Školní sportovní soutěže – Východní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Polička1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(15)
Československé…, Polička Bezdlužná Ověřená

Na Střední odborné škole a Středním odborným učiliště (SOU) Polička nabízíme studium v oboru gastronomie a služeb. Studovat u nás můžete jak učební obory (Kuchař-číšník, Řezník-uzenář, Cukrář, Pekař), tak i maturitní obory (Gastronomie, Hotelnictví a cestovní ruch).

2Základní škola a Mateřská škola, Mostek, okres Trutnov1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Mostek 202, Mostek Bezdlužná

Základní škola pro 200 žáků s družinou, jídelnou a zájmovými kroužky. Budova je vybavena odbornými učebnami a osobním výtahem pro případné imobilní žáky. Pořádáme výlety, návštěvy kulturních a společenských akcí. Naši žáci se pravidelně účastní znalostních olympiád a sportovních soutěží. Díky…

3Základní škola Smetanova

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Smetanova 304, Skuteč
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Provozujeme základní školu pro 410 žáků s družinou. Pořádáme různé soutěže, výlety, školy v přírodě či sportovní turnaje. Vydáváme školní časopis.

4Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T.G.Masaryka 106

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
T.G.Masaryka 106, Ústí nad Orlicí Bezdlužná

Gymnázium Ústí nad Orlicí poskytuje svým studentům úplné střední všeobecné vzdělání, které je především přípravou ke studiu na vysokých školách. Úspěch našich studentů v přijímacím řízení na vysoké školy je vynikající, pohybuje se většinou jen těsně pod sto procenty. Výběrem volitelných předmětů se…

5Základní škola Dašice, okres Pardubice

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sadová 416, Dašice Bezdlužná

Základní škola s družinou a školní jídelnou. Celková kapacita objektu je 420 žáků. Pořádáme a účastníme se sportovních soutěží a společenských akcí. Jsme zapojeni do celoročního sběru plastových víček a lahví. Organizujeme dětské výlety.

6ZŠ Žamberk, 28. října

28. října 581, Žamberk
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

ZŠ 28.října je jednou ze dvou základních škol ve městě.

7Základní škola Sv. Čecha, Choceň

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sv. Čecha 1686, Choceň
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Její oficiální název od srpna 2006 zní Základní škola Svatopluka Čecha, Choceň. Součástí základní školy je i školní družina, knihovna a sportovní hala. Budova je vybavena nejmodernější technologii a internetem.

8Gymnázium, Pardubice, Dašická 10831 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(28)
Dašická 1083, Pardubice Bezdlužná

Státní všeobecné čtyřleté a osmileté gymnázium.tradice a zkušenost: Nejstarší pardubické gymnázium s tradicí delší než 100 let. První pardubické gymnázium bylo založeno 21. září 1910. Výsledky: osvědčená a kvalitní příprava pro další studium na vysokých školách (97% – 100% úspěšnost přijetí…

9Dům dětí a mládeže Duha Ústí nad Orlicí, Špindlerova 1167

Špindlerova 1167, Ústí nad Orlicí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabídka řady aktivit a klubových činností pro zájemce všech věkových kategorií. Provoz horolezecké stěny, pétanque a zájmových kroužků.

10Obecní úřad Písečná

Písečná 71, Písečná
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Obec Písečná (německy Schreibersdorf) se nachází v okrese Ústí nad Orlicí, kraj Pardubický. Leží v malebné poloze Žamberské pahorkatiny při potoce Potočnice, asi 5 km na jih od města Žamberk. První písemná zpráva pochází z roku 1364. Žije zde cca 540 obyvatel. V sezóně je zde v provozu venkovní…


Firmy v dalších lokalitách


Školní sportovní soutěže v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Školní sportovní soutěže najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Východní Čechy.