Víkové krabice, krabičky – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho výrobců kvalitních víkových krabic a krabiček. Tyto produkty jsou ideální pro skladování a přepravu různých předmětů.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1KARTONÁŽ - Jaroslav Michálek

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Bulharská 1730, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem kartonových krabic a obalů. Nejpoužívanějšími obaly jsou krabice klopové, víkové, krabice výsekem (tvarový výsek). Obaly zhotovujeme z hladkých lepenek, mikrovlny, 3-vrstvé a 5-vrstvé lepenky. Součástí obalů jsou proklady, vestavby, mřížky, fixace. Dále…

2Petr Jandera- Bří JANDEROVÉ

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Osík 27, Osík u Litomyšle Bezdlužná

Firma je distributorem látkových umělých květin (umělé květiny vazbové a umělé květiny stonkové), dekorací, polystyrénových kruhů a aranžérských potřeb jako jsou dráty, stuhy a plastové výrobky (žardiniéry, vázy, květináče).

3Kartonážka - Dobruška

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Křovická 260, Dobruška

Specializujeme se na výrobu obalů, papírových krabic, kartonových krabic a kartonů. Dále se zaměřuje na proložky, mřížky, tvarové výseky, kartonové ochranné rohy a fixační výplně.


Firmy v dalších lokalitách


Víkové krabice, krabičky v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Víkové krabice jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují jejich pevnost a odolnost. Díky svému designu jsou snadno skladovatelné a umožňují úsporu místa. Víkové krabičky jsou pak ideální pro drobné předměty, jako jsou šrouby, matice, nebo drobné nářadí. Tyto krabičky jsou vyrobeny z kvalitních plastů, které zajišťují jejich odolnost a dlouhou životnost. Výrobci v oblasti Východní Čechy nabízejí širokou škálu víkových krabic a krabiček, které splní požadavky každého zákazníka.