte dřevěnou podlahu, chystáte se zbourat stodolu nebo jinou zemědělskou či průmyslovou stavbu ze dřeva? Přečtěte si zde, jak Vám vyjdeme vstříc!

3JAST obchodní s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 266, Česká Skalice Bezdlužná

Firma JAST obchodní s.r.o. vznikla v roce 2003 volným přechodem z podnikatelských aktivit jednatele Jaroslava Jarého podnikajícího od roku 1992 jako fyzické osoby v oblasti dodávek stavebních prací a prodeje stavebních hmot.

4Šimášek Petr - Antikus

Restaurování starého nábytku, výkup trámů, stará podlahová prkna, demolice, pila, pořez kulatiny, louhování nábytku. Provozování obchodu se starožitnostmi.

5S&Ř, CH KOVO, s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(19)
Chroustovice 156, Chroustovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost se zabývá řezáním plechu pomocí laserové či klasické metody, vysekáváním plechu, ohýbaním plechu různé tloušťky. Dále zámečnickou výrobou náročných výrobků, práškovým lakováním, kde používáme pouze ekologické prášky bez obsahu těžkých kovů, zároveň vyrábíme odsavače par …

6Krása Zdeněk, Mgr.

4.3
★★★★★
★★★★★
(8)
Benátky , Česká Třebová Bezdlužná

Prodáváme stavební a truhlářské řezivo, sušené truhlářské řezivo, hřebíky a podlahové a obkladové palubky, včetně lišt a plotovek. Dodáváme střešní vazby včetně impregnace. Zajištění lesních prací včetně havarijního kácení Výkup dřevní hmoty - kulatiny Prodej paliva - listnaté, jehličnaté.…

7HBM-WOOD s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(13)
Smetanova 88, Hrochův Týnec Bezdlužná

Vykupujeme a prodáváme staré dřevěné trámy, podlahová prkna, pálené cihly, pískovcové dlažby, pískovcové kvádry a další architektonické prvky staveb získaných ze starých budov. Demolice objektů a demontáž trámů zdarma.

8HEMT, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Oldřiš 267, Borová u Poličky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz truhlářství, výroba a prodej řeziva a výkup kulatiny. Vyrábíme palubky, podlahová prkna hoblovaná a sušená. Okna, jednoduchá, dvojitá, zdvojená, oblouková, jinak tvarovaná. Dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, vnitřní,venkovní, garážové, výplňové, prosklené, palubkové, obložení stropních trámů…

9Lesy města Náchoda, spol. s.r.o.

Dobrošovská 1443, Náchod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se lesnictvím. Komplexní obhospodařování lesů, výkup a prodej dřeva, pilařská výroba, prodej plošných materiálů, palubky a podlahovky, OSB, palivové dřevo, brikety, palety, kompletní dodávky střech.

10AH-BOHEMIA s.r.o.

Obchod se starým dřevem. Vykupujeme staré trámy a prkna z demolic nebo z rekonstrukcí Vašich objektů. Provádíme na profesionální úrovni demontáže veškerých dřevěných konstrukcí, domů, zemědělských usedlostí i velkých průmyslových objektů.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup starých podlah v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky ní mohou majitelé nemovitostí získat peníze za své staré podlahy a zároveň ušetřit na nákladech za renovaci. Výkup starých podlah je rychlý a efektivní proces, který zajišťuje profesionální firma s dlouholetou zkušeností v oboru. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výkup starých podlah v oblasti Východní Čechy, neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.