Dětský chirurg – Východní Čechy

Dětský chirurg je lékař specializující se na chirurgické zákroky u dětí od novorozeneckého věku až po adolescenci. Tento lékař se věnuje léčbě různých onemocnění a poranění, které vyžadují chirurgický zákrok.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Česko - německá horská nemocnice Krkonoše, s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(133)
Fügnerova 50, Vrchlabí Bezdlužná

Soukromé zdravotnické zařízení nemocničního typu. Poskytuje chirurgickou, interní, endoskopickou, gynekologicko-porodnickou, dětskou a následnou péči. Součástí je i oddělení akutní medicíny, rentgeny a laboratoř.

2Městská nemocnice Hořice2 pobočky

Riegrova 655, Hořice Bezdlužná

Jsme zdravotnické zařízení s mnohaletou tradicí v poskytování zdravotních služeb, ekonomicky stabilní a odborně velmi dobře fungující. Vysoká odborná úroveň, profesionalita a vstřícnost zaměstnanců se významně podílejí na dobrém kreditu nemocnice. Strategií našeho zdravotního zařízení je…

3Oblastní nemocnice Jičín, a.s2 pobočky

Kromě základních oddělení, tj. interního včetně JIP a dialyzačního střediska, chirurgického, dětského a gynekologicko-porodnického, je součástí oblastní nemocnice Jičín a.s. oddělení anesteziologicko-resuscitační, radioterapeutické, neurologické, oddělení ušní, nosní, krční, psychiatrické,…

4Oblastní nemocnice Trutnov, a.s.

3.2
★★★★★
★★★★★
(152)
Maxima Gorkého 77, Trutnov Bezdlužná

Provozování zdravotní péče v nestátním zdravotnickém zařízení. Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí.

5POLIKLINIKA ÚPICE

2.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Bratří Čapků 773, Úpice Bezdlužná

Provozování zdravotní péče v nestátním zdravotnickém zařízení. Provoz praktický lékař, dětské, chirurgie, oční, ortopedie, zubní, gynekologie, kožní, rehabilitace.

6MUDr. Zdeněk Hofman- ORTHODENT Hradec Králové

4.6
★★★★★
★★★★★
(16)
Veverkova 945/4, Hradec Králové Bezdlužná

Naše stomatologická praxe se specializuje na ortodontickou léčbu a preventivní péči. Nabízíme ortodontické konzultace pro dětské i dospělé pacienty s následným stanovením vhodného léčebného plánu a vlastní ortodontickou léčbou. Podle indikace a přání pacienta používáme k rovnání zubů vysoce…

7CHS GALEN, v.o.s.2 pobočky

NEUROCHIRURGIE - Neurochirurgická ambulance specializovaná na bolesti zad. Konzultace vždy ve středu 8:00-14:00 - pouze na objednání. PLASTICKÁ CHIRURGIE – Liposukce, zvětšení prsou, operace očních víček, facelift, operace odstálých boltců. Konzultace vždy ve středu a pátek 13:00-16:00 - pouze na…

8Litomyšlská nemocnice, a.s.

3.3
★★★★★
★★★★★
(57)
J. E. Purkyně 652, Litomyšl Bezdlužná

Litomyšlská nemocnice je nemocnice Pardubického kraje. Naše nemocnice nabízí moderní vybavení a zkušený personál. Naleznete u nás široké spektrum klinik a oddělení, např. gastroenterologii, chirurgické oddělení, kožní oddělení, LDN, oční oddělení, oddělení infekční diagnostiky a mnoho dalších.

9Zubní centrum Ohrazenice s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Hradišťská 14, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zubní centrum Ohrazenice s.r.o. je moderní, privátní zařízení s týmem pracovníků, kteří mohou svým pacientům nabídnout komplexní zubní péči. Spektrum služeb Zubního centra s.r.o. zahrnuje komplexní zubní péči o dětské i dospělé pacienty včetně stomatochirurga a diplomované dentální hygienistky.…

10Nemocnice Pardubického kraje, a.s. - Svitavská nemocnice

2.6
★★★★★
★★★★★
(57)
Kollárova 7, Svitavy Bezdlužná

Provoz nestátní zdravotnické zařízení poskytující akutní lůžkovou i ambulantní zdravotní péči.


Firmy v dalších lokalitách


Dětský chirurg v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Mezi nejčastější zákroky patří například operace slepého střeva, kýly, zlomenin, nádorů a dalších zdravotních problémů.

Dětský chirurg musí mít nejen vynikající znalosti anatomie a fyziologie dětského těla, ale také musí být schopen komunikovat s dětmi a jejich rodiči. Musí být trpělivý, empatický a schopný vysvětlit složité zdravotní problémy v jazyce, který pochopí i dítě.

v oblasti Východní Čechy působí několik dětských chirurgů, kteří jsou schopni poskytnout kvalitní péči dětem s různými zdravotními problémy. Mezi nejznámější patří MUDr. Jan Novák, který má mnoholeté zkušenosti s chirurgickými zákroky u dětí. Dále je zde MUDr. Kateřina Svobodová, která se specializuje na operace kýly a dalších břišních problémů.

Dětský chirurg musí být vybaven moderním vybavením a technologiemi, které umožňují provádět chirurgické zákroky s co nejmenším rizikem pro pacienta. Mezi nejmodernější technologie patří například laparoskopie, která umožňuje provádět operace s minimálním poškozením okolních tkání.

Mezi nejčastější zdravotní problémy, které dětský chirurg řeší, patří:

- Kýla
- Zlomeniny
- Nádory
- Slepé střevo
- Poranění břicha
- Chirurgické zákroky na trávicím ústrojí

Dětský chirurg musí být schopen poskytnout dětem a jejich rodičům nejen kvalitní lékařskou péči, ale také podporu a poradenství v obtížných situacích. Musí být schopen vysvětlit složité zdravotní problémy a pomoci rodině překonat stres a obavy spojené s chirurgickým zákrokem.

Výběr dětského chirurga je velmi důležitým rozhodnutím, které může mít vliv na zdraví a život dítěte. Proto je důležité vybírat pouze zkušené a kvalifikované lékaře, kteří mají dobré reference a jsou schopni poskytnout kvalitní péči.