Cévní chirurgie – Východní Čechy

Cévní chirurgie je specializovaný obor medicíny, který se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí onemocnění cév. Cévní chirurgové se specializují na léčbu arteriálních a žilních onemocnění, jako jsou křečové žíly, aneuryzma a ateroskleróza.

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Česko - německá horská nemocnice Krkonoše, s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(133)
Fügnerova 50, Vrchlabí Bezdlužná

Soukromé zdravotnické zařízení nemocničního typu. Poskytuje chirurgickou, interní, endoskopickou, gynekologicko-porodnickou, dětskou a následnou péči. Součástí je i oddělení akutní medicíny, rentgeny a laboratoř.

2MUDr. Jiří David

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Komenského 821, Trutnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme privátní chirurgická ambulance se zaměřením na estetickou chirurgii v oblasti obličeje, formování postavy, epilace a odstranění křečových žil. Po důkladné konzultací navrhneme vhodné a šetrné řešení Vašich požadavků. Pro své klienty zajišťujeme vysokou míru odbornosti a diskrétnosti.

3MUDr. Beneš Karel2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bratří Štefanů 895/1, Hradec Králové Bezdlužná

Ambulance se zaměřuje na kosmetické operace křečových žil pomocí operačních postupů vycházejících z metody CHIVA. Ordinace cévní chirurgie.

4CHS GALEN, v.o.s.2 pobočky

NEUROCHIRURGIE - Neurochirurgická ambulance specializovaná na bolesti zad. Konzultace vždy ve středu 8:00-14:00 - pouze na objednání. PLASTICKÁ CHIRURGIE – Liposukce, zvětšení prsou, operace očních víček, facelift, operace odstálých boltců. Konzultace vždy ve středu a pátek 13:00-16:00 - pouze na…

5MUDr. Otakar Sotona s.r.o. Chirurgická ambulance Česká Třebová

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Jana Pernera 446, Česká Třebová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Chirurgická ambulance poskytuje služby ambulantní chirurgie, ortopedie a urologie. Režim jednodenní chirurgie - operujeme křečové žíly dolních končetin (miniinvazivní léčba). Operační řešení - pupeční a tříselná kýla. Odstraňujeme kožní znaménka.

6Maixner Radek MUDr.

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Rokycanova 2798, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naší snahou a cílem je osobní přístup k Vám a Vašemu onemocnění od základního vyšetření, doporučení postupu a bude-li to stav vyžadovat provedení operačního zákroku a další následné sledování. Provádíme běžné ambulantní chirurgické zákroky v místním znecitlivění: odstranění kožních znamének,…

7HOMEA, spol. s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(26)
Jana Palacha 1461, Pardubice Bezdlužná

Estetická, korektivní a laserová dermatologie Homea spol. s.r.o. nabízí služby v oblasti - trvalá epilace, depilace, odstranění cévek a tetování všech barev, pigmentových skvrn, laserový a chemický peeling, vyhlazení vrásek, výplně, řešení rozšířených pórů, povadlých víček, problémů s vypadáváním…

8Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(64)
Štefánikova 454/28A, Hradec Králové Bezdlužná

Náš tým poskytuje nadstandardní zdravotní péči v příjemném prostředí s využitím nejmodernějších diagnostických a léčebných metod. Ambulantně provádíme účinné šetrné zákroky. Zabýváme se ortopedií, biologickou léčbou pohybového ústrojí včetně artrózy, fyzioterapií a rehabilitací, proktologií…

9Chirend s.r.o.

Jihoslovanská 465, Vrchlabí
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Chirurgická ambulance Chirend s.r.o. - chirurgie všeobecná, chirurgie úrazová, plastická, traumatologie a endoskopie ve městě Vrchlabí. Více informací, telefonní číslo a otevírací dobu naleznete na internetových stránkách. Obraťte se na nás!

10Ambulance všeobecné a cévní chirurgie s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Rokycanova 2798, Pardubice-Zelené…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ambulance všeobecné a cévní chirurgie s.r.o., se sídlem Rokycanova 2798, 530 02, Pardubice-Zelené Předměstí, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 40917, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce…


Firmy v dalších lokalitách


Cévní chirurgie v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy je k dispozici moderní cévní klinika, která poskytuje komplexní péči v oblasti cévní chirurgie. Klinika je vybavena nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji, což umožňuje provádět neinvazivní a minimálně invazivní zákroky.

Mezi nejčastější zákroky, které provádějí cévní chirurgové, patří:

1. Flebektomie - chirurgické odstranění křečových žil.

2. Skleroterapie - aplikace speciálního roztoku do křečových žil, který způsobí jejich zánik.

3. Endovaskulární léčba - zákrok, při kterém se do cévy zavede katétr s balónkem, který se nafoukne a rozšíří cévu.

4. Stentování - zavedení kovového stentu do cévy, který ji udržuje otevřenou.

5. Bypass - chirurgický zákrok, při kterém se vytvoří nová cesta pro krevní oběh kolem zúžené nebo ucpané cévy.

Cévní chirurgie je důležitá pro zachování zdraví cév a prevenci vážných onemocnění, jako jsou mrtvice, srdeční infarkt a amputace končetin. v oblasti Východní Čechy mohou pacienti s cévními onemocněními očekávat kvalitní a profesionální péči od zkušených cévních chirurgů.