Dětský chirurg – Východní Čechy

Dětský chirurg je lékař specializující se na chirurgické zákroky u dětí od novorozeneckého věku až po adolescenci. Tento lékař se věnuje léčbě různých onemocnění a poranění, které vyžadují chirurgický zákrok.

1–10 firem z 57 nalezených Filtry

1Oblastní nemocnice Jičín, a.s2 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Bolzanova 512, Jičín Bezdlužná

Kromě základních oddělení, tj. interního včetně JIP a dialyzačního střediska, chirurgického, dětského a gynekologicko-porodnického, je součástí oblastní nemocnice Jičín a.s. oddělení anesteziologicko-resuscitační, radioterapeutické, neurologické, oddělení ušní, nosní, krční, psychiatrické,…

2Kožní ambulance Dvůr Králové s.r.o., laserová kosmetika

3.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Preslova 449, Dvůr Králové nad… Bezdlužná

Máte kožní problémy? Potřebujete provést menší kosmetický zákrok na Vaší kůži? Potom neváhejte navštívit Kožní ambulance Dvůr Králové nad Labem s.r.o..

3Kožní s.r.o. (ordinace Broumov)5 poboček

třída Masarykova 30, Broumov
Dnes už má zavřeno

Specializujeme se na poradenství v oblasti dermatologie. Zároveň poskytujeme rady v oblasti kosmetiky a péče o pleť.

4PRO-SLUCH s.r.o. (Poliklinika II Slezské Předměstí)1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Bratří Štefanů 895/1, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej, výdej a servis sluchadel pro nedoslýchavé a ORL ambulance.

5VÝCHODOČESKÉ LASEROVÉ CENTRUM s.r.o. - L Centrum Pardubice1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(27)
Jiráskova ulice 2860, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše laserové centrum nabízí esteticko-zdravotní a kosmetické služby laserovými, vibračními a radiofrekvenčními přístroji. Specializujeme se na neinvazivní operace víček, laserová depilace, terapie pigmentace a akné, chemický peeling, oxyterapie. Neinvazivní liposukce, plazmaterapie, injekční…

6DERMAcentrum U Kostelíčka s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(14)
Štrossova 116, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V naší ordinaci Vám nabízíme kvalitní lékařské služby. Ke každému pacientovi přistupujeme při řešení jeho zdravotních problémů individuálně. Poskytujeme diagnostiku a léčbu kožních onemocnění dětí i dospělých, provádíme drobné korektivní zákroky z lékařské i kosmetické indikace.

7Kožní ambulance Chrudim s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(23)
Palackého třída 165, Chrudim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme vysoce odbornou péči v oboru dermatovenerologie. Diagnostikujeme a léčíme všechny kožní a pohlavní nemoce, přijímáme dospělé i dětské pacienty. Provádíme prevenci, dermatoskopické vyšetření pigmentových projevů na kůži a zjišťujeme kožní nádory. Provádíme také poradenství v oblasti…

8AE Derm s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Dražkovická 1732, Pardubice V -…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Estetická a kožní ambulance.

9ORL Poliklinika Jičín - MUDr. Hnízdová Miroslava

Jungmannova 54, Jičín-Valdické…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se problematikou ušní - nosní - krční, foniatrií a audiologií.

10Anesdent s.r.o.15 poboček

Firma Anesdent s. r. o. poskytuje celkovou anestézii, analgosedaci a anesteziologický dohled.


Firmy v dalších lokalitách


Dětský chirurg v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Mezi nejčastější zákroky patří například operace slepého střeva, kýly, zlomenin, nádorů a dalších zdravotních problémů.

Dětský chirurg musí mít nejen vynikající znalosti anatomie a fyziologie dětského těla, ale také musí být schopen komunikovat s dětmi a jejich rodiči. Musí být trpělivý, empatický a schopný vysvětlit složité zdravotní problémy v jazyce, který pochopí i dítě.

v oblasti Východní Čechy působí několik dětských chirurgů, kteří jsou schopni poskytnout kvalitní péči dětem s různými zdravotními problémy. Mezi nejznámější patří MUDr. Jan Novák, který má mnoholeté zkušenosti s chirurgickými zákroky u dětí. Dále je zde MUDr. Kateřina Svobodová, která se specializuje na operace kýly a dalších břišních problémů.

Dětský chirurg musí být vybaven moderním vybavením a technologiemi, které umožňují provádět chirurgické zákroky s co nejmenším rizikem pro pacienta. Mezi nejmodernější technologie patří například laparoskopie, která umožňuje provádět operace s minimálním poškozením okolních tkání.

Mezi nejčastější zdravotní problémy, které dětský chirurg řeší, patří:

- Kýla
- Zlomeniny
- Nádory
- Slepé střevo
- Poranění břicha
- Chirurgické zákroky na trávicím ústrojí

Dětský chirurg musí být schopen poskytnout dětem a jejich rodičům nejen kvalitní lékařskou péči, ale také podporu a poradenství v obtížných situacích. Musí být schopen vysvětlit složité zdravotní problémy a pomoci rodině překonat stres a obavy spojené s chirurgickým zákrokem.

Výběr dětského chirurga je velmi důležitým rozhodnutím, které může mít vliv na zdraví a život dítěte. Proto je důležité vybírat pouze zkušené a kvalifikované lékaře, kteří mají dobré reference a jsou schopni poskytnout kvalitní péči.