Vypracování bezpečnostního auditu – Trutnov

Vypracování bezpečnostního auditu je v oblasti Trutnov nezbytné pro zajištění bezpečnosti a ochrany dat. Tento proces zahrnuje důkladné zhodnocení současného stavu bezpečnosti a identifikaci potenciálních rizik.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1MAREKO s.r.o.

Chotěvice 276, Trutnov
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

MAREKO s.r.o., se sídlem Chotěvice 276, 543 76, Trutnov, v okrese Trutnov a v kraji Královehradecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 42189, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

2I & C Energo a.s. (pobočka Trutnov)22 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
Kladská 466, Trutnov Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti systémů kontroly a řízení, elektro, průmyslových informačních systémů a navrhovaných inženýrských řešení.

3Zapletal Radek, Mgr.

Poskytujeme celkové bezpečnostní poradenství (např. bezpečnostní audit organizace), pomoc při zavedení systému řízení jakosti dle ISO 9001 a interních auditech, vypracování komplexního personálního systému a veškeré personální poradenví. Školení PO, BOZP, ISO 9001 u organizací poskytujících služby.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Trutnov


Vypracování bezpečnostního auditu v lokalitě Trutnov – detailní popis

Bezpečnostní audit je klíčovým krokem k minimalizaci rizik a zajištění ochrany citlivých informací. V oblasti Trutnov je k dispozici mnoho odborníků, kteří mají zkušenosti s vypracováním bezpečnostních auditů a jsou schopni poskytnout kvalitní služby v této oblasti. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vypracování bezpečnostního auditu, v oblasti Trutnov určitě najdete řešení, které splní vaše požadavky.