Dětský chirurg – Východní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1D.C.M. klinika, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Topolová 340, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Soukromá stomatologická klinika disponuje nejmodernější přístrojovou technikou a je tvořena týmem špičkových odborníků. Najdete u nás experty na zubní implantáty, keramické fasety, ortodoncii a parodontologii. Nabízíme doplňkové úkony jako dentální hygiena, endodoncie, stomatochirurgie.…

2Jansa Miloš MUDr.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(13)
Náměstí Gen. Knopa…, Žamberk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hlavním oborem činnosti je ortopedická péče a sonografie pohybového aparátu, včetně preventivního vyšetření dětských kyčlí. Kromě ambulatní péče operuji jedenkrát týdně na ortopedickém oddělení nemocnice v Rychnově nad Kněžnou a nepravidelně na chirurgickém pracovišti (jednodenní chirurgie) 1DS…

3Litomyšlská nemocnice, a.s.

3.2
★★★★★
★★★★★
(32)
J. E. Purkyně 652, Litomyšl Bezdlužná

Litomyšlská nemocnice je nemocnice Pardubického kraje. Naše nemocnice nabízí moderní vybavení a zkušený personál. Naleznete u nás široké spektrum klinik a oddělení, např. gastroenterologii, chirurgické oddělení, kožní oddělení, LDN, oční oddělení, oddělení infekční diagnostiky a mnoho dalších.

4Šabatová Dana, MUDr.

Čsl. armády 169, Hořice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V naší stomatologické ordinaci nabízíme dospělým i dětským pacientům běžnou dentální péči i nadstandardní výkony moderní stomatologické implantologie, estetické zubní chirurgie, ale také služby diplomované dentální hygienistky.

5Hartmanová Naděžda, MUDr.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Náměstí Horníků 830, Rtyně v Podkrkonoší Bezdlužná

Zajišťujeme základní léčebně preventivní pediatrickou péči, dále provádíme pearcing ušních boltců i drobnou chirurgii, tj. ošetření hnisavých lokálních procesů, popálenin, šití ran atd. Možnost docházet na vyhlazení jizev (např. po popáleninách, úrazech, operacích apod.) pomocí laseru.

6Poliklinika Žamberk RZP s. r. o.

Poskytování lékařské a ošetřovatelské péče.


Firmy v dalších lokalitách


Dětský chirurg v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.netfirmy.cz v oboru Dětský chirurg najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.