Chirurg – Východní Čechy

Chirurg je lékařský specialist, který se specializuje na chirurgické zákroky. Jeho hlavním cílem je léčit a odstraňovat nemoci a poranění, které vyžadují chirurgický zákrok.

1–10 firem z 262 nalezených Filtry

1MVDr. Hana Lagínová - Veterinární ambulance

4.7
★★★★★
★★★★★
(147)
Čs. armády 218, Chrudim
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární služby malým zvířatům. Provádíme širokou škálu preventivních a léčebných výkonů i operačních zákroků. Prodáváme veterinární přípravky. Dopřejte vašemu mazlíčkovi kvalitní veterinární péči a navštivte naší veterinu.

2LH VET s.r.o. – Veterinární ambulance MVDr. Hana Lagínová

Čs. armády 218, Chrudim III
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči psům, kočkám, fretkám, králíkům a dalším drobným savcům a plazům. Provádíme očkování, čipování, rentgenové, ultrazvukové a laboratorní vyšetření, operativní zákroky. Prodáváme veterinární přípravky. Navštivte naši veterinu v…

3Plašil František

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Severní 399, Častolovice Bezdlužná Ověřená

Jsme český výrobce lékařských nástrojů s tradicí. Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme nástroje pro obecnou a oborovou chirurgii, gynekologii, ortopedii a další medicínské obory. Vyrábíme lékařské nástroje na míru. Součástí našich služeb jsou servis a opravy lékařských nástrojů.

4DAKTARIVET s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Roosveltova 455, Dvůr Králové nad…
Otevřeno od 9:00
Ověřená

Jsme veterinární ordinace pro psy, kočky, drobné savce, ptáky, plazy a malá hospodářská zvířata. Poskytujeme preventivní a léčebnou veterinární péči včetně chirurgických zákroků. Navštivte naši veterinu nebo využijte mobilní veterinární službu. Těší se na vás tým veterinárních lékařů.

5INFINMED s.r.o. - C.E.M. CENTRUM ESTETICKÉ MEDICÍNY

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
U Nemocnice 2115/4, Svitavy
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme špičkové laserové centrum zaměřené na estetickou medicínu. Nabízíme vám širokou škálu zákroků pro krásnější postavu – kryolipolýza, liposukce, odstranění celulitidy, laserová depilace atd. I zákroky pro krásnější obličej – vyhlazení vrásek, chemický peeling, odstranění znamének a mnoho…

6VETERINÁRNÍ ORDINACE - MVDr. Martina Rödlová

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Bendlova 329, Hradec Králové
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Chlumci nad Cidlinou začala fungovat v roce 2005. Hlavní myšlenkou mé práce vždy bylo a je sledovat svěřeného pacienta coby celek, nevěnovat se pouze jedinému, majitelem viděnému problému či nedostatku. Vždy se snažím v maximální možné míře svým pacientům…

7CHIRURGIE traumatologie ORTOPEDIE s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Lošťákova 650, Jičín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme ordinaci chirurgie, traumatologie a ortopedie. Provádíme proktologické výkony (léčba hemoroidů), dermatochirurgické operační výkony (odstraňování bradavic, nádorků) a ortopedické operační výkony (exstirpace ganglionů a burz, punkce kloubů). Mezi naše další služby patří…

8Veterinární klinika Trnová

5.0
★★★★★
★★★★★
(234)
Jiřího Potůčka 379, Pardubice - Trnová
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná Ověřená

Naše klinika se zabývá kompletní veterinární péčí (vakcinace, odčervení, čipování, vystavení Petpasu, interní medicína, chirurgické zákroky). Zaměřujeme se na prevenci a léčbu psů, koček, drobných savců a exotického ptactva. Ošetření mimo ordinační hodiny možno po telefonické domluvě.

9Vlastimil Čermák MVDr.

Sladkovského 111, Jičín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Soukromá veterinární ordinace MVDr. Vlastimila Čermáka se nachází přímo v centru města Jičína v Nerudově ulici č.p. 47. Ordinace je zde, aby poskytovala veškerou zdravotní péči vašim domácím zvířatům - psům, kočkám, ale i drobným savcům, ptákům a plazům. Poskytujeme vakcinace, základní klinická…

10MVDr. Zajíc Miloš - veterinární ordinace

Haklova 1177, Hořice
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná Ověřená

Provoz veterinární ambulance pro malá zvířata. Akutní případy můžeme ošetřit po telefonické dohodě. Dovolená: 22.08.2020 - 30.08.2020.


Firmy v dalších lokalitách


Chirurg v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Chirurg pracuje v nemocnicích, klinikách a soukromých praxích po celém světě.

Popis práce chirurga:

1. Diagnostika: Chirurg musí být schopen správně diagnostikovat nemoc nebo poranění, které vyžaduje chirurgický zákrok. Musí být schopen interpretovat výsledky testů a vyhodnotit stav pacienta.

2. Příprava pacienta: Chirurg musí být schopen připravit pacienta na chirurgický zákrok. To zahrnuje poskytnutí informací o zákroku, přípravu pacienta na anestezii a zajištění, aby pacient byl v optimálním zdravotním stavu pro zákrok.

3. Chirurgický zákrok: Chirurg musí být schopen provést chirurgický zákrok s maximální přesností a bezpečností. Musí být schopen pracovat s různými chirurgickými nástroji a technikami.

4. Pooperační péče: Chirurg musí být schopen poskytnout pacientovi správnou pooperační péči. To zahrnuje sledování stavu pacienta, předepisování léků a poskytování doporučení pro zotavení.

5. Komunikace s pacientem: Chirurg musí být schopen komunikovat s pacientem a jeho rodinou. Musí být schopen poskytnout informace o zákroku a odpovědět na otázky pacienta.

v oblasti Východní Čechy je k dispozici několik chirurgických pracovišť, kde pacienti mohou vyhledat odbornou pomoc. Mezi nejvýznamnější patří:

- Nemocnice Východní Čechy: Toto je hlavní chirurgické pracoviště v oblasti Východní Čechy. Poskytuje širokou škálu chirurgických služeb včetně operací srdce, mozku a trávicího traktu.

- Chirurgická klinika Východní Čechy: Toto je soukromá klinika specializující se na chirurgické zákroky. Poskytuje moderní vybavení a odbornou péči.

- Centrum pro plastickou chirurgii Východní Čechy: Toto centrum se specializuje na plastickou chirurgii a estetické zákroky. Poskytuje širokou škálu služeb včetně zvětšení prsou, liposukce a faceliftu.

Chirurgové jsou klíčovými členy zdravotnického týmu a jejich práce je nezbytná pro záchranu životů a zlepšení kvality života pacientů.