Echokardiografické vyšetření srdce – Východní Čechy

Echokardiografické vyšetření srdce je neinvazivní diagnostická metoda, která umožňuje zobrazit strukturu a funkci srdce pomocí ultrazvukových vln. Toto vyšetření se provádí pomocí speciálního přístroje nazývaného echokardiograf, který vysílá ultrazvukové vlny do srdce a následně zachycuje jejich…

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1LH VET s.r.o. – Veterinární ambulance MVDr. Hana Lagínová

Čs. armády 218, Chrudim III
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči psům, kočkám, fretkám, králíkům a dalším drobným savcům a plazům. Provádíme očkování, čipování, rentgenové, ultrazvukové a laboratorní vyšetření, operativní zákroky. Prodáváme veterinární přípravky. Navštivte naši veterinu v…

2MUDr. Lenka Šmídová KARDIOLOGIE - PEDIATRIE, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kamenice 113, Náchod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dětská kardiologická ambulance.

3ANGIO PARDUBICE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rokycanova 2921, Pardubice V -…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Cévní a interní ambulance.

7Radiodiagnostika Chrudim s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Palackého třída 191, Chrudim Bezdlužná

RTG vyšetření kostí a kloubů, vyšetření nitrohrudních orgánů (plíce, srdce), vylučovací urografie, vyšetření jater, žlučových cest a žlučníku, dopplerovská vyšetření portálního řečiště, renálních cév, velkých břišních cév. Ultrazvuk: tel........469 638 942, RTG 1: tel........469 638 938, RTG 2 +…

8MVDr. Adam Hacura - Veterinární ambulance1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(195)
Býšť 112, Býšť Bezdlužná

Naše veterinární ordinace nabízí profesionální veterinární péči, vysokou úroveň přístrojového vybavení, kardiologické vyšetření, ultrazvukové vyšetření srdce, dilatační kardiomyopathie psů, individuální přístup ke každému pacientovi, příjemná a klidná atmosféra. Kontakty najdete na našich…

9Koditek Vlastimil, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Husova 582, Ústí nad Orlicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializuji se na dětskou kardiologii a pediatrii v Ústí nad Orlicí.

10Píšová Jana MUDr.

Provozování kardiologické ordinace.


Firmy v dalších lokalitách


Echokardiografické vyšetření srdce v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Echokardiografické vyšetření srdce se provádí za účelem diagnostiky různých srdečních onemocnění, jako jsou například srdeční vady, srdeční arytmie, srdeční selhání nebo srdeční infarkt. Toto vyšetření je také vhodné pro sledování průběhu léčby srdečních onemocnění a pro kontrolu stavu srdce u pacientů s rizikovými faktory.

Echokardiografické vyšetření srdce je bezbolestné a neinvazivní. Pacient leží na zádech na lůžku a lékař aplikuje na hrudník gel, který umožňuje lepší přenos ultrazvukových vln. Poté lékař přiloží na hrudník speciální sondy, které vysílají a zachycují ultrazvukové vlny. Vyšetření trvá obvykle 20-30 minut.

Výsledky echokardiografického vyšetření srdce jsou zpracovány do podoby obrazů a zvukových záznamů, které jsou interpretovány lékařem. Tyto výsledky umožňují lékaři posoudit strukturu a funkci srdce, zjistit případné srdeční vady, arytmie nebo srdeční selhání a navrhnout vhodnou léčbu.

v oblasti Východní Čechy je možné podstoupit echokardiografické vyšetření srdce v místní nemocnici nebo v soukromých zdravotnických zařízeních. Pacienti se srdečními potížemi by měli vyhledat lékařskou pomoc co nejdříve a podstoupit potřebná vyšetření, včetně echokardiografického vyšetření srdce.

Důležité informace o echokardiografickém vyšetření srdce:

- Jedná se o neinvazivní diagnostickou metodu, která umožňuje zobrazit strukturu a funkci srdce pomocí ultrazvukových vln.
- Vyšetření trvá obvykle 20-30 minut a je bezbolestné.
- Výsledky echokardiografického vyšetření srdce umožňují lékaři posoudit strukturu a funkci srdce a zjistit případné srdeční vady, arytmie nebo srdeční selhání.
- Echokardiografické vyšetření srdce je vhodné pro diagnostiku různých srdečních onemocnění a pro kontrolu stavu srdce u pacientů s rizikovými faktory.
- v oblasti Východní Čechy je možné podstoupit echokardiografické vyšetření srdce v místní nemocnici nebo v soukromých zdravotnických zařízeních.