Anglické školky – Východní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Mateřská škola Klubíčko Pardubice

Mateřská škola pro 145 dětí s jídelnou. Součástí školky jsou 2 třídy s výukou pedagogiky Montessori, 3 třídy s běžnou výukou a speciální logopedická třída. Nabídka zájmových aktivit jako je hra na zobcovou flétnu, angličtina, keramika, lyžařský kurz a další. Možnost využití logopedické poradny.

2Mateřská škola Pardubice, Wintrova II/579

Wintrova II 579, Pardubice
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Mateřská škola Pardubice, Wintrova sídlí v jednopatrové vile s celodenním provozem, s kapacitou 50 dětí, dvoutřídní, částečně heterogenní (3 - 4,5 a 4,5 - 6 let). V každé třídě je zapsáno 25 dětí. Hudebně dramatické zaměření. Provozujeme kroužky flétny, výtvarné výchovy a výuku angličtiny.

3KOLUMBUS jazyková agentura s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykovo náměstí…, Chrudim Bezdlužná

KOLUMBUS jazyková agentura s.r.o. nabízí veřejné i firemní kurzy anglického, německého, francouzského, italského a ruského jazyka či češtiny pro cizince. Dále provádíme pobytové letní či zimní kurzy angličtiny. Též máte možnost výuky angličtiny pro školky. Také provádíme překlady odborných i jiných…

4Mateřská škola Velichovky

Dvoutřídní mateřská škola pro 36 dětí s jídelnou. V zájmových kroužcích se věnujeme hře na flétnu, anglickému jazyku nebo návštěvě knihovny.

5Hladká Kateřina - E.T. Language Centre Pardubice

Nabízíme kurzy pro děti, maminky s možností hlídání dětí,mateřské školky, firmy. Dále také kurzy anglického jazyka v ranních a odpoledních hodinách a navíc také sobotní dopolední kurzy. Kurzy probíhají v příjemném a přátelském prostředí.


Firmy v dalších lokalitách


Anglické školky v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Anglické školky najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.