Chirurgická ambulance – Východní Čechy

Chirurgická ambulance je specializované pracoviště, které se zaměřuje na poskytování chirurgické péče pacientům s různými zdravotními problémy. Tato ambulance se nachází v oblasti Východní Čechy a je vybavena moderními zařízeními a technologiemi, které umožňují provádět různé chirurgické zákroky.

1–10 firem z 122 nalezených Filtry

1MVDr. Hana Lagínová - Veterinární ambulance

4.8
★★★★★
★★★★★
(135)
Čs. armády 218, Chrudim
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární služby malým zvířatům. Provádíme širokou škálu preventivních a léčebných výkonů i operačních zákroků. Prodáváme veterinární přípravky. Dopřejte vašemu mazlíčkovi kvalitní veterinární péči a navštivte naší veterinu.

2DAKTARIVET s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(222)
Roosveltova 455, Dvůr Králové nad…
Otevřeno do 18:00
Ověřená

Jsme veterinární ordinace pro psy, kočky, drobné savce, ptáky, plazy a malá hospodářská zvířata. Poskytujeme odbornou preventivní a léčebnou veterinární péči včetně chirurgických zákroků. V ordinaci prodáváme kvalitní krmiva. Navštivte naši veterinu. Těší se na vás tým veterinárních lékařů.

3CHIRURGIE traumatologie ORTOPEDIE s.r.o.

Lošťákova 650, Jičín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme ordinaci chirurgie, traumatologie a ortopedie. Provádíme proktologické výkony (léčba hemoroidů), dermatochirurgické operační výkony (odstraňování bradavic, nádorků) a ortopedické operační výkony (exstirpace ganglionů a burz, punkce kloubů). Mezi naše další služby patří…

4MVDr. Zajíc Miloš - veterinární ordinace

Haklova 1177, Hořice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Provoz veterinární ambulance pro malá zvířata. Akutní případy můžeme ošetřit po telefonické dohodě. Dovolená: 22.08.2020 - 30.08.2020.

5OČNÍ ORDINACE - MUDr. Pavel Šrůtek

Štefánikova 535/48, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace má veškeré vybavení včetně počítačového perimetru, pachymetru, fotodokumentace, OCT, tonometru, autorefraktometru, štěrbinové lampy, oftalmoskopu. Provádíme vyšetření zraku a aplikaci kontaktních čoček čirých i barevných.

6Vysokomýtská nemocnice

3.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Hradecká 167,…, Vysoké Mýto Bezdlužná

Vysokomýtská nemocnice, příspěvková organizace Pardubického kraje, je jednou z historicky nejstarších nemocnic východních Čech. Nabízí zdravotní ambulantní služby. Patří sem gynekologická, chirurgická, interní, ortopedická, stomická a rehabilitace. Součástí je i následná lůžková péče pro…

7Chirurgie Vrchlabí s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Krkonošská 44, Vrchlabí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz chirurgické ordinace. Smlouvy se zdravotními pojištovnami: 111, 201, 205, 207, 209 a 211. K ošetření není třeba doporučení jiného lékaře.

8Chiram s.r.o. - chirurgická ambulance + RTG

4.7
★★★★★
★★★★★
(34)
Havlíčkova 377, Hronov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Chirurgická ambulance. Estetická a plastická chirurgie. Traumatická chirurgie.

9MVDr. Novotný Luděk - veterinární lékař

4.8
★★★★★
★★★★★
(74)
Školská 1106, Žamberk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kompletní služby veterinární kliniky od běžných, jako jsou vakcinace, odčervení, ošetření uší, drápků, análních žlázek, čipování, ale i vyšetření a zákroky v oblasti dermatologie, gynekologie, chirurgie, neurologie, oftalmologie, stomatologie, urologie a ortopedie s využitím vlastního RTG…

10Fakultní nemocnice Hradec Králové2 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(221)
Sokolská 581, Hradec Králové Bezdlužná

Fakultní nemocnice Hradec Králové náleží k největším zdravotnickým zařízením nejen ve východních Čechách, ale i v celé České republice. Na 39 pracovištích včetně 24 klinik s 1360 lůžky je každý rok hospitalizováno přes 41 tisíc pacientů, z nichž kolem 40 % je operováno. Ambulantně je v nemocnici…


Firmy v dalších lokalitách


Chirurgická ambulance v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V chirurgické ambulanci pracují zkušení a kvalifikovaní chirurgové, kteří mají bohaté zkušenosti s prováděním různých chirurgických zákroků. Tito odborníci se věnují pacientům s různými zdravotními problémy, jako jsou například nádory, záněty, poranění a další.

V chirurgické ambulanci se provádějí různé typy chirurgických zákroků, jako jsou například operace břicha, operace srdce, operace páteře, operace kloubů a další. Tyto zákroky jsou prováděny s maximální péčí a pozorností k pacientovi, aby byl výsledek co nejlepší.

Chirurgická ambulance v oblasti Východní Čechy je vybavena moderními zařízeními, jako jsou například operační sály, zdravotnická technika, monitorovací zařízení a další. Tyto technologie umožňují chirurgům provádět zákroky s vysokou přesností a minimalizovat riziko komplikací.

V chirurgické ambulanci se také provádí předoperační a pooperační péče, která zahrnuje například přípravu pacienta na zákrok, sledování jeho stavu během operace a následnou péči po operaci. Tato péče je velmi důležitá pro úspěšný průběh zákroku a rychlé zotavení pacienta.

Celkově lze říci, že chirurgická ambulance v oblasti Východní Čechy je moderní a kvalitní pracoviště, které poskytuje pacientům vysokou úroveň chirurgické péče. Díky zkušeným chirurgům a moderním technologiím je možné provádět různé typy chirurgických zákroků s vysokou přesností a minimalizovat riziko komplikací.