Čelistní chirurgie – Východní Čechy

Čelistní chirurgie je specializovaný obor stomatologie, který se zabývá léčbou onemocnění a poruch v oblasti čelistí a ústní dutiny. Tento obor se v posledních letech stává stále populárnějším, protože mnoho lidí trpí různými problémy v této oblasti, jako jsou například zubní kaz, záněty dásní,…

1–1 firem z 1 nalezených Filtry

1Zubní centrum Ohrazenice s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Hradišťská 14, Pardubice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zubní centrum Ohrazenice s.r.o. je moderní, privátní zařízení s týmem pracovníků, kteří mohou svým pacientům nabídnout komplexní zubní péči. Spektrum služeb Zubního centra s.r.o. zahrnuje komplexní zubní péči o dětské i dospělé pacienty včetně stomatochirurga a diplomované dentální hygienistky.…


Firmy v dalších lokalitách


Čelistní chirurgie v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy se nachází několik zubařských ordinací, které se specializují na čelistní chirurgii. Tyto ordinace nabízejí širokou škálu služeb, které zahrnují například extrakce zubů, implantaci zubů, léčbu zánětů dásní, ortodontické zákroky nebo chirurgickou léčbu čelistního kloubu.

Mezi nejčastější zákroky, které se v rámci čelistní chirurgie provádějí, patří:

1. Extrakce zubů - Tento zákrok se provádí v případě, že je zub silně poškozený nebo zcela zničený a nelze ho již zachránit. Extrakce zubů se provádí za použití lokální anestezie a je velmi rychlý a bezbolestný.

2. Implantace zubů - Tento zákrok se provádí v případě, že pacient ztratil zub a chce si ho nechat nahradit. Implantace zubů je velmi účinný způsob, jak nahradit ztracený zub a zlepšit vzhled ústní dutiny.

3. Léčba zánětů dásní - Záněty dásní jsou velmi častým problémem, který trápí mnoho lidí. Čelistní chirurgie nabízí řadu způsobů, jak tyto záněty léčit, včetně profesionálního čištění zubů, aplikace antibiotik nebo chirurgického zákroku.

4. Ortodontické zákroky - Ortodontické zákroky se provádějí v případě, že pacient trpí nesprávným postavením zubů nebo čelistí. Tyto zákroky mohou být velmi účinné při řešení estetických i zdravotních problémů.

5. Chirurgická léčba čelistního kloubu - Chirurgická léčba čelistního kloubu se provádí v případě, že pacient trpí bolestmi v této oblasti. Tento zákrok může být velmi účinný při řešení bolesti a zlepšení pohyblivosti čelisti.

v oblasti Východní Čechy se nachází několik zubařských ordinací, které se specializují na čelistní chirurgii. Tyto ordinace nabízejí širokou škálu služeb, které jsou prováděny kvalifikovanými a zkušenými odborníky. Pokud trpíte nějakým problémem v oblasti čelistí nebo ústní dutiny, neváhejte a obraťte se na některou z těchto ordinací.