Externí vedení účetnictví – Východní Čechy

Externí vedení účetnictví je v oblasti Východní Čechy stále více vyhledávanou službou. Tento typ účetnictví je vhodný pro firmy, které chtějí ušetřit čas a peníze.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1HK Audit s.r.o.1 pobočka

Nabízíme vám komplexní služby v oblasti účetnictví a daní. Provádíme vedení účetnictví a daňové evidence, supervize účetnictví, zpracování mezd, účetní audit a daňové poradenství. Kontaktujte nás! Máme více než 29letou praxi v oboru.

2Eco Pol, s. s r.o.

Firma Eco Pol, s.r.o. se zabývá externím vedením účetnictví a daňové evidence pro právnické i fyzické osoby. Další služby které nabízí jsou také mzdová a personální agenda, elektronické podání daňových přiznání, přehledů a jiných formulářů.

3Alena Pinkas - externí účetní

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
ČSL legií 807, Vysoké Mýto Bezdlužná

Své účetní služby poskytuji již od roku 1995, zaměřuji se na kompletní vedení daňové evidence, kompletní vedení účetnictví včetně roční uzávěrky, zpracování mzdové agendy, zpracování veškerých daňových přiznání. Používám účetní program Pohoda.

4ILONA POPKOVÁ - ÚČTO s.r.o.

Nábř. Irmy…, Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme s vámi od roku 1997 a zabýváme se externím zpracováním účetnictví a mezd. Působíme v regionu Jičín, Mladá Boleslav, Turnov, Praha, Trutnov.

5Burešová Pavlína- ÚČETNICTVÍ CHRUDIM

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Stadionu 709, Chrudim Bezdlužná

Zabýváme se kompletním zpracováním účetnictví a daňové evidence. Jsme také odbornice na mzdové účetnictví. Spojení těchto činností je pro zákazníky určitě velkou výhodou. Ušetříme Vám 2 pracovní síly najednou. Působíme pro firmy z Chrudimska, ale i ze vzdálenějšího okolí. V dnešní době elektronické…

6Svobodová Lucie

Vedení podvojného účetnictví, daňová evidence, zpracování mezd, vypracování přiznání k DPH, přiznání k dani z příjmu, silniční daně.


Firmy v dalších lokalitách


Externí vedení účetnictví v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Externí vedení účetnictví znamená, že se o všechny účetní záležitosti postará specializovaná firma. Tato firma se stará o vedení účetnictví, včetně vystavování faktur, evidence příjmů a výdajů a dalších účetních záležitostí. Díky tomu mohou firmy v oblasti Východní Čechy věnovat více času svému podnikání a zlepšování svých produktů a služeb. Externí vedení účetnictví je také výhodné pro menší firmy, které nemají dostatek finančních prostředků na zaměstnání vlastního účetního.