Účetnictví neziskových organizací – Východní Čechy

Účetnictví pro neziskové organizace v oblasti Východní Čechy je klíčovou součástí správy financí a účetních záznamů. Správné vedení účetnictví je nezbytné pro zajištění transparentnosti a efektivního hospodaření s finančními prostředky.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Kuchařová Marcela - daňový poradce

Koldín 24, Koldín Bezdlužná Ověřená

Daňový poradce poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

2c.k. daňová kancelář, a.s.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Komenského 41, Rychnov nad Kněžnou Bezdlužná

Komplexnost ekonomických služeb podpořených znalostmi právní problematiky (daňové právo, správní právo, obchodní a občanské právo atd.).

3CESORG spol. s r.o.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Habrmanova 166/26, Hradec Králové

CESORG spol. s r.o. se od svého založení v roce 1990 věnuje vedení účetnictví pro všechny druhy společností od živnostníků, přes tuzemské a nadnárodní společnosti až po neziskové organizace včetně zpracování mzdové a personální agendy a daňového poradenství. Společnost patří ke špičce v oblasti…

4HK CREDIT, spol. s.r.o.1 pobočka

Společnost HK CREDIT spol. s r.o. Vám nabízí následující služby. Oceňování a zpracování znaleckých posudků (oceňování podniků, oceňování movitých a nemovitých věcí, oceňování nehmotného majetku, oceňování finančního majetku, oceňování vkladu do společností a čistého obchodního majetku a oceňování…

5FIDES DK s.r.o.

Daňové poradenství a vedení účetnictví pro podnikatele, fyzické osoby, právnické osoby, neziskové organizace, příspěvkové organizace. Zpracování mezd.

6ÚČTY spol. s r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Patrného 193, Jaroměř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, daňových přiznání a poskytování poradenství.

7EZOP - PORADENSTVÍ, s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kamenice 107, Náchod

Od počátku své existence se zabývá účetním, mzdovým a ekonomickým poradenstvím fyzickým a právnickým osobám. Z důvodu prohlubování specializací byly některé činnosti v průběhu let převedeny na nové subjekty EZOP Computers, EZOP Poradenství a AISOPOS. Za dobu své existence firma získala zkušenosti…

8Účetní kancelář Medková v.o.s.

Ve společnosti pracují kvalifikované samostatné účetní s praxi v oboru. Zabýváme se daňovou evidencí a účetnictvím podnikatelů fyzických i právnický osob, účetnictvím neziskových organizací a mzdovou agendou. Po konzultaci upravíme spolupráci každé firmě na míru.

9DUSTRA s.r.o.

Vedení daňové evidence a účetnictví, zpracování mezd, daní a personalistiky pro podnikatele, obce a neziskové organizace.

10Kubelka Miloš Ing.

Daňové poradenství: -daňové poradenství pro podnikatele i neziskové organizace -zpracování daňových přiznání -zastupování před Finančním Úřadem -účetní a ekonomické poradenství -zajištění odkladu daňového přiznání pro daň z příjmu a platbu daně -zajištění auditu.


Firmy v dalších lokalitách


Účetnictví neziskových organizací v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy existuje mnoho specializovaných účetních kanceláří, které se zaměřují právě na účetnictví pro neziskové organizace. Tyto kanceláře poskytují komplexní služby v oblasti účetnictví, včetně vedení účetních knih, zpracování daňových přiznání a dalších účetních výkazů. Díky spolupráci s odborníky na účetnictví mohou neziskové organizace v oblasti Východní Čechy získat klid a jistotu, že jejich finanční záznamy jsou v bezpečí a správně vedeny.