Prodej plovoucích podlah – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho prodejců plovoucích podlah, kteří nabízejí široký výběr produktů. Tyto podlahy jsou velmi oblíbené díky svému modernímu vzhledu a snadnému pokládání.

1–10 firem z 183 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Specializujeme se na prodej podlah. U nás si vyberete ze široké nabídky dřevěných podlah, plovoucích podlah, laminátových podlah, korkových podlah, PVC podlah a podlah marmoleum. Zajišťujeme veškeré podlahářské práce včetně pokládky koberců.

Poslat poptávku azpodlaharstvi.cz 603 816 838

Jsme specialisté na podlahové krytiny. Prodáváme a pokládáme dřevěné plovoucí podlahy, laminátové podlahy, vinylové podlahy, PVC podlahy, Marmoleum – přírodní podlahy, korkové podlahy a protiskluzové podlahy. Mezi naše další služby patří renovace podlah, broušení podlah, hloubkové…

Poslat poptávku bbpodlahy.cz 495 401 091

Prodej a pokládky koberců, dřevěných i laminátových plovoucích podlah a linoleí. Broušení a renovace parketových podlah.

Poslat poptávku podlahy-sidlo.cz 724 157 307

Výkup, prodej, pořez, pilařská výroba, impregnace, pořez kulatiny na katru a pasové pile, prodej stavebního a truhlářského řeziva, impregnace řeziva máčením, sušení řeziva, hoblování, výkup kulatiny, prodej obkladových a podlahových palubek, autodoprava.

Poslat poptávku pilahartman.cz 493 792 338

5 CZ PODLAHY s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montážemi podlahových krytin a interiérových dveří. Nabízíme vám vinylové podlahy, laminátové podlahy, marmoleum, dřevěné podlahy a rolové PVC různých vzorů. Součástí naší nabídky jsou také koberce. Navštivte naši prodejnu a vybírejte ze široké nabídky podlah a dveří.

Poslat poptávku czpodlahy.cz 606 060 669

Zabýváme se dodávkou, pokládkou a renovací podlah, montáží vestavěných skříní, interiérových zárubní a dveří. Mezi další činnosti patří renovace dveří, obkládání schodů a parapetů. Kontaktujte nás!

Poslat poptávku tyspo.cz 739 288 806

Prodej a pokládka podlahových krytin. Studio zdravého spánku. Podlahářství.

Poslat poptávku podlahy-herman.cz 603 799 892

8 MM PODLAHÁŘSTVÍ

Zabýváme se prodejem a montáží lin, PVC, koberců, plovoucích, laminátových, korkových a dřevěných podlah. V sortimentu najdete kusové koberce, přechodové lišty a podlahovou chemii. Renovace a opravy podlah - štěrkování, dřevotřískové a OSB desky.

Poslat poptávku mm-podlaharstvi.cz 608 888 337

Montáž a prodej sádrokartonových systémů. Zajištění požární ochrany staveb.

Poslat poptávku unigips.cz 495 535 266

Výroba, prodej a montáž zařízení pro domy, byty, kanceláře. Zajistíme vnitřní i venkovní okenní parapety, kompaktní, parapetní a kuchyňské desky, okna, dveře, plovoucí podlahy, nábytek (kancelářský i bytový). Parapety dodáme v dekorech kolekce Max.

Poslat poptávku kjmax.cz 491 482 484

Prodej plovoucích podlah v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Plovoucí podlahy jsou ideální pro každý interiér, ať už se jedná o byt, dům nebo kancelář. V oblasti Východní Čechy najdete mnoho různých druhů plovoucích podlah, jako jsou laminátové, vinylové nebo dřevěné podlahy. Tyto podlahy jsou odolné, snadno se udržují a mají dlouhou životnost. Pokud hledáte kvalitní plovoucí podlahy v oblasti Východní Čechy, určitě si vyberete z nabídky místních prodejců.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.