Obličejová chirurgie – Východní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1MUDr. Jiří David

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Komenského 821, Trutnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme privátní chirurgická ambulance se zaměřením na estetickou chirurgii v oblasti obličeje, formování postavy, epilace a odstranění křečových žil. Po důkladné konzultací navrhneme vhodné a šetrné řešení Vašich požadavků. Pro své klienty zajišťujeme vysokou míru odbornosti a diskrétnosti.

2BEAUTY - plastická chirurgie s.r.o.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Smilova 930, Pardubice Bezdlužná

Klimatizované pracoviště s ambulancí, operačním sálem a pooperačními pokoji je vybaveno moderní technikou a umožňuje provádět široké spektrum estetických plastických operací včetně zákroků v celkové anestézii.

3PLASTICARE s.r.o.8 poboček

Soukromá plastická chirurgie provádí operace břišní stěny, oční víčka, omlazení obličeje, aplikace botulotoxinu, výplně, liposukce. Specializace na augmentace prsů, operace genitálu, rekonstrukce prsů, proleženin a chirurgie ruky.

4HOMEA, spol. s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Jana Palacha 1461, Pardubice Bezdlužná

Estetická, korektivní a laserová dermatologie Homea spol. s.r.o. nabízí služby v oblasti - trvalá epilace, depilace, odstranění cévek a tetování všech barev, pigmentových skvrn, laserový a chemický peeling, vyhlazení vrásek, výplně, řešení rozšířených pórů, povadlých víček, problémů s vypadáváním…

5Doskočil Jan, MUDr.3 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(7)
Labská kotlina 1220…, Hradec Králové Bezdlužná

Nabízíme veškeré zákroky plastické a estetické chirurgie.


Firmy v dalších lokalitách


Obličejová chirurgie v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Obličejová chirurgie najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.