Prodej dárkových krabic, krabiček – Východní Čechy

Prodej dárkových krabic a krabiček je v oblasti Východní Čechy velmi oblíbený. Tyto krabice jsou ideální pro různé příležitosti, jako jsou narozeniny, svatby, Vánoce a mnoho dalších.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1KARTONÁŽ - Jaroslav Michálek

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Bulharská 1730, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem kartonových krabic a obalů. Nejpoužívanějšími obaly jsou krabice klopové, víkové, krabice výsekem (tvarový výsek). Obaly zhotovujeme z hladkých lepenek, mikrovlny, 3-vrstvé a 5-vrstvé lepenky. Součástí obalů jsou proklady, vestavby, mřížky, fixace. Dále…

2CONDI s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Panelová 955, Hradec Králové Bezdlužná

Vyrábíme papírové tašky a obaly. Zpracování papíru a tisk. Balicí papír s potiskem, vánoční papír.

3Poličské obaly s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(31)
Pomezí 158, Pomezí Bezdlužná

Zabýváme se malovýrobou z kartonu. Na zakázku zhotovíme dárkové kazety na cokoli i se saténem, folií, zlatotiskem. Herbářové krabice, kazety, alba pro filatelisty, krabičky na pohlednice a fotky, potahované krabice, klopové a tvarové výseky, pasparty, kazetky na medajle a jiné.

4SLUNAP,s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(14)
Náměstí 171, Chrast Bezdlužná

Vyrábíme potahovanou kartonáž, dárkové i potravinové krabice a krabičky, školní a kancelářské potřeby.

5ALVARED, spol. s r.o.

Prodej dárkových italských sad a krabic na dárky, panettone či Parmigiano Regginano.

6Víchová Iveta- Ručičky.cz1 pobočka

2.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Robousy 122, Jičín Bezdlužná

Na našem eshopu vytváříme prostor pro lokální umělce a řemeslníky. Výrobky ruční práce jsou například zvony, kabelky, nebo bižuterie. Podpořte dobrou věc a udělejte si radost na ručičky.cz. Přinášíme jedinečný eshop, který spojují ručně vyráběné produkty. Každý výrobek je originál a jeho zakoupením…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej dárkových krabic, krabiček v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Nabízíme širokou škálu krabic a krabiček v různých velikostech a designech, aby každý zákazník našel to, co hledá. krabice jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou pečlivě zpracovány, aby byly odolné a krásné. Navíc nabízíme možnost personalizace krabic podle přání zákazníka. Pokud hledáte krásné a praktické dárky, krabice jsou tou správnou volbou. Navštivte nás a objevte širokou nabídku krabic a krabiček v oblasti Východní Čechy.