Autobusová doprava pro školy – Východní Čechy

Autobusová doprava pro školy je v oblasti Východní Čechy velmi důležitá. Rodiče se mohou spolehnout na bezpečnou a spolehlivou dopravu svých dětí do školy a zpět domů.

1–10 firem z 237 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zajišťujeme veřejnou i neveřejnou, linkovou a zájezdovou autobusovou dopravu. Specializujeme se jak na vnitrostátní, tak i mezinárodní přepravu osob. Provozujeme stanici měření emisí a válcovou zkušebnu brzd.

Poslat poptávku p-transport.cz 491 521 372

Jsme profesionální vodní záchranná služba ČČK Náchod a dopravní zdravotní služba. Provádíme přepravu osob k lékaři, vykonáváme dohled nad vodní nádrží Rozkoš, provozujeme stanici první pomoci, saunu a půjčovnu sportovního vybavení – šlapadel, lodí, paddleboardů atd.

Poslat poptávku vzs-nachod.cz 491 421 544

Poskytujeme pravidelnou i nepravidelnou autobusovou dopravu. Provozujeme MHD Vrchlabí a zajišťujeme příměstské linky i dálkové linky, např. linky Praha-Krkonoše. Dále zajišťujeme zájezdovou dopravu pro cestovní kanceláře, školy atd. Poskytujeme služby autoservisu a měření emisí.

Poslat poptávku kad.cz 499 628 988

První písemná zpráva pochází z roku 1358. Městys se nachází v nadmořské výšce 476 metrů. Poskytování služeb Czech POINTu. Disponujeme zdravotnickým střediskem, hasičským sborem či základní i mateřskou školou. Kabelová TV.

Poslat poptávku 499 873 110

Služby v oblasti autobusové a mikrobusové dopravy pro účely školních výletů a exkurzí, různých sportovních akcí. Dle potřeby je možné využít zájezdové autobusy s 46 místy nebo mikrobusy s 26 nebo 15 místy.

Poslat poptávku busjk.cz 605 268 551

Horský penzion Šajtava leží uprostřed lesů v rekreační oblasti Zdobnická Seč v pohoří Orlických hor. Dvě rozlehlé horské chalupy obklopuje nádherná příroda v chráněné krajinné oblasti, která turistům nabízí mnoho sportovních a volnočasových aktivit během celého roku.

Poslat poptávku sajtava.cz 777 814 782

Naše společnost zajišťuje autobusovou dopravu v Pardubickém kraji. Provozujeme vnitrostátní i mezinárodní autobusové linky a MHD. Nabízíme také pronájem autobusů a minibusů na zájezdy.

Poslat poptávku zlatovanek.cz 461 724 200

Poznávací zájezdy, expedice - Amerika, Austrálie, Nový Zéland, Afrika, Maroko, Mexiko. Lyžování - Alpy, Francie (Tignes, Avoriaz, Les Menuires aj.) Rakousko (Sölden, Stubai, Kaprun aj.) a Itálie (Val di Fassa, Val di Fiemme), dále cyklistické, pobytové zájezdy i pro kolektivy. Vlastní autobusová…

Poslat poptávku alpintour.cz 491 481 113

Tuzemská a mezinárodní autobusová doprava našimi autobusy, mikrobusy a osobními vozy. Zajišťujeme dopravu na kongresy, firemní akce, transfery, výlety, školní výlety a dopravu pro cestovní kanceláře. Můžete využít naše volné jízdy. Nonstop dispečink. Prodáváme polypropylenové bazény, bazény Marimex…

Poslat poptávku janmrazek.cz 495 267 575

Hlavní činností je provozování městské hromadné dopravy. Dalšími činnostmi jsou: autoškola, pronájem reklamních ploch, zájezdová doprava, kompletní záruční, pozáruční autorizovaný servis autobusů IVECO a SOR, lakovna, diagnostika, měření emisí, mytí vozidel. Společnost provozuje terminál HD …

Poslat poptávku 495 089 111

Autobusová doprava pro školy v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Autobusová doprava pro školy je také ekologická volba, která pomáhá snižovat dopravní zátěž na silnicích. Díky moderním autobusům s vysokým standardem bezpečnosti a pohodlí jsou děti v bezpečí a cestování je pro ně příjemným zážitkem. Autobusová doprava pro školy je také výhodná pro školy, které mohou snížit náklady na dopravu a soustředit se na vzdělávání svých studentů. V oblasti Východní Čechy je autobusová doprava pro školy nezbytnou součástí každodenního života a její význam se stále zvyšuje.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.