Účetní servis – Východní Čechy

Účetní servis v oblasti Východní Čechy je ideální volbou pro malé a střední podniky, které potřebují profesionální a spolehlivou pomoc s vedením účetnictví. Tento servis nabízí široké spektrum služeb, včetně vedení účetnictví, daňového poradenství a mzdové agendy.

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1Ing. Darina Götzlová - daňový poradce2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
náměstí T.G…, Holice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Daňová kancelář Götzlová se zabývá vedením účetnictví, zpracováním mezd a daní včetně zastupování klienta v daňovém řízení před finančními úřady. Poskytujeme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání.

2Lucie Voženílková - účetnictví Pardubice

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Pernerova 168, Pardubice Bezdlužná Ověřená

Nabízím služby v oblasti účetnictví, mezd a daňových přiznání. Pomohu vám s vedením účetnictví a daňové evidence, zpracováním mezd a personalistikou. Poskytuji odborné poradenství a servis.

3MEBYS Trutnov s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Horská 5, Trutnov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se správou nemovitostí. Spravujeme jak bytové, tak i nebytové jednotky. V oblasti správy nemovitostí a účetnictví SVJ nabízíme širokou škálu služeb. Provádíme údržbu nemovitostí, měsíční výběr prostředků do fondu oprav či nájemného, zajišťujeme revize, odborné prohlídky a mnoho…

4EPEX s.r.o.

Hrašeho 25, Náchod Bezdlužná

Zajišťování komplexního reklamního servisu.

5AD AUDITOŘI A DAŇOVÍ PORADCI , a.s.3 pobočky

Jsme akciová společnost, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti auditu, daňového, právního a navazujícího poradenství, znaleckou činností a oceňováním. Pro své klienty nabízíme širokou nabídku komplexních služeb v oblasti auditingu, daňového, ekonomického a právního poradenství, vedení…

6EPIS spol. s r.o. Hradec Králové

EPIS spol. s r.o. Hradec Králové zajišťuje ekonomické poradenství regionální poradenské a informační centrum, ekonomické, účetní a daňové poradenství, interní auditoři ISO, daně, vedení účetnictví a daňové evidence, vedení mzdové agendy. Dále poskytujeme zpracování daňových přiznání.

7Fajt Jaroslav - ECONOMIC SERVICE

Zpracování účetnictví a daňové evidence, široká oblast poradenství + doplňkové služby. Navštivte naše hlavní www stránky.

8Plíhalová Pavlína - MP Servis

Nabízí, poskytuje služby: čištění-žaluzie: vertikální-látkové svislé, čištění speciální technologií dle typu materiálu, horizontální (interiérové-vnitřní, exteriérové-venkovní), čištění-koberce, čalounění (šetrná metoda), mytí oken, okna i velké plochy (ručně, strojově, včetně práce ve výškách),…

9Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(84)
Orlice 168, Letohrad Bezdlužná

Provádění rekonstrukcí, výstavby a údržby železničních tratí, mostů, železničních vleček a silnic.

10REAL SERVIS, spol. s r.o.2 pobočky

Pro vlastníky bytových a nebytových objektů nabízíme kompletní servis v oblastech správy objektů. Zajišťujeme zpracování a vedení kompletní ekonomické evidence ročního vyúčtování služeb souvisejících s provozem bytových a nebytových objektů. Spolupracujeme při organizačních záležitostech vlastníků.


Firmy v dalších lokalitách


Účetní servis v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky zkušeným účetním a moderním technologiím je zajištěna rychlost a přesnost zpracování účetních dokladů. Účetní servis v oblasti Východní Čechy je také schopen pomoci s optimalizací nákladů a zvýšením ziskovosti podniku. S tímto servisem můžete mít jistotu, že vaše účetnictví bude v dobrých rukou a vy se budete moci plně soustředit na rozvoj svého podnikání.