Výkup starých podlah – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho starých domů a bytů s podlahami, které už nevyhovují moderním standardům. Proto je výkup starých podlah v této oblasti velmi žádanou službou.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Výkup, prodej, pořez, pilařská výroba, impregnace, pořez kulatiny na katru a pasové pile, prodej stavebního a truhlářského řeziva, impregnace řeziva máčením, sušení řeziva, hoblování, výkup kulatiny, prodej obkladových a podlahových palubek, autodoprava.

Poslat poptávku pilahartman.cz 493 792 338

Měníte dřevěnou podlahu, chystáte se zbourat stodolu nebo jinou zemědělskou či průmyslovou stavbu ze dřeva? Přečtěte si zde, jak Vám vyjdeme vstříc!

Poslat poptávku staretramy.cz 777 987 482

Firma JAST obchodní s.r.o. vznikla v roce 2003 volným přechodem z podnikatelských aktivit jednatele Jaroslava Jarého podnikajícího od roku 1992 jako fyzické osoby v oblasti dodávek stavebních prací a prodeje stavebních hmot.

Poslat poptávku jastsro.eu 491 452 164

Restaurování starého nábytku, výkup trámů, stará podlahová prkna, demolice, pila, pořez kulatiny, louhování nábytku. Provozování obchodu se starožitnostmi.

Poslat poptávku 602 621 380

Naše společnost se zabývá řezáním plechu pomocí laserové či klasické metody, vysekáváním plechu, ohýbaním plechu různé tloušťky. Dále zámečnickou výrobou náročných výrobků, práškovým lakováním, kde používáme pouze ekologické prášky bez obsahu těžkých kovů, zároveň vyrábíme odsavače par …

Poslat poptávku chkovo.cz 469 614 111

Prodáváme stavební a truhlářské řezivo, sušené truhlářské řezivo, hřebíky a podlahové a obkladové palubky, včetně lišt a plotovek. Dodáváme střešní vazby včetně impregnace. Zajištění lesních prací včetně havarijního kácení Výkup dřevní hmoty - kulatiny Prodej paliva - listnaté, jehličnaté.…

Poslat poptávku drevo-krasa.cz 465 531 812

Vykupujeme a prodáváme staré dřevěné trámy, podlahová prkna, pálené cihly, pískovcové dlažby, pískovcové kvádry a další architektonické prvky staveb získaných ze starých budov. Demolice objektů a demontáž trámů zdarma.

Poslat poptávku hbm-wood.com 777 073 689

Provoz truhlářství, výroba a prodej řeziva a výkup kulatiny. Vyrábíme palubky, podlahová prkna hoblovaná a sušená. Okna, jednoduchá, dvojitá, zdvojená, oblouková, jinak tvarovaná. Dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, vnitřní,venkovní, garážové, výplňové, prosklené, palubkové, obložení stropních trámů…

Poslat poptávku hemt.cz 461 747 148

Zabýváme se lesnictvím. Komplexní obhospodařování lesů, výkup a prodej dřeva, pilařská výroba, prodej plošných materiálů, palubky a podlahovky, OSB, palivové dřevo, brikety, palety, kompletní dodávky střech.

Poslat poptávku lesynachod.cz 491 426 688

Obchod se starým dřevem. Vykupujeme staré trámy a prkna z demolic nebo z rekonstrukcí Vašich objektů. Provádíme na profesionální úrovni demontáže veškerých dřevěných konstrukcí, domů, zemědělských usedlostí i velkých průmyslových objektů.

Poslat poptávku staretramy.cz 722 924 648

Výkup starých podlah v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky ní mohou majitelé nemovitostí získat peníze za své staré podlahy a zároveň ušetřit na nákladech za renovaci. Výkup starých podlah je rychlý a efektivní proces, který zajišťuje profesionální firma s dlouholetou zkušeností v oboru. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výkup starých podlah v oblasti Východní Čechy, neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.