Řecké restaurace – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je domovem mnoha skvělých restaurací, ale jedna z nich se vyniká svou autentickou řeckou kuchyní. Tato restaurace nabízí širokou škálu tradičních řeckých jídel, jako jsou gyros, souvlaki, moussaka a mnoho dalších.

1–1 firem z 1 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

CROSSCAFE s.r.o., se sídlem Gočárova třída 761/20, 500 02, Hradec Králové, v okrese Hradec Králové a v kraji Královehradecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 28728, Krajský soud v Plzni. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 25 - 49…

Poslat poptávku crosscafe.cz 608 899 957

Řecké restaurace v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Kromě toho si můžete vychutnat také čerstvé saláty, hummus a tzatziki. Restaurace je navíc skvělým místem pro rodinné oslavy, firemní akce nebo romantické večeře. Interiér je elegantní a příjemný, personál je vstřícný a ochotný. Pokud hledáte autentickou řeckou restauraci v oblasti Východní Čechy, tato restaurace je tou správnou volbou.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.