Hemoroidy – Východní Čechy

Hemoroidy jsou zdravotní problém, který postihuje mnoho lidí v oblasti Kolín i po celém světě. Jedná se o zánětlivé a bolestivé krvácení v oblasti konečníku, které může být způsobeno různými faktory, jako jsou například sedavý životní styl, nedostatek pohybu, nezdravá strava, těhotenství nebo…

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1CHIRURGIE traumatologie ORTOPEDIE s.r.o.

Lošťákova 650, Jičín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme ordinaci chirurgie, traumatologie a ortopedie. Provádíme proktologické výkony (léčba hemoroidů), dermatochirurgické operační výkony (odstraňování bradavic, nádorků) a ortopedické operační výkony (exstirpace ganglionů a burz, punkce kloubů). Mezi naše další služby patří…

2Kolina Alois, MUDr. - Klinika chirurgické a estetické péče

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Jungmannova 154, Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

První klinika v Jičíně, která provádí estetické i chirurgické ošetření. Kolina – Klinika estetické a chirurgické péče poskytuje klinické ošetření nejmodernějšími přístroji společnosti BTL.

3Gastroenterologie s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Mánesova 646/16, Hradec Králové

Gastroenterologická a interní ambulance. Poradna, endoskopie, ambulantní léčba hemoroidů. Zavádění žaludečních balónků BIB, hydrocolonterapie.

4CHS GALEN, v.o.s.2 pobočky

NEUROCHIRURGIE - Neurochirurgická ambulance specializovaná na bolesti zad. Konzultace vždy ve středu 8:00-14:00 - pouze na objednání. PLASTICKÁ CHIRURGIE – Liposukce, zvětšení prsou, operace očních víček, facelift, operace odstálých boltců. Konzultace vždy ve středu a pátek 13:00-16:00 - pouze na…

5Med Karel, MUDr.

Gastroenterologie, laser, chirurgie, bezbolestná léčba hemoroidů, kapslová endoskopie.

6MUDr. HAASE, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Palackého třída 183, Chrudim Bezdlužná

Provozování privátní chirurgické ambulance. Nabídka ambulantní léčby hemoroidů a poradenství v oblasti proktologie a ENTENZOPATIE. Léčba svalových úponových bolestí. Terapie rázovou vlnou je moderní, vysoce účinná a šetrná metoda. Mezi malé operační výkony patří odstranění pigmentových nevů,…

7Ing. Zdenka Sedláčková - Institut zdraví

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svatohavelská 974, Rychnov nad Kněžnou

Institut zdraví má 25letou tradici a nabízí svým klientům ucelený Program pro Zdraví v oblasti odborného poradenství i komplexní péči v celé škále standardních postupů celostní a čínské medicíny, včetně způsobů péče o celou tělesnou schránku a to jak v otázkách poradenství, analýzy, stanovení…

8Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(64)
Štefánikova 454/28A, Hradec Králové Bezdlužná

Náš tým poskytuje nadstandardní zdravotní péči v příjemném prostředí s využitím nejmodernějších diagnostických a léčebných metod. Ambulantně provádíme účinné šetrné zákroky. Zabýváme se ortopedií, biologickou léčbou pohybového ústrojí včetně artrózy, fyzioterapií a rehabilitací, proktologií…

9Chirend s.r.o.

Jihoslovanská 465, Vrchlabí
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Chirurgická ambulance Chirend s.r.o. - chirurgie všeobecná, chirurgie úrazová, plastická, traumatologie a endoskopie ve městě Vrchlabí. Více informací, telefonní číslo a otevírací dobu naleznete na internetových stránkách. Obraťte se na nás!

10NZZ GASTRO-MED s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Masarykovo náměstí…, Pardubice Bezdlužná

MUDr. KAREL MED - NZZ GASTRO-MED - naše ordinace nabízí chirurgii, gastroenterologii, endoskopii, léčbu hemoroidů.


Firmy v dalších lokalitách


Hemoroidy v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Symptomy hemoroidů mohou zahrnovat svědění, pálení, bolest a krvácení při stolici. Tyto příznaky mohou být velmi nepříjemné a ovlivňovat kvalitu života postižených lidí v oblasti Východní Čechy.

Existuje několik způsobů, jak se s hemoroidy vypořádat. Některé z nich zahrnují změny životního stylu, jako je zvýšení fyzické aktivity, zdravá strava a dostatek tekutin. Další možností jsou léky, které mohou zmírnit příznaky a snížit zánět.

V některých případech může být nutná chirurgická léčba, jako je například odstranění hemoroidů. Tato metoda se však používá pouze v případech, kdy jsou hemoroidy velmi velké nebo způsobují vážné komplikace.

Aby se zabránilo vzniku hemoroidů, je důležité dodržovat zdravý životní styl a pravidelně navštěvovat lékaře. Pokud se objeví příznaky hemoroidů, je důležité co nejdříve vyhledat lékařskou pomoc.

Odrážkový seznam:

- Hemoroidy jsou zánětlivé a bolestivé krvácení v oblasti konečníku.
- Symptomy hemoroidů mohou zahrnovat svědění, pálení, bolest a krvácení při stolici.
- Hemoroidy mohou být způsobeny sedavým životním stylem, nedostatkem pohybu, nezdravou stravou, těhotenstvím nebo genetickými predispozicemi.
- Změny životního stylu, léky a chirurgická léčba jsou možnostmi, jak se s hemoroidy vypořádat.
- Prevence hemoroidů zahrnuje zdravý životní styl a pravidelné návštěvy lékaře.

Číslicový seznam:

1. Hemoroidy jsou zánětlivé a bolestivé krvácení v oblasti konečníku.
2. Symptomy hemoroidů mohou zahrnovat svědění, pálení, bolest a krvácení při stolici.
3. Hemoroidy mohou být způsobeny sedavým životním stylem, nedostatkem pohybu, nezdravou stravou, těhotenstvím nebo genetickými predispozicemi.
4. Změny životního stylu, léky a chirurgická léčba jsou možnostmi, jak se s hemoroidy vypořádat.
5. Prevence hemoroidů zahrnuje zdravý životní styl a pravidelné návštěvy lékaře.