Jazykové školky – Východní Čechy

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Mateřská škola Klubíčko Pardubice

Mateřská škola pro 145 dětí s jídelnou. Součástí školky jsou 2 třídy s výukou pedagogiky Montessori, 3 třídy s běžnou výukou a speciální logopedická třída. Nabídka zájmových aktivit jako je hra na zobcovou flétnu, angličtina, keramika, lyžařský kurz a další. Možnost využití logopedické poradny.

2KOLUMBUS jazyková agentura s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykovo náměstí…, Chrudim Bezdlužná

KOLUMBUS jazyková agentura s.r.o. nabízí veřejné i firemní kurzy anglického, německého, francouzského, italského a ruského jazyka či češtiny pro cizince. Dále provádíme pobytové letní či zimní kurzy angličtiny. Též máte možnost výuky angličtiny pro školky. Také provádíme překlady odborných i jiných…

3Hladká Kateřina - E.T. Language Centre Pardubice

Nabízíme kurzy pro děti, maminky s možností hlídání dětí,mateřské školky, firmy. Dále také kurzy anglického jazyka v ranních a odpoledních hodinách a navíc také sobotní dopolední kurzy. Kurzy probíhají v příjemném a přátelském prostředí.


Firmy v dalších lokalitách


Jazykové školky v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Jazykové školky najdete 3 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 3 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Východní Čechy.