Doprava mikrobusem, minibusem – Východní Čechy

Doprava v oblasti Východní Čechy je důležitou součástí každodenního života. Pokud hledáte spolehlivý způsob dopravy, mikrobusy a minibusem jsou skvělou volbou.

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1JK-BUS - autobusová doprava4 pobočky

Vraclav 5, Vraclav Bezdlužná Ověřená

Služby v oblasti autobusové a mikrobusové dopravy pro účely školních výletů a exkurzí, různých sportovních akcí. Dle potřeby je možné využít zájezdové autobusy s 46 místy nebo mikrobusy s 26 nebo 15 místy.

2BUSPOL

4.8
★★★★★
★★★★★
(42)
Lhota 345, Červený Kostelec Bezdlužná

BUSPOL - stavebniny prodej stavebního materiálu, nákladní autodoprava, dům koupelen, maloobchod se železářským zbožím, barvami, skleněným zbožím a potřebami pro kutily.

3AUDIS BUS s.r.o.

2.4
★★★★★
★★★★★
(59)
Soukenická 242, Rychnov nad Kněžnou Bezdlužná

Jsme regionální autobusový dopravce působící v regionu Orlické hory a Podorlicko. Pro tuto oblast zajišťujeme veřejnou autobusovou dopravu a dále MHD ve městech Rychnov nad Kněžnou, Týniště nad Orlicí a Žamberk. Jsme členy Destinační společnosti Orlické hory a Podorlicko a Krajské hospodářské…

4OREA HOTELS a.s. - HOTEL HORAL****14 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1551)
Svatopetrská 280, Špindlerův Mlýn Bezdlužná

OREA Hotel Horal je vzdálen cca 1,5 km od centra města Špindlerův Mlýn. Lyžařský (sportovní) areál Sv. Petr je dostupný do 15 min pěšky, popřípadě lze využít místní autobusovou dopravu (v zimě ski-bus), která jezdí přímo od hotelu. Poloha OREA Hotelu Horal je ideálním výchozím místem jak pro letní…

5ČSAD BUS Chrudim a.s.7 poboček

Provozujeme autobusová nádraží. Nabízíme pronájem reklamních ploch, nebytových prostor a odstavné plochy pro dopravu.

6Cacek Ladislav- KO-TOUR2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(43)
Riegrova 52, Polička
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Již 28.sezónu pro Vás připravujeme bohatou nabídku pobytových i poznávacích zájezdů, zaměřených na všechny věkové skupiny občanů, na jednotlivce i ucelené kolektivy. Nabídku se snažíme nadále zkvalitňovat a rozšiřovat. Z pobytových zájezdů nabízíme oblíbené ŘECKO, CHORVATSKO, ČERNOU HORU, ŠPANĚLSKO…

7Novák Karel - NK bus

3.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Hrušová 55, Hrušová Bezdlužná

Nabízím servis i přestavbu nákladních automobilů a autobusů. Provádím opravy karosérií, lakování vozidel, tónování skel či montáž kávovarů, TV, videa, DVD či ledniček. Dále zajišťuji čalounění sedadel. Vyrábím závěsné skříně. Provozuji odtahovou službu.

8ZÁŘECKÝ BUS DOPRAVA s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(21)
Lanškrounská 623, Ústí nad Orlicí

Firma autobusová doprava Lubomír Zářecký - BUS DOPRAVA byla založena roku 1991. V roce 2004 se změnila na společnost s ručením omezeným pod současným názvem ZÁŘECKÝ BUS DOPRAVA s.r.o.

9Paďour Leopold - LUKA BUS

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lukavice 138, Letohrad Bezdlužná

Nabízíme přepravu osob v tuzemsku i zahraničí (EU, východní Evropa). Doprava klimatizovanými autobusy SCANIA (EURO 5) a Volvo Lahti. Počet míst 49 + 1. Výbava: video, lednice, kávovar, WC. Provozní doba(NONSTOP).

10D.R.J. TISKÁRNA RESL, s.r.o. - Výroba publikací, časopisů, knih a učebnic

Moderní tiskárna Reslů je v budově bývalého mlýna z roku 1701 ležícího na toku řeky metuje při silnici z Hronova do Police na Metují. Divize Print - Výroba publikací, časopisů, knih a učebnic. Nabídka grafických a tiskařských služeb. Divize Transport - Mezinárodní a vnitrostátní doprava. Divize Bus…


Firmy v dalších lokalitách


Doprava mikrobusem, minibusem v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Tyto vozidla jsou ideální pro menší skupiny lidí, kteří chtějí cestovat pohodlně a bezpečně. Díky nim se můžete snadno dostat kamkoliv v oblasti Východní Čechy a okolí. Navíc, mikrobusy a minibusem jsou velmi flexibilní a mohou být použity pro různé účely, jako jsou firemní akce, výlety s rodinou nebo přeprava z letiště. Pokud hledáte spolehlivou a cenově dostupnou dopravu v oblasti Východní Čechy, mikrobusy a minibusem jsou tou správnou volbou pro vás.