Údržba auta, automobilu, vozu – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je ideálním místem pro každého majitele automobilu, který hledá kvalitní a spolehlivou údržbu svého vozu. Díky širokému spektru služeb a profesionálnímu přístupu zde najdete vše, co potřebujete pro udržení vašeho auta v perfektním stavu.

1–10 firem z 425 nalezených Filtry

1Vanko CZ s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(22)
Dukelských hrdinů 91, Lanškroun
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme firma zabývající se především pronájmem a montáží fasádních a pojízdných lešení ALFIX. Dalšími činnostmi, které provádíme jsou: inženýrská činnost ve výstavbě, správa a údržba nemovitostí, tesařství, topenářství, vodoinstalatérství a zámečnictví. Založení firmy se datuje na začátek roku 2007…

2VK-MOTO.CZ

4.3
★★★★★
★★★★★
(22)
Krchleby 4, Kostelec nad Orlicí Bezdlužná

Dodáváme náhradní díly a provádíme kompletní servis a údržbu motocyklů, skútrů a čtyřkolek - ATV. Renovace historických vozidel a jejich dílů.

3Paulus Libor - AUTO KELLY SERVIS1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Havlíčkova 136, Heřmanův Městec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme kompletní servis automobilů všech značek . Dále přípravu vozidel na STK a opravy karoserií vozidel. Též diagnostiku vozidel, motorů a lakýrnické práce. Autoopravna. Odtahová služba (603527942). Opravy a údržba motorových vozidel (kromě motocyklů). Pneuservis.

4KOBIT SZ s.r.o.- SILNIČNÍ ZAŘÍZENÍ

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Krkonošská 1822, Nová Paka Bezdlužná

Komunální technika - výroba a prodej strojů pro údržbu, čištění a opravy komunikací. Dodáme nakladače, frézy, pluhy, radlice, sypače, zametače, kropicí a mycí vozy, sekačky, štěpkovače, přívěsy, nástavby na traktory a automobily. Zajišťujeme servis.

5AGROTEST a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(111)
Dělnická 1125, Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a servis zahradní a zemědělské techniky. Nabízíme sekačky, zahradní traktory Starjet, provzdušňovače, sněhové frézy, křovinořezy, vyžínače, motorové pily. Prodáváme ruční nářadí FISKARS, TONA, PROTECO, GARDENA a elektrické nářadí NAREX, PROMA.

6KOBIT s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Konecchlumská 1100, Jičín Bezdlužná

Výroba a prodej strojů na údržbu komunikací - komunální technika. Vyrábíme úklidové stroje, sněhové radlice, sypače, zametače, kropící a cisternové nástavby. Dodáme speciální vozidla - svoz odpadů, čištění kanalizace, návěsy a cisterny na PHM - ADR.

7HOLOUBEK PROTECT a.s.(pobočka Hradec Králové)6 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(43)
Lipová 40/6, Hradec Králové Bezdlužná

Nabízíme potřeby pro průmysl a řemesla. Prodáváme ochranné a pracovní oděvy, obuv, pomůcky, PVC, plasty, plexisklo, polykarbonáty, barvy, primalex, drogerii, chemii, indulonu, solvinu, luxol, úklidové prostředky, ploché sklo, zrcadla, pryže, hadice.

8AUTOSERVIS JKF spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Náchodská 397, Červený Kostelec Bezdlužná

Nabízíme opravy a údržbu motorových vozidel. Provádíme přestavbu pohonu na ethanol E85. Zajišťujeme servis klimatizace. Diagnostika BOSCH pro všechna vozidla a VAG pro vozy Škoda, Volkswagen, Seat a Audi. Příprava a zajištění STK. Pneuservis. Prodej náhradních dílů na osobní a dodávkové vozy.

9BARTOŠ JIŘÍ- Pneuservis Bartoš

4.8
★★★★★
★★★★★
(109)
Tyršova 21, Vamberk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz pneuservisu a autoservis.

10NEWAG Hradec Králové spol. s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Uhelná 1182/3a, Hradec Králové Bezdlužná

Centrální vysavače pro rodinné domy, byty a kanceláře. Vhodné pro alergiky, nevíří prach, jsou tiché, snadno se obsluhují a jako jediné na trhu přímo vysávají vodu. Dodávky na klíč v celé ČR. Systémy Husky H2O, s přímým splachováním do kanalizace.


Firmy v dalších lokalitách


Údržba auta, automobilu, vozu v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho specializovaných autoservisů, které nabízejí širokou škálu služeb v oblasti údržby a oprav automobilů. Tyto servisy disponují moderním vybavením a kvalifikovanými techniky, kteří jsou schopni provést jakoukoli opravu nebo údržbu vašeho vozu.

Mezi nejčastější služby, které v oblasti Východní Čechy nabízejí autoservisy, patří například výměna oleje, výměna brzdových destiček, výměna pneumatik, výměna filtrů, kontrola a oprava chladicího systému, kontrola a oprava elektrického systému a mnoho dalšího.

Kromě běžné údržby a oprav nabízejí autoservisy v oblasti Východní Čechy také další služby, jako je například diagnostika motoru, oprava karoserie, lakování a mnoho dalšího. Díky tomu můžete mít jistotu, že vaše auto bude vždy v perfektním stavu a bezpečné na silnici.

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní údržbu vašeho vozu v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat některý z mnoha autoservisů v této oblasti. S jejich pomocí si můžete být jisti, že vaše auto bude vždy v perfektním stavu a připraveno na cestu.