Malotřídní škola – Východní Čechy

1–10 firem z 49 nalezených Filtry

1Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Svitavy

Čistá 3, Čistá u Litomyšle Bezdlužná Ověřená

Naše základní škola je malotřídní s pěti postupnými ročníky ve třech třídách. Spojení ročníků je určeno počtem dětí v jednotlivých ročnících a je upřednostňován samostatný první ročník. Nízký počet žáků umožňuje uplatnit individuální přístup k žákům.

2Základní škola a Mateřská škola Hronov, okres Náchod (odloučené pracoviště ZŠ…1 pobočka

Zbečník 210, Hronov Bezdlužná

V budově malotřídní školy ve Zbečníku je mateřská škola, dvě třídy školy základní, školní družina, školní jídelna a tělocvična.

3Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Hořic

Mateřská a základní málotřídní škola se školní jídelnou a družinou umožňující vzdělání také žákům se specifickými vzdělávacími potřebami.

4Základní škola a Mateřská škola Hajnice, okres Trutnov1 pobočka

Hajnice 123, Hajnice Bezdlužná

Malotřídní základní škola s kapacitou 50 žáků. Ke škole patří rovněž mateřská školka, školní jídelna a školní družina. Zařízení jsou soustředěna ve dvou budovách.

5Základní škola a Mateřská škola Jasenná

Malotřídní základní škola pro 45 žáků s družinou a jídelnou. K ní přidružená mateřská škola pro 60 dětí se nachází v č.p. 137.

6Základní škola a mateřská škola, Kratonohy, okres Hradec Králové, příspěvková…1 pobočka

Naše škola je malotřídní, vyučují se zde žáci 1. až 5. ročníku ve třech odděleních. Docházejí k nám děti z obcí Kratonohy, Obědovice, Michnovka a dalších. V budově základní školy jsou tři učebny, školní družina, tělocvična s nářaďovnou, šatna a školní jídelna s výdejnou jídla.

7Základní škola a Mateřská škola Ohnišov

Ohnišov 182, Ohnišov
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Naše škola je určena pro žáky 1.– 5. ročníku. Organizace výuky je málotřídní, to znamená, že ve dvou třídách spojujeme 2-3 ročníky. Žáci si brzy zvyknou na střídání přímého působení učitele a naučí se samostatné i skupinové práci.

8Základní škola a Mateřská škola Podhorní Újezd a Vojice, Vojice 1081 pobočka

Vojice 108, Hořice Bezdlužná

Provoz malotřídní základní školy pro 30 žáků s družinou, jídelnou a zájmovými kroužky.

9Základní škola a mateřská škola Praskačka1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Praskačka 60, Praskačka Bezdlužná

Dvoutřídní Mateřská škola pro 50 dětí a málotřídní základní škola pro 80 žáků s jídelnou a družinou. Specializujeme se i na vzdělávání žáků se specifickými poruchami a žáků vyžadujících zvláštní péči. Všem dětem nabízíme pestré možnosti v rámci mimoškolní činnosti.

10Základní škola a Mateřská škola Provodov - Šonov, okres Náchod1 pobočka

Trojtřídní malotřídní základní škola pro 66 žáků s družinou, jídelnou, tělocvičnou, počítačovou učebnou a volnočasovými aktivitami. Samozřejmostí je integrace žáků s poruchami chování a učení , i dětí tělesně postižených, do běžných tříd.


Firmy v dalších lokalitách


Malotřídní škola v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Malotřídní škola najdete 49 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 44 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 15 firem v regionu Východní Čechy.