Aplikace injekcí – Východní Čechy

Injekce jsou léky, které se podávají do těla pomocí jehly a stříkačky. Tyto léky se aplikují přímo do svalu, podkoží nebo do žíly a mají rychlý účinek.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1INFINMED s.r.o. - C.E.M. CENTRUM ESTETICKÉ MEDICÍNY

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
U Nemocnice 2115/4, Svitavy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme špičkové laserové centrum zaměřené na estetickou medicínu. Nabízíme vám širokou škálu zákroků pro krásnější postavu – kryolipolýza, liposukce, odstranění celulitidy, laserová depilace atd. I zákroky pro krásnější obličej – vyhlazení vrásek, chemický peeling, odstranění znamének a mnoho…

2VÝCHODOČESKÉ LASEROVÉ CENTRUM, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(27)
Jiráskova ulice…, Pardubice Bezdlužná

Naše laserové centrum nabízí esteticko-zdravotní a kosmetické služby laserovými, vibračními a radiofrekvenčními přístroji. Specializujeme se na neinvazivní operace víček, laserová depilace, terapie pigmentace a akné, chemický peeling, oxyterapie. Neinvazivní liposukce, plazmaterapie, injekční…

3MUDr. Alena Tomášková s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykovo náměstí…, Chrudim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Alena Tomášková s.r.o. je interní, revmatologická a cévní ambulance v Chrudimi. Provádíme také pletysmografii.


Firmy v dalších lokalitách


Aplikace injekcí v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Existuje mnoho různých typů injekcí, které se používají k léčbě různých onemocnění.

1. Intramuskulární injekce - tyto injekce se aplikují do svalu a jsou často používány k léčbě infekcí, zánětů a bolesti. Intramuskulární injekce se často podávají do hýždí, paže nebo stehen.

2. Subkutánní injekce - tyto injekce se aplikují pod kůži a jsou často používány k podávání inzulínu a dalších léků. Subkutánní injekce se často podávají do břicha, stehen nebo paže.

3. Intravenózní injekce - tyto injekce se aplikují přímo do žíly a mají rychlý účinek. Intravenózní injekce se často používají k léčbě akutních stavů, jako jsou srdeční zástavy, alergické reakce a otravy.

v oblasti Východní Čechy se injekce používají k léčbě různých onemocnění. Místní lékaři často předepisují injekce pro pacienty s infekcemi, záněty a bolestí. Injekce jsou také často používány k podávání inzulínu pro pacienty s diabetem.

Při podávání injekcí je důležité dodržovat správnou techniku a hygienu. Jehly a stříkačky by měly být sterilní a použity pouze jednou. Pacienti by měli být informováni o správném způsobu podávání injekcí a o tom, jaké vedlejší účinky mohou očekávat.

Výhodou injekcí je rychlý účinek a možnost přesné dávkování léku. Nevýhodou je bolest a nepohodlí spojené s podáváním injekcí. Někteří pacienti mohou mít také alergickou reakci na léky podávané injekcí.

Celkově jsou injekce důležitou součástí léčby různých onemocnění. Správné používání injekcí může pomoci pacientům zlepšit své zdraví a kvalitu života.