Podvojné účetnictví – Východní Čechy

1–10 firem z 54 nalezených Filtry

1CES EKONOMIK spol. s r.o.

Kamenice 142, Náchod
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vedení účetnictví. Poskytujeme ekonomické a daňové poradenství. Zajišťujeme zpracování personální a mzdové agendy.

2DATAINFO, spol. s r.o.

Společnost Datainfo spol. s r.o. je již dlouhodobým poskytovatelem služeb v oblasti IT. Byla založena již v roce 1991 a od té doby se zabývá vývojem účetních a informačních systémů, prodejem výpočetní techniky, poskytováním internetového připojení a veškerým poradenstvím v oblasti IT a účetnictví.

3ECONOMICA spol. s r.o.

Horská 885, Trutnov Bezdlužná

Společnost nabízí zpracování daňového přiznání, podkladu pro úvěry, vedení daňové evidence, podvojového účetnictví a účetnictví společenství vlastníků bytových jednotek a bytových družstev.

4Plachetská Hana - ÚČETNICTVÍ

Nabídka vedení účetnictví a daňové evidence.

5JSA.CZ s.r.o.

JSA.CZ s.r.o. - nabízíme komplexní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, daní, personalistiky a mezd. Nabízíme možnost zastupování na úřadech, konzultace a poradenství.

6Účetní a poradenská s.r.o.

Firma Účetní a poradenská s.r.o. nabízí účetní poradenství, daňové poradenství, daňová evidence, zpracování podvojného účetnictví, zpracování jednoduchého účetnictví a vyhotovení daňového přiznání.

7Účetní kancelář Medková v.o.s.

Ve společnosti pracují kvalifikované samostatné účetní s praxi v oboru. Zabýváme se daňovou evidencí a účetnictvím podnikatelů fyzických i právnický osob, účetnictvím neziskových organizací a mzdovou agendou. Po konzultaci upravíme spolupráci každé firmě na míru.

8Vojtěch Jaroslav

Vedení: -účetnictví a daňové poradenství jednoduché i podvojné -mzdové a personální agendy. Zpracování podkladů pro úvěry. Poradenství daňové: -odklad daní.

9EPOS KREDIT, s.r.o

Pardubická 1631, Přelouč
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma s více než desetiletou tradicí účetnictví nabízí: účetnictví (daňovou evidenci, podvojné účetnictví), kompletní mzdová agenda firem, přechod z DE do PÚ, daňové přiznání.

10Hrušková Libuše Bc.

Služby: -vedení učetnictví: -jednoduché -podvojné -zpracování mezd,mzdy. Poradenství: -daně: -zpracování přiznání právnických a fyzických osob (možnost odložení daňové povinnosti do 30.6.) -zpracování přiznání-silniční daň* -majetkové daně -zastupování klientů před správcem daně -audit.


Firmy v dalších lokalitách


Podvojné účetnictví v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Podvojné účetnictví najdete 54 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 49 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 16 firem v regionu Východní Čechy.