Oprava plovoucích podlah – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je známá svými plovoucími podlahami, které jsou velmi oblíbené mezi majiteli domů a bytů. Pokud hledáte kvalitní opravu plovoucích podlah, můžete se spolehnout na odborníky v této oblasti.

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1MM PODLAHÁŘSTVÍ

4.5
★★★★★
★★★★★
(24)
Orel 245, Orel
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a montáží lin, PVC, koberců, plovoucích, laminátových, korkových a dřevěných podlah. V sortimentu najdete kusové koberce, přechodové lišty a podlahovou chemii. Renovace a opravy podlah - štěrkování, dřevotřískové a OSB desky.

2Šrám Jaromír - UNI-JAS

Elektromontážní firma zabývající se opravami elektrotechnických a elektronických zařízení, výrobou rozvaděčů ve vlastních dílnách.

3ERAMONT s.r.o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Balbínova 1091/10, Hradec Králové Bezdlužná

Firma ERAMONT s.r.o působí na trhu v České republice již od roku 1992. V období 1992 – 2003 byla firma založena a řízena sdružením dvou fyzických osob Zdeněk Suchý a Pavel Struhař. Vzhledem k následnému rozvoji včetně získání potřebných oprávnění a certifikátů bylo nevyhnutelné firmu v roce 2003…

4ELEKTROTERM, spol. s r.o.

Instalace: elektrické vytápění, podlahové, přímotopné, radiátorové elektrokotle, sálavé panely. Projekty,montáže,revize: hromosvody, elektroinstalace. Maloobchod: elektromateriál, instalační, svítidla,mrazničky,pračky.

5MATRIX a.s.1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Třebešov 1, Třebešov

Vyrábíme dřevěná Eurookna, plastová, hliníková okna, štafle, překližky, dřevotřísky, laminované DTD a laťovky. Prodáváme pneumatické ruční nářadí, brusky, leštičky Dynabrade, lepicí a těsnicí tmely, lepidla na autoskla Dow Automotive, brusiva. Prodáváme velkoplošné materiály, MDF, OSB desky, kování…

6Parkety Stříbrný s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
M. D. Rettigové…, Hradec Králové Bezdlužná

Prodej a pokládka podlahových krytin - laminátové podlahy, PVC, linolea. Broušení, lakování a pokládka parket, dřevěných podlah a mozaiek. Půjčovna brusek. Prodej laků a ostatního sortimentu BONA. Doprava do 20 km a zaměření zakázky zdarma.

7Unistav Chrast s.r.o.

Společnost UNISTAV Chrast s. r. o., se zabývá výstavbou pozemních a vodohospodářských staveb, jejich udržováním a demolicemi. Firma vznikla v roce 1997 transformací firmy Táňa Kořínková - UNISTAV, která existovala již od roku 1992. V současné době firma působí v celém východočeském regionu. Firma…

8Turek Václav - podlahové centrum1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(25)
T.G.Masaryka 6, Lanškroun
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma byla založena roku 1995. První dva roky jsem pracoval sám, většinu produkce tvořila montážní truhlářská práce a dřevěné podlahy. Postupem času jsem zaměstnal podlaháře a začali jsme pokládat všechny podlahoviny: PVC, linoleum, koberce, korek, mozaiky, parkety, vlysy, prkna, plovoucí podlahy,…

9Horák Michal- Podlahy1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Chrudimská 832, Pardubice Bezdlužná

Prodej, kladení a opravy všech druhů podlah včetně broušení a lakování.

10Bromach spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Dobrovského 83, Lanškroun Bezdlužná

Poskytujeme klempířské práce, pokrývačství, tesařství a zámečnictví. Provádíme zednické práce, rekonstrukce domů a bytů i výstavby na klíč.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava plovoucích podlah v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Oprava plovoucích podlah je důležitá, aby se zajistila jejich dlouhá životnost a bezpečnost pro uživatele. V oblasti Východní Čechy najdete mnoho specialistů na opravu plovoucích podlah, kteří vám pomohou s jakýmkoli problémem, který se může vyskytnout. Kontaktujte je a užijte si krásné a bezpečné plovoucí podlahy v oblasti Východní Čechy.