Prodej papírových krabic, krabiček – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho prodejců papírových krabic a krabiček. Tyto produkty jsou nezbytné pro přepravu a skladování zboží.

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zabýváme se výrobou obalů a jejich dodávkami. Dodáme vám komplexní balení, transportní obaly a ochranné obaly a fólie pro lodní, leteckou, železniční i kamionovou přepravu. Naše obaly ochrání vaše výrobky při přepravě i skladování. Kontaktujte nás! Výrobou obalů se zabýváme již od roku 1991.

Poslat poptávku drevoobal.cz 461 312 112

V Eurepap vám poskytujeme komplexní služby v oblasti zpracování a prodeje druhotných surovin. Vykupuje sběrné suroviny, jako je papír, železo, barevné kovy a fólie. Součástí našich služeb je výroba papírové vlny, která se dá použít jako fixační materiál. Dále zajišťujeme autodopravu v…

Poslat poptávku eurepap.cz 461 541 763

3 LI-FO s.r.o.

Zabýváme se distribucí materiálů pro výrobu reklamy. Nabízíme vám materiály pro digitální tisk, řezací fólie, nažehlovací fólie, car wrap, desky, řezací plotry, výstavní systémy a mnoho dalšího.

Poslat poptávku lifo.cz 493 535 071

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem kartonových krabic a obalů. Nejpoužívanějšími obaly jsou krabice klopové, víkové, krabice výsekem (tvarový výsek). Obaly zhotovujeme z hladkých lepenek, mikrovlny, 3-vrstvé a 5-vrstvé lepenky. Součástí obalů jsou proklady, vestavby, mřížky, fixace. Dále…

Poslat poptávku obaly-kartonaz.cz 466 611 313

Obaly pro vaše výrobky. Vyrábíme a prodáváme klopové krabice, tvarové výseky, proložky, vnitřní vybavení krabic, euroboxy, těžká kartonáž. Nabízíme malé, střední i velké série. Další sortiment: vlnitá lepenka firmy Prowell GmbH.

Poslat poptávku solpap.cz 495 052 000

Vyrábíme papírové tašky a obaly. Zpracování papíru a tisk. Balicí papír s potiskem, vánoční papír.

Poslat poptávku condi.cz 495 541 540

Prodej obalových materiálů z mikrotenu (HDPE) a igelitu (LDPE). Široký sortiment sáčků, tašek, folií, etiket. Dále papírového či plastového nádobí, kelímků apod. Možnost dvoubarevného flexotisku (potisk).

Poslat poptávku jespo.cz 493 722 539

Výroba obalů z vlnité lepenky, vnitřní vybavení krabic a prodej obalových materiálů. Jsme specialisté na fixace uvnitř krabice – fixační mřížky, proložky a separátory. Doporučíme efektivní řešení Vašich obalových potřeb s celkovou úsporou logistických nákladů. Navrhneme obal vhodný přesně pro Váš…

Poslat poptávku servisbal.cz 499 979 797

Firma TK OBALY působí na trhu od roku 1990 jako fyzická osoba, se záměrem zásobování výrobních závodů a maloobchodů obalovým materiálem. Od roku 1999 rozšiřuje sortiment o kancelářské potřeby a přeměňuje se na sdružení fyzických osob. Od roku 2005 je firma zapsána v obchodním rejstříku pod názvem…

Poslat poptávku tkobaly.cz 499 812 916

Vyrábíme obaly z vlnitých lepenek i zvukově tlumících materiálů pro odhlučnění strojů. Prodáváme zvukově tlumící materiály pro strojírenské účely, pro odhlučnění strojů a specializujeme se na výrobu kartonových obalů.

Poslat poptávku karto.cz 499 811 071

Prodej papírových krabic, krabiček v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupné krabice, můžete se obrátit na místní prodejce. Nabízejí široký výběr různých velikostí a typů krabic, které splní vaše potřeby. Pokud potřebujete poradit s výběrem, rádi vám poradí a pomohou najít to nejlepší řešení. S papírovými krabicemi a krabičkami od místních prodejců v oblasti Východní Čechy budete mít jistotu kvality a spolehlivosti.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.