Turistická autobusová doprava – Východní Čechy

Turistická autobusová doprava v oblasti Východní Čechy je ideálním způsobem, jak se pohodlně a bez stresu dostat na své oblíbené turistické destinace. S moderními a pohodlnými autobusy, které jsou vybaveny vším potřebným, můžete cestovat bez obav a užívat si krásy okolní krajiny.

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1KAD, spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí

3.7
★★★★★
★★★★★
(59)
Vápenická 475, Vrchlabí Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme pravidelnou i nepravidelnou autobusovou dopravu. Provozujeme MHD Vrchlabí a zajišťujeme příměstské linky i dálkové linky, např. linky Praha-Krkonoše. Dále zajišťujeme zájezdovou dopravu pro cestovní kanceláře, školy atd. Poskytujeme služby autoservisu a měření emisí.

2Sportovní a turistické centrum Jestřebích hor - kemp Radeč2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Dr. A. Hejny 133, Úpice Bezdlužná

Autokemp v okrajové části Úpice nabízí ubytování v chatkách po čtyřech lůžkách s umyvadlem, WC a kuchyňkou.

3Pension BOUDA MÁMA1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(1014)
Pec pod Sněžkou 124, Pec pod Sněžkou

Horský penzion s nadstandardním vybavením v lyžařském areálu Pec pod Sněžkou. Pokoje vybaveny TV, Satelitem. Vnitřní bazén, whirpool, bowling, osvětlený tenisový kurt, fitness, solárium. Garáž pro každý pokoj. Bezhotovostní platby. Turistická známka.

4Lubomír Novotný- U Novotných

4.9
★★★★★
★★★★★
(95)
Jelení 24, Špindlerův Mlýn -… Bezdlužná

Nabídka celoročního ubytování v domácím prostředí v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Možnost parkování u domu. Okolí přeje turistice a sportu.

5Lanová dráha Sněžka, a.s.

Zabezpečujeme provoz lanovky z Pece pod Sněžkou na Růžovou horu a Sněžku v pohoří Krkonoše. Z dolní stanice (890 m n.m.) na Růžovou horu (1354 m n.m.) vyjedete za 11 minut a na vrchol hory Sněžka (1594 m n.m.) za dalších 14 minut.

6Koupaliště a kemp Broumar1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(16)
U Broumaru 555, Opočno
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Areál v objetí rozlehlého rybníka Broumar, který spoluvytváří prostor zvoucí k odpočinku a zábavě. Nenajdete u nás žádné velké skluzavky, tobogány či jiné monstrózní atrakce. To je pole především velkých komerčních center. Co však u nás najdete, to je vstřícný přístup personálu, rodinnou atmosféru,…

7MICHÁLEK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Čáslavská 52, Chrudim

Komplexní dodávky nových lyžařských vleků a repasovaných lanových drah.

8SOR Libchavy spol. s r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(72)
Dolní Libchavy 48, Libchavy

Firma SOR Libchavy spol. s r.o. je významný český výrobce autobusů, který nabízí moderní typy autobusů a trolejbusů dle modelových řad i nestandardní provedení na přání klientů. V současné době vyrábí autobusy v délce 8,5m, 9,5m, 10,5m, 12 m, 13,5m a 18m v provedení pro městský, meziměstský a…

10BO CO, spol. s r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
BO CO, Ústí nad Orlicí Bezdlužná

Provádění výškových prací. Montáže, revize a opravy hromosvodů. Výroba městských mobiliářů, značení cyklotras a stezek. Nabídka poradenství v regionálním rozvoji, organizace a pořádání kulturních a sportovních akcí a tvorba propagačních materiálů.


Firmy v dalších lokalitách


Turistická autobusová doprava v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky širokému výběru tras a pravidelným spojům si můžete naplánovat svůj výlet podle svých potřeb a přání. Navíc, turistická autobusová doprava v oblasti Východní Čechy je ekologickou a cenově dostupnou alternativou k individuálnímu cestování autem. Takže pokud hledáte spolehlivý a pohodlný způsob, jak se dostat na své oblíbené turistické místo, neváhejte využít služeb turistické autobusové dopravy v oblasti Východní Čechy.