Víkové krabice, krabičky – Pardubický kraj

V oblasti Pardubický kraj se nachází mnoho výrobců kvalitních víkových krabic a krabiček. Tyto produkty jsou ideální pro skladování a přepravu různých předmětů.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1KARTONÁŽ - Jaroslav Michálek

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Bulharská 1730, Pardubice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem kartonových krabic a obalů. Nejpoužívanějšími obaly jsou krabice klopové, víkové, krabice výsekem (tvarový výsek). Obaly zhotovujeme z hladkých lepenek, mikrovlny, 3-vrstvé a 5-vrstvé lepenky. Součástí obalů jsou proklady, vestavby, mřížky, fixace. Dále…

2Petr Jandera- Bří JANDEROVÉ

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Osík 27, Osík u Litomyšle Bezdlužná

Firma je distributorem látkových umělých květin (umělé květiny vazbové a umělé květiny stonkové), dekorací, polystyrénových kruhů a aranžérských potřeb jako jsou dráty, stuhy a plastové výrobky (žardiniéry, vázy, květináče).


Firmy v dalších lokalitách


Víkové krabice, krabičky v lokalitě Pardubický kraj – detailní popis

Víkové krabice jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují jejich pevnost a odolnost. Díky svému designu jsou snadno skladovatelné a umožňují úsporu místa. Víkové krabičky jsou pak ideální pro drobné předměty, jako jsou šrouby, matice, nebo drobné nářadí. Tyto krabičky jsou vyrobeny z kvalitních plastů, které zajišťují jejich odolnost a dlouhou životnost. Výrobci v oblasti Pardubický kraj nabízejí širokou škálu víkových krabic a krabiček, které splní požadavky každého zákazníka.