Chirurgická klinika – Východní Čechy

Chirurgická klinika je moderní zdravotnické zařízení, které se specializuje na chirurgické výkony a zákroky. Nachází se v oblasti Východní Čechy, která leží v centrální části České republiky.

1–10 firem z 239 nalezených Filtry

1MVDr. Hana Lagínová - Veterinární ambulance

4.8
★★★★★
★★★★★
(135)
Čs. armády 218, Chrudim
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární služby malým zvířatům. Provádíme širokou škálu preventivních a léčebných výkonů i operačních zákroků. Prodáváme veterinární přípravky. Dopřejte vašemu mazlíčkovi kvalitní veterinární péči a navštivte naší veterinu.

2Plašil František

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Severní 399, Častolovice Bezdlužná Ověřená

Jsme český výrobce lékařských nástrojů s tradicí. Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme nástroje pro obecnou a oborovou chirurgii, gynekologii, ortopedii a další medicínské obory. Vyrábíme lékařské nástroje na míru. Součástí našich služeb je servis a opravy lékařských nástrojů.

3DAKTARIVET s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(222)
Roosveltova 455, Dvůr Králové nad…
Otevřeno do 18:00
Ověřená

Jsme veterinární ordinace pro psy, kočky, drobné savce, ptáky, plazy a malá hospodářská zvířata. Poskytujeme odbornou preventivní a léčebnou veterinární péči včetně chirurgických zákroků. V ordinaci prodáváme kvalitní krmiva. Navštivte naši veterinu. Těší se na vás tým veterinárních lékařů.

4INFINMED s.r.o. - C.E.M. CENTRUM ESTETICKÉ MEDICÍNY

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
U Nemocnice 2115/4, Svitavy
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme špičkové laserové centrum zaměřené na estetickou medicínu. Nabízíme vám širokou škálu zákroků pro krásnější postavu – kryolipolýza, liposukce, odstranění celulitidy, laserová depilace atd. I zákroky pro krásnější obličej – vyhlazení vrásek, chemický peeling, odstranění znamének a mnoho…

5VETERINÁRNÍ ORDINACE - MVDr. Martina Rödlová

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bendlova 329, Hradec Králové
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Chlumci nad Cidlinou začala fungovat v roce 2005. Hlavní myšlenkou mé práce vždy bylo a je sledovat svěřeného pacienta coby celek, nevěnovat se pouze jedinému, majitelem viděnému problému či nedostatku. Vždy se snažím v maximální možné míře svým pacientům…

6CHIRURGIE traumatologie ORTOPEDIE s.r.o.

Lošťákova 650, Jičín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme ordinaci chirurgie, traumatologie a ortopedie. Provádíme proktologické výkony (léčba hemoroidů), dermatochirurgické operační výkony (odstraňování bradavic, nádorků) a ortopedické operační výkony (exstirpace ganglionů a burz, punkce kloubů). Mezi naše další služby patří…

7Veterinární klinika Trnová

5.0
★★★★★
★★★★★
(201)
Jiřího Potůčka 379, Pardubice - Trnová
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Naše klinika se zabývá kompletní veterinární péčí (vakcinace, odčervení, čipování, vystavení Petpasu, interní medicína, chirurgické zákroky). Zaměřujeme se na prevenci a léčbu psů, koček, drobných savců a exotického ptactva. Ošetření mimo ordinační hodiny možno po telefonické domluvě.

8Vlastimil Čermák MVDr.

Sladkovského 111, Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Soukromá veterinární ordinace MVDr. Vlastimila Čermáka se nachází přímo v centru města Jičína v Nerudově ulici č.p. 47. Ordinace je zde, aby poskytovala veškerou zdravotní péči vašim domácím zvířatům - psům, kočkám, ale i drobným savcům, ptákům a plazům. Poskytujeme vakcinace, základní klinická…

9MVDr. Zajíc Miloš - veterinární ordinace

Haklova 1177, Hořice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Provoz veterinární ambulance pro malá zvířata. Akutní případy můžeme ošetřit po telefonické dohodě. Dovolená: 22.08.2020 - 30.08.2020.

10OČNÍ ORDINACE - MUDr. Pavel Šrůtek

Štefánikova 535/48, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace má veškeré vybavení včetně počítačového perimetru, pachymetru, fotodokumentace, OCT, tonometru, autorefraktometru, štěrbinové lampy, oftalmoskopu. Provádíme vyšetření zraku a aplikaci kontaktních čoček čirých i barevných.


Firmy v dalších lokalitách


Chirurgická klinika v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Klinika disponuje nejmodernější technologií a vysoce kvalifikovaným personálem, což umožňuje poskytovat pacientům nejvyšší standard péče.

Vybavení kliniky zahrnuje operační sály s nejmodernějšími chirurgickými přístroji, moderní diagnostická zařízení a pokročilé monitorovací systémy. Klinika se specializuje na různé druhy chirurgických zákroků, včetně plastické chirurgie, ortopedie, neurochirurgie, gastroenterologie a dalších oblastí.

Klinika se pyšní vysokou úrovní péče a bezpečnosti pacientů. Všechny zákroky jsou prováděny pod přísným dohledem zkušených chirurgů a sestřiček. Klinika také poskytuje komplexní péči po operaci, včetně rehabilitace a fyzioterapie.

Pro pacienty je k dispozici moderní a pohodlné ubytování v jednolůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Klinika se také pyšní přátelským a profesionálním přístupem ke každému pacientovi.

Seznam služeb poskytovaných na chirurgické klinice:

1. Chirurgické zákroky včetně plastické chirurgie, ortopedie, neurochirurgie, gastroenterologie a dalších oblastí.
2. Moderní diagnostická zařízení a pokročilé monitorovací systémy.
3. Vysoká úroveň péče a bezpečnosti pacientů.
4. Komplexní péče po operaci, včetně rehabilitace a fyzioterapie.
5. Moderní a pohodlné ubytování v jednolůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.
6. Přátelský a profesionální přístup ke každému pacientovi.

Chirurgická klinika v oblasti Východní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří hledají nejvyšší standard péče a bezpečnosti při chirurgických zákrocích. S moderní technologií a kvalifikovaným personálem je klinika schopna poskytnout pacientům nejlepší možnou péči a zabezpečit rychlou a úspěšnou rekonvalescenci.