AUTOPRO Pardubice, s.r.o.

Opravujeme osobní i užitková vozidla. Staráme se o brzdy, výfuky a běžnou údržbu. Provádíme i pneuservis, včetně přezouvání a seřizování geometrie. Pomůžeme s přípravou na technickou kontrolu.

Recenze

  • 5.0
    (1)

    firmy_cz 1 Firmy.cz recenzí

  • Detaily

    28847083 ARES
    DIČ CZ28847083
    Vznik 2012
    Datová schránka v5icjab
    Právní forma Společnost s ručením omezeným
    Telefony 739 900 660
  • Klíčová slova 41

    autoservis, pneuservis, oprava vozidla, výměna oleje, brzdy, výfuk, diagnostika, klempířské práce, lakýrnické práce, technická kontrola, přezouvání pneumatik, geometrie náprav, vyvážení kol, oprava motoru, oprava převodovky, oprava elektroniky, sezónní přezutí, havarijní oprava, údržba vozidla, osobní automobil, užitkové vozidlo, firemní flotila, bezpečnost vozidla, kontrola vozidla, servisní prohlídka, výměna brzdových destiček, výměna tlumičů, oprava karoserie, oprava klimatizace, výměna kapalin, seřízení motoru, kontrola emisí, oprava zavěšení kol, montáž pneumatik, demontáž pneumatik, oprava defektu, prodej pneumatik, sklad pneumatik, kontrola tlaku, servisní knížka, odborný servis

  • Popis

    V našem autoservisu řešíme opravy motoru, převodovek i elektroniky. Provádíme klempířské a lakýrnické práce pro odstranění koroze a drobných havárií. Diagnostika odhalí závady ještě předtím, než způsobí větší problém. V pneuservisu nabízíme výměnu a opravy pneumatik, vyvážení kol a montáž sezónních sad. Naše služby využijí majitelé osobních aut, řidiči dodávek i firemní flotily. Zákazník odjíždí s funkčním a bezpečným vozem.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Otevřeno od 08:30
  • Pondělí 08:30 – 16:30
  • Úterý 08:30 – 16:30
  • Středa 08:30 – 16:30
  • Čtvrtek 08:30 – 16:30
  • Pátek 08:30 – 16:30
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu AUTOPRO Pardubice, s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.