Chirurgická péče – Východní Čechy

Chirurgická péče je obor medicíny, který se zabývá léčbou různých onemocnění a poranění pomocí chirurgických zákroků. Tento obor se v posledních letech rychle rozvíjí a stává se stále důležitějším pro záchranu lidských životů a zlepšení kvality života pacientů.

1–10 firem z 152 nalezených Filtry

1MVDr. Hana Lagínová - Veterinární ambulance

4.7
★★★★★
★★★★★
(147)
Čs. armády 218, Chrudim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární služby malým zvířatům. Provádíme širokou škálu preventivních a léčebných výkonů i operačních zákroků. Prodáváme veterinární přípravky. Dopřejte vašemu mazlíčkovi kvalitní veterinární péči a navštivte naší veterinu.

2LH VET s.r.o. – Veterinární ambulance MVDr. Hana Lagínová

Čs. armády 218, Chrudim III
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči psům, kočkám, fretkám, králíkům a dalším drobným savcům a plazům. Provádíme očkování, čipování, rentgenové, ultrazvukové a laboratorní vyšetření, operativní zákroky. Prodáváme veterinární přípravky. Navštivte naši veterinu v…

3DAKTARIVET s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Roosveltova 455, Dvůr Králové nad…
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Jsme veterinární ordinace pro psy, kočky, drobné savce, ptáky, plazy a malá hospodářská zvířata. Poskytujeme preventivní a léčebnou veterinární péči včetně chirurgických zákroků. Navštivte naši veterinu nebo využijte mobilní veterinární službu. Těší se na vás tým veterinárních lékařů.

4Veterinární klinika Trnová

5.0
★★★★★
★★★★★
(234)
Jiřího Potůčka 379, Pardubice - Trnová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše klinika se zabývá kompletní veterinární péčí (vakcinace, odčervení, čipování, vystavení Petpasu, interní medicína, chirurgické zákroky). Zaměřujeme se na prevenci a léčbu psů, koček, drobných savců a exotického ptactva. Ošetření mimo ordinační hodiny možno po telefonické domluvě.

5Vlastimil Čermák MVDr.

Sladkovského 111, Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Soukromá veterinární ordinace MVDr. Vlastimila Čermáka se nachází přímo v centru města Jičína v Nerudově ulici č.p. 47. Ordinace je zde, aby poskytovala veškerou zdravotní péči vašim domácím zvířatům - psům, kočkám, ale i drobným savcům, ptákům a plazům. Poskytujeme vakcinace, základní klinická…

6MVDr. Zajíc Miloš - veterinární ordinace

Haklova 1177, Hořice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provoz veterinární ambulance pro malá zvířata. Akutní případy můžeme ošetřit po telefonické dohodě. Dovolená: 22.08.2020 - 30.08.2020.

7Vysokomýtská nemocnice

3.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Hradecká 167, Vysoké Mýto Bezdlužná

Vysokomýtská nemocnice, příspěvková organizace Pardubického kraje, je jednou z historicky nejstarších nemocnic východních Čech. Nabízí zdravotní ambulantní služby. Patří sem gynekologická, chirurgická, interní, ortopedická, stomická a rehabilitace. Součástí je i následná lůžková péče pro…

8Oblastní nemocnice Jičín, a.s2 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Bolzanova 512, Jičín Bezdlužná

Kromě základních oddělení, tj. interního včetně JIP a dialyzačního střediska, chirurgického, dětského a gynekologicko-porodnického, je součástí oblastní nemocnice Jičín a.s. oddělení anesteziologicko-resuscitační, radioterapeutické, neurologické, oddělení ušní, nosní, krční, psychiatrické,…

9Kožní ambulance Dvůr Králové s.r.o., laserová kosmetika

3.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Preslova 449, Dvůr Králové nad… Bezdlužná

Máte kožní problémy? Potřebujete provést menší kosmetický zákrok na Vaší kůži? Potom neváhejte navštívit Kožní ambulance Dvůr Králové nad Labem s.r.o..

10Kožní s.r.o. (ordinace Broumov)5 poboček

třída Masarykova 30, Broumov
Dnes už má zavřeno

Specializujeme se na poradenství v oblasti dermatologie. Zároveň poskytujeme rady v oblasti kosmetiky a péče o pleť.


Firmy v dalších lokalitách


Chirurgická péče v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Chirurgická péče se v oblasti Východní Čechy poskytuje v místní nemocnici, která disponuje moderními zařízeními a vysoce kvalifikovanými lékaři. Pacienti z Východní Čechya a okolí se zde mohou léčit v různých odděleních, jako jsou například chirurgické oddělení, traumatologické oddělení, ortopedické oddělení a další.

Chirurgická péče zahrnuje širokou škálu zákroků, od jednoduchých až po velmi složité. Mezi nejčastější zákroky patří například operace slepého střeva, operace kýly, operace žlučníku, operace varlat, operace prsu a mnoho dalších. Tyto zákroky jsou prováděny v celkové anestezii a vyžadují precizní a pečlivou práci chirurga.

Před samotným zákrokem je pacientovi provedena důkladná předoperační příprava, která zahrnuje například laboratorní testy, EKG, rentgenové vyšetření a další. Po zákroku je pacient umístěn na oddělení intenzivní péče, kde je pod dohledem zdravotnického personálu a sledován jeho stav.

Chirurgická péče je velmi důležitá pro záchranu lidských životů a zlepšení kvality života pacientů. Díky moderním technologiím a vysoce kvalifikovaným lékařům je možné provádět stále složitější zákroky s minimálním rizikem pro pacienta. v oblasti Východní Čechy je chirurgická péče poskytována na vysoké úrovni a pacienti se zde mohou spolehnout na kvalitní a profesionální péči.

Odrážkový seznam:

- Chirurgická péče se zabývá léčbou různých onemocnění a poranění pomocí chirurgických zákroků.
- v oblasti Východní Čechy se chirurgická péče poskytuje v místní nemocnici.
- Chirurgická péče zahrnuje širokou škálu zákroků, od jednoduchých až po velmi složité.
- Před samotným zákrokem je pacientovi provedena důkladná předoperační příprava.
- Po zákroku je pacient umístěn na oddělení intenzivní péče.

Číslicový seznam:

1. Chirurgická péče se zabývá léčbou různých onemocnění a poranění pomocí chirurgických zákroků.
2. v oblasti Východní Čechy se chirurgická péče poskytuje v místní nemocnici.
3. Chirurgická péče zahrnuje širokou škálu zákroků, od jednoduchých až po velmi složité.
4. Před samotným zákrokem je pacientovi provedena důkladná předoperační příprava.
5. Po zákroku je pacient umístěn na oddělení intenzivní péče.