Servis osobních aut, vozů Audi – Východní Čechy

Osobní auta značky Audi jsou v oblasti Východní Čechy velmi oblíbená a často se zde vyskytují. Proto je důležité mít k dispozici kvalitní servis, který se postará o jejich opravu.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Autocentrum Skořenice s.r.o.

Skořenice u Chocně…, Choceň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme komplex služeb v oblasti ojetých aut. Dodáváme použité a nové náhradní díly zejména na evropské vozy vyrobené v letech 1990 – 2015. Prodáváme ojetá auta a k prodaným vozům poskytujeme svým zákazníkům další cenově zvýhodněné služby, jako je výměna náplní, příprava na STK nebo náhradní…

2Drahoš Miloš - TV SERVICE

Záměstí 126, Choceň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej, montáž a servis audiovizuální i satelitní techniky. Nabídka digitálních televizí, plazem a LCD televizorů. Zaujišťujeme dekódování a emulátory. Prodáváme televize značek OVP, Orava a Tesla, audio, video a mobily značek Philips, Panasonic, Samsung, LG, Siemens a Nokia.

3SEEL, spol. s r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
náměstí T.G…, Dvůr Králové nad… Bezdlužná

Servis elektronických výrobků, montáž antén a satelitů, prodej spotřební elektroniky a potřeby pro letecké modeláře. Provozujeme eshop. Jsme oficiální zástupce sítě PLANEO Elektro.

4AUTOSERVIS JKF spol. s r.o.

Nabízíme opravy a údržbu motorových vozidel. Provádíme přestavbu pohonu na ethanol E85. Zajišťujeme servis klimatizace. Diagnostika BOSCH pro všechna vozidla a VAG pro vozy Škoda, Volkswagen, Seat a Audi. Příprava a zajištění STK. Pneuservis. Prodej náhradních dílů na osobní a dodávkové vozy.

5VÚDEPS Houška s.r.o.

Firma VÚDEPS Houška s.r.o. zajišťuje servis přejezdových zařízení na regionálních tratích a opravu a dodávky veškerých náhradních dílů. V roce 2005 převzala firma aktivity právě zrušené opravny relé Českých Drah, rozšířila své prostory i vybavení a po auditu začala opravovat reléové bloky…

6Autocentrum Pardubice a.s.

4.4
★★★★★
★★★★★
(569)
Hůrka 1798, Pardubice Bezdlužná

Prodej nových a ojetých vozů značky Škoda.

7AUDILA s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(48)
Brozany 47, Staré Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kompletní služby autolakovny, karosárny, autoservisu a rychloservisu, lakování automobilů, míchání barev, karosářské práce, laserový rovnací rám - CHART, autoservis, pneuservis, odtahová služba pro naše, odtahová služba. Geometrie.

8Váško a spol. - Zderaz, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Zderaz 17, Zderaz Bezdlužná

Specializovaný servis pro vozy Škoda, Volkswagen, Audi, Seat, BMW. Pneuservis osobních, dodávkových vozidel a motocyklů. Po dobu opravy Vašeho vozu si můžete zapůjčit náhradní vozidlo Škoda Fabia II. Záruční a pozáruční servis moto BMW od roku výroby 1997 do současnosti, příprava a zajištění STK,…

9Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o- PORSCHE Hradec Králové9 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(246)
Na Okrouhlíku 1708…, Hradec Králové Bezdlužná

Porsche Hradec Králové je jedna z provozoven skupiny Porsche Inter Auto CZ v České republice. Areál se rozkládá na celkové ploše 9 077 m². Porsche Hradec Králové je autorizovaný prodejce vozů Škoda a Volkswagen Užitkové vozy. Cílem Porsche Hradec Králové je nabídnout zákazníkům kompletní a…

10Aliňák Jiří - Autoservis Aliňák

Autoservis, pneuservis. Zajišťujeme opravy osobních a užitkových vozidel. Provádíme diagnostiku všech elektronických systémů osobních vozidel KONCERNU VW( ŠKODA,SEAT,VOLKSWAGEN a AUDI). Chiptuning vozidel ŠKODA, SEAT, VOLKSWAGEN, AUDI.


Firmy v dalších lokalitách


Servis osobních aut, vozů Audi v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy je mnoho servisů, které se specializují na opravu vozů Audi. Tyto servisy nabízejí širokou škálu služeb, včetně diagnostiky, údržby a oprav.

Kvalitní servis vozů Audi v oblasti Východní Čechy je klíčový pro udržení jejich výkonu a spolehlivosti. Servisy v této oblasti jsou vybaveny nejmodernější technologií a využívají pouze originální náhradní díly. Díky tomu jsou schopni poskytnout vysokou úroveň služeb a zaručit spokojenost svých zákazníků.

Oprava vozů Audi v oblasti Východní Čechy je důležitá pro zachování jejich hodnoty a prodloužení jejich životnosti. Servisy v této oblasti nabízejí rychlé a efektivní řešení problémů s vozidly. Díky své odbornosti a zkušenostem jsou schopni opravit jakékoli problémy s vozidly Audi.

Celkově lze říci, že v oblasti Východní Čechy je mnoho kvalitních servisů, které se specializují na opravu vozů Audi. Tyto servisy nabízejí širokou škálu služeb, včetně diagnostiky, údržby a oprav. Díky nim jsou majitelé vozů Audi v této oblasti schopni udržet svá vozidla v perfektním stavu a zaručit si jejich spolehlivost a výkon.