Montessoriovská škola – Východní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 3051 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
Družstevní 305, Pardubice Bezdlužná Ověřená

Základní škola Pardubice poprvé byla otevřena 1. září 1965. Součástí školy je školní družina, tělocvična, školní hřiště a školní jídelna. Od šestého ročníku nabízíme rozšířenou výuku výpočetní techniky a informatiky. Více informací o naší základní škole včetně kontaktů, najdete na našich…

2Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov, Horská 1601 pobočka

Horská 160, Trutnov Bezdlužná

Škola zajišťující předškolní, školní a střední vzdělávání pro děti a žáky se zdravotním postižením. Organizujeme pravidelné výlety za kulturou a sportem, exkurze, vánoční besídky nebo sezení s rodiči. Vedeme kroužek arteterapie, keramiky, sportovních aktivit nebo zdravovědy.

3Mateřská škola Hostinné, Hasičská 2312 pobočky

Trojtřídní mateřská škola pro 73 dětí s jídelnou. Citlivý přístup k dítěti na základě myšlenek a principů pedagogiky M. Montessori.

4Základní škola a Mateřská škola Hradec Králové, Štefcova 11251 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Úprkova 1/27, Hradec Králové Bezdlužná

Mateřská škola s jídelnou, udržovanou zahradou vybavenou pískovištěm a uměle vytvořeným svahem pracující s prvky alternativní metody M.Montessori.

5Mateřská škola Klubíčko Pardubice

Mateřská škola pro 145 dětí s jídelnou. Součástí školky jsou 2 třídy s výukou pedagogiky Montessori, 3 třídy s běžnou výukou a speciální logopedická třída. Nabídka zájmových aktivit jako je hra na zobcovou flétnu, angličtina, keramika, lyžařský kurz a další. Možnost využití logopedické poradny.

6Základní škola a Montessori mateřská škola Podbřezí

Základní škola a Montessori mateřská škola Podbřezí s kapacitou 35 žáků v ZŠ. V současné době je škola dvoutřídní s pěti ročníky. Součástí je školní družina. Seznam zájmových kroužků naleznete na našich webových stránkách.

7Mateřská škola a Základní škola Na cestě, s.r.o.

Mateřská škola a Základní škola Na cestě, s.r.o., se sídlem Husova 168, 530 03, Pardubice-Bílé Předměstí, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 30001, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2011.…

8Elipsa - Montessori centrum Pardubice, o.p.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Železničního pluku…, Pardubice-Zelené… Bezdlužná

Elipsa - Montessori centrum Pardubice, o.p.s., se sídlem Železničního pluku 1983, 530 02, Pardubice-Zelené Předměstí, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 263, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v…

9MONTESSORI MATEŘSKÁ ŠKOLA A ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Lidická 125, Staré Město nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MONTESSORI MATEŘSKÁ ŠKOLA A ZÁKLADNÍ ŠKOLA, se sídlem Lidická 125, 547 01, Staré Město nad Metují-Náchod, v okrese Náchod a v kraji Královehradecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 33976, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014…

10Základní škola a Mateřská škola Suchý Důl

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Suchý Důl 24, Suchý Důl Bezdlužná

Mateřská škola pro 20 dětí a základní škola pro 40 žáků s družinou a jídelnou.


Firmy v dalších lokalitách


Montessoriovská škola v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Montessoriovská škola najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.