Malotřídní škola – Východní Čechy

1–10 firem z 49 nalezených Filtry

1Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Svitavy

Čistá 3, Čistá u Litomyšle Bezdlužná Ověřená

Naše základní škola je malotřídní s pěti postupnými ročníky ve třech třídách. Spojení ročníků je určeno počtem dětí v jednotlivých ročnících a je upřednostňován samostatný první ročník. Nízký počet žáků umožňuje uplatnit individuální přístup k žákům.

2Základní škola a mateřská škola Rychnov nad Kněžnou, Roveň 60

Roveň 60, Rychnov nad Kněžnou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Základní škola a mateřská škola patří mezi školy malotřídní. Nachází se v obci 4 km od Rychnova nad Kněžnou. Je spádovou školou pro Dlouhou Ves. Žáci dojíždějí i z Jahodova a Pekla nad Zdobnicí. Děti se mohou zapojit do zájmových kroužků např. hraní na flétnu, vaření, pohybové hry a další.…

3Základní škola a Mateřská škola Hronov, okres Náchod (odloučené pracoviště ZŠ…1 pobočka

Zbečník 210, Hronov Bezdlužná

V budově malotřídní školy ve Zbečníku je mateřská škola, dvě třídy školy základní, školní družina, školní jídelna a tělocvična.

4Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Hořic

Mateřská a základní málotřídní škola se školní jídelnou a družinou umožňující vzdělání také žákům se specifickými vzdělávacími potřebami.

5Základní škola a Mateřská škola Hajnice, okres Trutnov1 pobočka

Hajnice 123, Hajnice Bezdlužná

Malotřídní základní škola s kapacitou 50 žáků. Ke škole patří rovněž mateřská školka, školní jídelna a školní družina. Zařízení jsou soustředěna ve dvou budovách.

6Základní škola a Mateřská škola Jasenná

Malotřídní základní škola pro 45 žáků s družinou a jídelnou. K ní přidružená mateřská škola pro 60 dětí se nachází v č.p. 137.

7Základní škola a mateřská škola, Kratonohy, okres Hradec Králové, příspěvková…1 pobočka

Naše škola je malotřídní, vyučují se zde žáci 1. až 5. ročníku ve třech odděleních. Docházejí k nám děti z obcí Kratonohy, Obědovice, Michnovka a dalších. V budově základní školy jsou tři učebny, školní družina, tělocvična s nářaďovnou, šatna a školní jídelna s výdejnou jídla.

8Základní škola a Mateřská škola Ohnišov

Ohnišov 182, Ohnišov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše škola je určena pro žáky 1.– 5. ročníku. Organizace výuky je málotřídní, to znamená, že ve dvou třídách spojujeme 2-3 ročníky. Žáci si brzy zvyknou na střídání přímého působení učitele a naučí se samostatné i skupinové práci.

9Základní škola a Mateřská škola Podhorní Újezd a Vojice, Vojice 1081 pobočka

Vojice 108, Hořice Bezdlužná

Provoz malotřídní základní školy pro 30 žáků s družinou, jídelnou a zájmovými kroužky.

10Základní škola a mateřská škola Praskačka1 pobočka

Dvoutřídní Mateřská škola pro 50 dětí a málotřídní základní škola pro 80 žáků s jídelnou a družinou. Specializujeme se i na vzdělávání žáků se specifickými poruchami a žáků vyžadujících zvláštní péči. Všem dětem nabízíme pestré možnosti v rámci mimoškolní činnosti.


Firmy v dalších lokalitách


Malotřídní škola v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Malotřídní škola najdete 49 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 44 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 15 firem v regionu Východní Čechy.