Organizace školního roku – Východní Čechy

1–10 firem z 106 nalezených Filtry

1Základní škola Vysoké Mýto, Javornického, příspěvková organizace

Javornického 2…, Vysoké Mýto Bezdlužná Ověřená

Základní škola Vysoké Mýto, Javornického je základní školou s rozšířenou výukou hudební výchovy.

2Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov, Horská 1601 pobočka

Horská 160, Trutnov Bezdlužná

Škola zajišťující předškolní, školní a střední vzdělávání pro děti a žáky se zdravotním postižením. Organizujeme pravidelné výlety za kulturou a sportem, exkurze, vánoční besídky nebo sezení s rodiči. Vedeme kroužek arteterapie, keramiky, sportovních aktivit nebo zdravovědy.

3Základní škola a Mateřská škola Hradec Králové, Úprkova 4731 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(15)
Úprkova 1, Hradec Králové Bezdlužná

Základní škola založena v roce 1905. Od 1. 1. 2000 je škola právním subjektem jako příspěvková organizace. Škola je tvořena čtyřmi budovami, kde jsou umístěny kmenové i odborné učebny a školní družina. Ke škole patří školní jídelna a tělocvičny s velkým vnějším areálem pro sport. Součástí…

4Základní škola a mateřská škola, Kratonohy, okres Hradec Králové, příspěvková…1 pobočka

Naše škola je malotřídní, vyučují se zde žáci 1. až 5. ročníku ve třech odděleních. Docházejí k nám děti z obcí Kratonohy, Obědovice, Michnovka a dalších. V budově základní školy jsou tři učebny, školní družina, tělocvična s nářaďovnou, šatna a školní jídelna s výdejnou jídla.

5Základní škola a Mateřská škola Ohnišov

Ohnišov 182, Ohnišov
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Naše škola je určena pro žáky 1.– 5. ročníku. Organizace výuky je málotřídní, to znamená, že ve dvou třídách spojujeme 2-3 ročníky. Žáci si brzy zvyknou na střídání přímého působení učitele a naučí se samostatné i skupinové práci.

6Základní škola a Mateřská škola Pecka, Pecka 381 pobočka

Pecka 38, Pecka Bezdlužná

Jsme plně organizovaná škola s 1. i 2. stupněm se spádovou oblastí obce Pecka a okolí, dopravně dostupná autobusovými linkami. Menší počty žáků ve třídách umožňují ideální integraci žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, žáků mimořádně nadaných a zároveň plně individuální přístup k práci s…

7Základní škola a Mateřská škola Podhorní Újezd a Vojice, Vojice 1081 pobočka

Vojice 108, Hořice Bezdlužná

Provoz malotřídní základní školy pro 30 žáků s družinou, jídelnou a zájmovými kroužky.

8Základní škola a Mateřská škola Provodov - Šonov, okres Náchod1 pobočka

Trojtřídní malotřídní základní škola pro 66 žáků s družinou, jídelnou, tělocvičnou, počítačovou učebnou a volnočasovými aktivitami. Samozřejmostí je integrace žáků s poruchami chování a učení , i dětí tělesně postižených, do běžných tříd.

9Základní škola a mateřská škola Rychnov nad Kněžnou, Roveň 60

Roveň 60, Rychnov nad Kněžnou
Otevřeno od 6:15
Bezdlužná

Základní škola a mateřská škola patří mezi školy malotřídní. Nachází se v obci 4 km od Rychnova nad Kněžnou. Je spádovou školou pro Dlouhou Ves. Žáci dojíždějí i z Jahodova a Pekla nad Zdobnicí. Děti se mohou zapojit do zájmových kroužků např. hraní na flétnu, vaření, pohybové hry a další.…

10Základní škola a Mateřská škola Vítězná, Vítězná 121 pobočka

Jsme malotřídní škola s pěti postupnými ročníky ve dvou třídách. Součástí naší organizace je školní družina, školní jídelna a mateřská škola. Mateřská škola s výdejnou se nachází v 1. patře budovy vzdálené asi 200m od ZŠ.


Firmy v dalších lokalitách


Organizace školního roku v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Organizace školního roku najdete 106 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 95 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 32 firem v regionu Východní Čechy.