Anglické školky – Východní Čechy

1–10 firem z 37 nalezených Filtry

1Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách

Naše mateřská škola poskytuje předškolní a základní vzdělávání. Součástí naší školy je školní družina a školní jídelna. Nabízíme celou řadu zájmových kroužků. Vedeme děti ke sportu. Prohlédněte si náš kalendář akcí a kontakty na našich internetových stránkách.

2Mateřská škola Kamarádi, Vysoké Mýto

Mateřská škola pro 125 dětí s vlastní jídelnou zajišťuje předškolní výchovu a vzdělávání dětí jako součást celoživotního vzdělávání s přizpůsobením vývojovým, sociálním a emocionálním potřebám dětí této věkové skupiny v návaznosti na úzkou spolupráci s rodinou.

3Fila Tomáš Mgr. - jazyková agentura Akaia

Překlady a tlumočení 20 světových jazyků. Překlady vyhotovují rodilí mluvčí daného jazyka. Výuka angličtiny, španělštiny, francouzštiny, němčiny, italštiny a ruštiny. Mezinárodní obchodní činnost.

4Mateřská škola Sluníčko Hradec Králové, Štefánikova 3731 pobočka

Mateřská školka pro 150 dětí. Nabízíme doplňkové činnosti pro děti: výtvarný a pracovní kroužek, keramika a glazování, pěvecký sbor Větrník, logopedická prevence, anglický jazyk, plavání, hra na flétnu, dětská jóga.

5Mateřská škola Klíček Rychnov nad Kněžnou

Naše MŠ je čtyřtřídní. 1. a 2. třídu navštěvují mladší děti, 3. a 4. děti předškolní. Přesto, že naše MŠ je velká, pěkné prostředí, příjemná atmosféra a především zájem o každé dítě jako jedinečného člověka je priorita na které stavíme svoji práci. Pedagogická práce vychází z Rámcového programu pro…

6Mateřská škola Pohoří

Mateřská škola pro 30 dětí s jídelnou. Děti využívají základní program zaměřený na poznávání přírody a ekologii i nadstandardní kroužky (např. logopedie, angličtina).

7Základní škola a Mateřská škola Hajnice, okres Trutnov1 pobočka

Hajnice 123, Hajnice Bezdlužná

Malotřídní základní škola s kapacitou 50 žáků. Ke škole patří rovněž mateřská školka, školní jídelna a školní družina. Zařízení jsou soustředěna ve dvou budovách.

8I. mateřská škola Litomyšl

Jiráskova 95, Litomyšl
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

I. mateřská škola se nachází v zámeckém areálu, uprostřed města Litomyšle. Okolo mateřské školy je zámecký park, kde si děti hrají a tráví pobyt venku. Sídlíme ve dvou budovách. Obě jsou obklopeny školní zahradou s průlezkami. Každá budova má své vlastní pískovišti. Děti pracují s keramickou hlínou…

9Mateřská škola Brněnec

Moravská Chrastová…, Brněnec
Otevřeno od 6:15
Bezdlužná

Mateřská škola pro 43 dětí s vlastní jídelnou. Kroužky: předplavecký výcvik, logopedie, seznámení s počítačem, angličtina, hudebně pohybový kroužek, výtvarný kroužek. Zaměřujeme se také na ekologii.

10Mateřská škola Kamínek

Ke Kamenci 1601, Pardubice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Mateřská škola pro 52 dětí. Jsme dvoutřídní mateřská škola se zaměřením na přípravu dětí do školy a estetickou výchovu dětí. Výuka anglického jazyka. Provozujeme kroužky: zobcová flétna, plavání, výtvarný kroužek Šikulka. Poskytujeme logopedickou péči. Pracujeme podle projektu " Toulavý kamínek".


Firmy v dalších lokalitách


Anglické školky v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Anglické školky najdete 37 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 33 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Východní Čechy.