Montessoriovská škola – Východní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 3051 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
Družstevní 305, Pardubice Bezdlužná Ověřená

Základní škola Pardubice – Polabiny, Družstevní 305 byla slavnostně otevřena 1. září 1965. Její součástí je školní družina a školní jídelna. Výuka probíhá podle vlastního školního vzdělávacího programu. Více informací o naší základní škole včetně kontaktů, najdete na našich internetových…

2Mateřská škola Hostinné, Hasičská 2312 pobočky

Trojtřídní mateřská škola pro 73 dětí s jídelnou. Citlivý přístup k dítěti na základě myšlenek a principů pedagogiky M. Montessori.

3Základní škola a Mateřská škola Hradec Králové, Štefcova 11251 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Úprkova 1/27, Hradec Králové Bezdlužná

Mateřská škola s jídelnou, udržovanou zahradou vybavenou pískovištěm a uměle vytvořeným svahem pracující s prvky alternativní metody M.Montessori.

4Mateřská škola Klubíčko Pardubice

Mateřská škola pro 145 dětí s jídelnou. Součástí školky jsou 2 třídy s výukou pedagogiky Montessori, 3 třídy s běžnou výukou a speciální logopedická třída. Nabídka zájmových aktivit jako je hra na zobcovou flétnu, angličtina, keramika, lyžařský kurz a další. Možnost využití logopedické poradny.

5Základní škola a Montessori mateřská škola Podbřezí

Základní škola a Montessori mateřská škola Podbřezí s kapacitou 35 žáků v ZŠ. V současné době je škola dvoutřídní s pěti ročníky. Součástí je školní družina. Seznam zájmových kroužků naleznete na našich webových stránkách.

6Základní škola a Mateřská škola Suchý Důl

Mateřská škola pro 20 dětí a základní škola pro 40 žáků s družinou a jídelnou.


Firmy v dalších lokalitách


Montessoriovská škola v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Montessoriovská škola najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.